ДА буде так• Изменено 20 апреля в 22:06

Женщины 40 лет, сколько у вас лет страхового стажа?

Женщины 40 лет, сколько у вас лет страхового/пенсионного стажа?
А я кумедна• 20 апреля в 22:53
43 роки, стаж 22,8 але загублено півроку з першої роботи і три місяці лікарняного по вагітності і пологах, не знаю чи розбиратися чи плюнути. Але з іншого боку буде шкода якщо в 60 буде не вистачати ті півроку. Звісно засцей час може все ще сто разів змінитися і тих пенсій не буде навіть але як на мене краще все ж ’перебдіти’ ´, хай краще стаж буде і не знадобиться, ніж знадобиться - а його немає.

автор ДА буде так • 20 апреля в 23:00
Ответ дляА я кумедна
У вас є трудова книжка, де зазначений той досвід, що випав?
Взагалі до червня цього року потрібно оцифрувати трудову книжку і диплом, свідоцтво про народження дитини - щоб весь досвід роботи і час навчання, які були до 2004 року, декретну відпустку тощо було враховано.
Миллениалка• 20 апреля в 23:02
Ответ дляЗараз все скажу
Ого, Вы с 16 лет работаете? Или учеба и декрет?
Вы победитель,можете ещё пару лет поработать и ждать выхода на пенсию
35л стажа надо будет с 28г для выхода на пенсию . У меня 31.5 мне 50л. Было больше 0.5л не засчитали нет в трудовой приказа об увольнении 4мес декрета тоже минус и год не работала и год война забрала .
А я кумедна• 20 апреля в 23:04
Ответ дляДА буде так
Так, є,оцифрована, ці записи внесено. Але все одно в розрахунок ці періоди не тягне,Додаток 1 ( де відображається загальний стаж) пише нулі. Навчання з 2000 до 2004 рахує, саму декретну відпустку рахує. А ось першу роботу і саме лікарняний по вагітності ігнорує.
автор ДА буде так • 20 апреля в 23:08
Ответ дляА я кумедна
Це дивно. Тоді краще звернутись до них із окремою заявою. Справді, шкода буде, якщо стаж випаде.
Зараз все скажу• 20 апреля в 23:09
Ответ дляМиллениалка
Боже,35 лет стажа
А я кумедна• 20 апреля в 23:18
Ответ дляДА буде так
Я зверталася, говорять типу що записи в трудовій це фількіна грамота, якщо система не бачить звітності і відрахувань то вона не враховує ці періоди ні в загальний стаж, ні в страховий. А я перші півроку пропрацювала в шарашкиній конторі, аби лише запис отримати і хоч якийсь досвід роботи заявити потім. Зарплату отримували готівкою, в відомостях розписувались, але тепер думаю може ми були не оформлені. В трудову написали, а по факту не оформили, чому ні. Вже і фірми тої не існує, це тільки в архів звертатися. Про лікарняний взагалі руками розвела і каже ’а це я взагалі не знаю куди звертатися’.

13чудоСВЕТА• 20 апреля в 23:54
мені 42, страхового 18
автор ДА буде так • 20 апреля в 23:58
Ответ дляА я кумедна
Ааа, ну тоді, може, вони не робили відрахування. У мене в одній шарашкіній конторі теж таке було: працювала 8 місяців (в кабінеті пенсійного є ця компанія), а відрахування лише за 4 місяці.
Статус Ква• 21 апреля в 07:08
50 років, 32 стажа
Все життя на одній роботі з 18 років.
Манкоголік• 21 апреля в 08:57
Ответ дляДА буде так
У меня 12 лет всего.
5 лет университета выпало (с 2004 года уже годы учебы не включались в страховой стаж).
После универа первые годы работала для опыта, почти за копейки, и хитрые работодатели через какое-то время начинали настаивать, чтобы мы подписывали заявления на якобы неполный день, чтобы им было меньше налогов платить. Как результат, несколько лет у меня неполный стаж - то 5 месяцев в год, то 7. А в одной компании вообще, я так понимаю, за меня не платили взносы (не понимаю, как такое могло быть), и так выпало полгода. Я уже впоследствии в личном кабинете увидела.
Мені 38
10 років пенсійний
Бо так само - з 2004 року універи вже не включали у стаж, а потім ще без оформлення працювала, баснями годували, як і вас
Семенівни сусідка• 21 апреля в 10:19
Ответ дляТреба підробіток
Це в кабінеті ПфУ відображається такий стаж...все оцифрували?
Так. Там навіть пенсію можна порахувати
Юлия Крамарева• 21 апреля в 13:48
Мені 42,якби не забрали 2,5 роки навчання в універі з 2004 року,то було б 24 роки стажу.До речі намагалася створити петицію,щоб почали зараховувати стаж по навчанню з 2004 року,то на сайті її відхилили.
Хто може створити таку,з радістю підпишу.
12 галюцинаций• 21 апреля в 16:15
Ответ дляДА буде так
Не работали? Или работали неофициально?
Не работала практически