Сижуревувшоке• Изменено сегодня в 11:28

Розкажіть про ваш перший похід в гори

Більше цікавить досвід людей, які вперше наважились у віці 30+ і з дітьми 😁
Куди йшли, як готувались/вдягались. Плюси, мінуси, підводні камені, як кажуть)
СамавиховуюКота• сегодня в 11:31
Карабкалась, пыхтела и пердела

ЧупакабраЗеБест• сегодня в 11:32
ТОлько с интсурктором. и с тем который берет детей.
Астоновитесь!• сегодня в 11:33
Перший раз з дітьми не раджу.
Одне діло ви ходили в молодості і знаєте що до чого, головне ви знаєте що вам це подобається. А інше діло підписуватися невідомо на що, ще й з дітьми. Вони нести нічого не зможуть, будете тащити все ви.
муха в кедах• сегодня в 11:34
Можно впасти і проблема з ногами((
Свезло так свезло• сегодня в 11:36
Смотрю канал Владимира Чайкина. Покоряю вершины с дивана. Рекомендую ознакомиться с материалами перед походом. Я в реале туда ни ногой. Тем более с детьми.
муха в кедах• сегодня в 11:36
Ответ дляАстоновитесь!
Перший раз з дітьми не раджу.
Цікаво, а треба підписати документ, що в разі чогось, відповідальність ніхто не бере?
13чудоСВЕТА• сегодня в 11:37
Теж забронювала з провідником 3 дні, без наметів, щоб лайтовий похід діти 7+ і активого хайкінгу 6-7 годин

Бавовнятий Пупс• сегодня в 11:37
Ходили на Говерлу, дітям будо 6 та 11. Піднялися, спустилися без проблем. Єдине, погода змінюється поосто за хвилини то сонце, то дощ, то вітер.. потрібно брати із собою теплий одяг, дощовики та шапки навіть у липні
ЛюблюДевчонок• сегодня в 11:39
Вам какой ? Профессиональный или маршруты для обычных ? В 4 года дочка самостоятельно прошла с можевеловоц рощи в новый свет, конечно это не Говерла, но была дикая жара. На саму Говерлу поднялась в 7, мне было 41с потом Рилы. Сын в 15 шел маршрутом Симферополь - Алушта пешком через горы, с ночевкой. Это были просто подростки с учителем обычным. В этом году собираемся или в Альпы или Татры, мне уже 50. За плечами неудачный подьем на поп Иван ( гроза испугала), хомяк в дождь и туман. На хомяк мы таки поднялись, но из-за тумана заблудились, вывели местные чернику собирали и нас нашли
120-120-120 (не худею)• сегодня в 11:38
Дивлячись, що Ви маєте на увазі ’ходити в гори’. Є різні маршрути, від туристичних троп, де можна пройти без жодної підготовки по дорозі до красивих місць, до таких, де потрібний досвід, спорядження і інструктор.
В юності ходили на Демерджі і на Чатир-Даг по дорогам з провідниками, там жодної підготовки не було потрібно, окрім базової фізичної.
Так саме в словацьких Татрах є доволі прості маршрути, де потрібна лише правильне трекінгове взуття. Ось туди я ходила і з такого можна починати.
Астоновитесь!• сегодня в 11:39
Ответ длямуха в кедах
Навіщо, якщо відповідальність ніхто і не збирався брати?
Астоновитесь!• сегодня в 11:40
Ответ дляБавовнятий Пупс
Це не зовсім похід, це підйом. Без наметів і обіду.
13чудоСВЕТА• сегодня в 11:41
Ответ дляАстоновитесь!
Перший раз з дітьми не раджу.
Так можна ночувати в кемпах, Білий слон в Карпатах, різні локації, щоб не тільки радіальні вилазки. Не всі хочуть ночувати в палатках і нести її
автор Сижуревувшоке • сегодня в 11:42
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Це безперечно
автор Сижуревувшоке • сегодня в 11:43
Ответ дляАстоновитесь!
Перший раз з дітьми не раджу.
Для першого разу розглядаю одноденний похід
Свезло так свезло• сегодня в 11:43
В детстве была с мамой в походе по Крымским горам. Компанией человек 20. На 10 дней. По ощущениям было классно. Одно из ярких воспоминаний: просыпаюсь утром, а надо мной мама и дядя Вова выдавливают мне клеща из щеки. Второе: спустились к пляжу покупаться и дядю Гену ужалила медуза. В глаз👀
автор Сижуревувшоке • сегодня в 11:43
Ответ для13чудоСВЕТА
Супер! Де бронювали, який маршрут? Шо по грошах?
Астоновитесь!• сегодня в 11:44
Ответ для13чудоСВЕТА
В такому разі це наметовий табір з вилазками. Якщо хтось підвозить воду і їжу машиною - цілком можна спробувати. Я просто читаю похід, то й розумію похід.
автор Сижуревувшоке • сегодня в 11:44
Ответ дляБавовнятий Пупс
А взуття яке було у вас і дітей? По провізії що брали?

