З царем в голові• 21 апреля в 09:47
Купила штани, підкажіть яке взуття
По-перше - це брюки палацо. Широченні. Крій такий, що там на обох ногах є розрізи аж до стегна, але «приховані», поки неясно як буде їх видно - чи трішки прихотьбі, чи від вітру. Поки неясно;
Потом. Колір сіро-зелений, тканина переливчата. Коротше срібно-сіро-зелене десь. І тканина тянуча.
Шо під це взувають?
Дон Пэдро• 21 апреля в 09:49
З твким кольором і тканиною взувайте будь-що, їх нічим вже не зіпсувати
З царем в голові
• 21 апреля в 09:51
Ответ дляДон Пэдро
А нічого що це справа смаку? Актуальний норм колір
Козачка• 21 апреля в 09:51
У меня широкие палаццо только под каблук и это вариант на выход. Даже с моей фигурой они реально добавляют объема , а я 172см и 58кг. Ношу редко.
З царем в голові
• 21 апреля в 09:52
Ответ дляКозачка
Ну це погана новина. Підборів як таких - по перше нема, по друге я не знаю чи ще в таких вмію ходити))
Але я згодна, я не уявляю їх з кросами тощо
Без Баяна• 21 апреля в 09:53
Ответ дляЗ царем в голові
Прошу!)
гарні брюки! розумію, що фото не передає повністю, але мені подобаються.
Ви можете носити беж, чорне, молочне туфлі//лофери/босоніжки.
Без Баяна• 21 апреля в 09:53
Ответ дляЗ царем в голові
можна невисокий каблук 3-4 см
12 галюцинаций• 21 апреля в 09:53
Ответ дляЗ царем в голові
Прошу!)
Але ж вони безформені, чи ви дуже худенька? Білі шкіряні кеди вдягніть. Шо ще може сюди підійти
Козачка• 21 апреля в 09:54
Ответ дляЗ царем в голові
Уже вижу фото. Это трикотаж? Ну тогда может кроссовки? А какой образ в целом вы с ними видите?
З царем в голові
• 21 апреля в 09:54
Ответ дляБез Баяна
Отож що гарні. Я купила виключно бо гарні. Без уявлення , як такого, з чим і куди мені вдягати)
Без Баяна• 21 апреля в 09:55
Ответ дляЗ царем в голові
зараз мало хто заморочуйте, аби було зручно)
навіть кросівки чи кеди підійдуть)
З царем в голові
• 21 апреля в 09:55
Ответ для12 галюцинаций
Ну форма «широка», «вільна». Не дуже я худа. Не тоща. Я думаю я середня з мінусом десь
Дон Пэдро• 21 апреля в 09:56
Ответ дляЗ царем в голові
Смаку?
Вибачте
З царем в голові
• 21 апреля в 09:57
Ответ дляКозачка
Літній образ , але не прям на «демонстрацію» чи «театр». Просто влітку надівати в справах десь, на шопінг, в кіно - пле коли довго ходити, а не сісти красива і гарно так просидіти))
З царем в голові
• 21 апреля в 09:57
Ответ дляКозачка
Так, це важкий таких по вазі трикотаж, таких толстий
Без Баяна• 21 апреля в 09:57
Ответ дляЗ царем в голові
у мене свекруха любить таке. Вона десь 1.55м і розмір М/Л носить - завжди одяг вільний і під кросівки. Мені подобається)
Дідова баба• 21 апреля в 09:58
Ответ дляЗ царем в голові
Сісти прикольно буде) Там розрізи
Козачка• 21 апреля в 09:59
Ответ дляЗ царем в голові
Мне из-за ткани не нравится. Вот эта резинка вверху очень простит. Хз надо видеть как сидят. Но в целом стремная покупка
Вакцениро Вона• 21 апреля в 10:02
Ответ дляЗ царем в голові
Это точно летние? На вид дешевая синтетика
З царем в голові
• 21 апреля в 10:03
Ответ дляКозачка
Із-за ткані??? А мені навпаки як побачила - тканина бомба була, це перше що привернуло увагу
Аль де Барановна• 21 апреля в 10:04
Ответ дляЗ царем в голові
Прошу!)
Ну это лето какое-то… сандали или босоножки
Без Баяна• 21 апреля в 10:04
Ответ дляЗ царем в голові
Прошу!)
автор, можу порадити де підібрати верх)
тут якісний трикотаж, віскоза, не раз брала собі і мамі)
ПультОт_БМВ• 21 апреля в 10:11
Ответ дляКозачка
я тоже вижу тут кросы)
Приму в дар• 21 апреля в 10:15
Блін, дивлюся і мені такі подобаються, здайте точку, де купували. Я худюща, як тут пишуть, мені такі штани підходять, але у ТЦ я не знайшла нормальних з такої щільної важкої тканини(
Бутерброд з ікрою• 21 апреля в 10:17
Ответ дляЗ царем в голові
Прошу!)
У меня есть подобные. Цвет похож и широкие, но без разрезов
Носила с белыми кожаными кедами, вьетнамками , шипрами Эрмес, с бежевыми кедами
З царем в голові
• 21 апреля в 11:02
Ответ дляПриму в дар
Я в трц і сама не знайшла. Я знайшла в ексклюзивному, тассказати, місці