Бавовнятий Пупс• сегодня в 11:45
Ответ дляАстоновитесь!
Ми зупинялися на Козьмещику, там був обід і житло.
Астоновитесь!• сегодня в 11:45
Ответ дляСижуревувшоке
Якщо без важких рюкзаків - можна. Дорослим всім палки трекінгові беріть.
автор Сижуревувшоке • сегодня в 11:45
Ответ дляСвезло так свезло
Незабутні враження
13чудоСВЕТА• сегодня в 11:45
Ответ дляСижуревувшоке
Подивіться Білий слон програма на 3 дні маршрут для батьків з дітьми, харчування і проживання включено і є вайб вечору біля вогню, настолки, знайомства
Бавовнятий Пупс• сегодня в 11:46
Ответ дляСижуревувшоке
Трекінгове взуття з гортексом. Брали бутерброди та воду на 1 перекус
Астоновитесь!• сегодня в 11:49
Ответ дляСвезло так свезло
Зате спогадів :) у нас теж спогади то намет вночі злива змила, то блискавка в дерево поруч влучила. А одного з нашої компанії досвід так нічого й не навчив. В іншому поході без нас під час зливи натягнули тент від дощу і коли в нього вода набиралася по центру взяв в своєю металевою трекінговою палкою підняв тент, щоб аода по краям злилася і в ту палку блискавка попала і через нього в землю пішла. Всі лишилися живі, але тепер якісь проблеми з тим коліном, по якому заряд пройшовся.
Ку-кусик• сегодня в 11:49
Щиро раджу робити перші походи на невисокі гори. Наприклад Маковиця в Яремче.
Час походу 4-6 годин.
Взуття звісно зручне, тренінгове. Не слизьке.
По одягу закриті штани. На травень місяць приблизьно майка, флісова кофта, дощовик. Капелюх сонцезахист
Свезло так свезло• сегодня в 11:49
Спутниковый телефон нужен, проследите чтобы вы и ваш маршрут были зарегистрированы в ДСНС, на случай если потеряетесь. Воды побольше, павербанки.
Свезло так свезло• сегодня в 11:50
Ответ дляАстоновитесь!
Капец😱
nabludatel• сегодня в 11:50
Я шокована деякими відгуками.
Купа турагенств, готелів і гідів водять групи туристів включаючи дітей по туристичних маршрутах. У нас невисокі гори і нескладні маршрути. Я люблю такий такий відпочинок. Майже в усіх середніх-великих групах туристів в горах є діти. Діти зазвичай легше підіймаються.
Я вперше підіймалася з 5-річною дочкою з Яремче на гору Маковиця(900+м). В звичайних кросівках і лосинах. Ішли по намальованих на деревах позначках.
Звичайно, що в диких місцях можна заблуками. А на популярних маршрутах з гідом купа людей ходять з дітьми починаючи від 4-5 років.
Астоновитесь!• сегодня в 11:51
Ответ дляСвезло так свезло
Капец😱
Та взагалі. І небезпечно і так по-дурному...ладно би вперше в похід йшов, а так аже ж бував не раз....