Люблю пиво• 21 апреля в 10:16
Где вы находили удобную обувь на каждый день, которая не разлезается за сезон?
Сама вумна тутички• 21 апреля в 10:18
В хороших итальянских магазинах, но цена там не гуманная, жду распродаж
Дрібка щастя• 21 апреля в 10:18
Адидас кроссовки. Одна пара с 23-го года. Еще на сезон два хватит. Экко также норм носится
Подвійна веселка• 21 апреля в 10:20
Якщо ви маєте одні єдині босоніжки на сезон, чи кросівки одні єдині, то звісно вони розлізуться якщо ходити щодня . Ходіння, прання, калюжі, сушка...А якщо ви йдете 100 метрів до машини і сто метрів з машини, маєте декілька пар взуття на сезон, то воно буде як нове
Файна дівка• 21 апреля в 10:21
Найк/ НБ кроссы, 4 сезона в году ношу, напряжение 3 лет минимум 😁
Тро Нью-Йорку• 21 апреля в 10:21
Ответ дляЛісАпетная
мы не настолько богаты чтобы носить дешевые вещи....
Це правда
Творю чудеса• 21 апреля в 10:24
Миратон, Зара - в последний год отличное качество, перестала покупать baldinini, которые приходится выкидывать практически новой, потому что всё равно не ношу больше двух сезонов так как выходит из моды
Манкоголік• 21 апреля в 10:27
Даже обувь с конфискат там какого то , носиться 2 года, а вы убиваете за сезон? Я перешла на кожаную обувь от нашего производства, ношу годами
Я вся ваша• 21 апреля в 10:27
Ответ дляСама вумна тутички
А какие это магазины? Живу в Италии, ничего путнего не могу найти.
Майструю крила• 21 апреля в 10:28
В мене ніяке взуття не розлізається за сезон
кросівки є зараз, яким вже років 6, є такі, яким 3-4.
Мафиозная• 21 апреля в 10:32
Ответ дляРадість моя
Скетчерс ношу и кроссовки и босоноги и деми
Моє улюблене найкомфортніше взуття, ношу дуже активно, нічого не розлазиться.
Кіма кепка• 21 апреля в 10:34
Ответ дляПодвійна веселка
если обувь хорошая , ее можно носить ГОД не снимая, и ей ничего не будет
и ходить, при этом, не 200 метров за день ))))
Булькаю• 21 апреля в 10:35
Згодна з тим, що все залежить від того
- скільки ви кроків ходите щодня
- де саме ви ходите: по асфальту, чи в парках по ґрунту
- скільки пар взуття у вас взагалі
Я ношу активно, але одні. Тому довше сезону взуття не затримується.
Adidas взагалі стали 💩 якості, пʼята протирається за тиждень.
З усіх найбільше мені подобаються тільки NB та Nike
- скільки ви кроків ходите щодня
- скільки пар взуття у вас взагалі
Кіма кепка• 21 апреля в 10:36
Ответ дляБулькаю
Згодна з тим, що все залежить від того
- скільки ви кроків ходите щодня
- скільки пар взуття у вас взагалі
- скільки ви кроків ходите щодня
- скільки пар взуття у вас взагалі
качественная обувь не убивается за сезон
Булькаю• 21 апреля в 10:37
Ответ дляКіма кепка
Удалено администрацией...
Майструю крила• 21 апреля в 10:40
Ответ дляБулькаю
Згодна з тим, що все залежить від того
- скільки ви кроків ходите щодня
- скільки пар взуття у вас взагалі
- скільки ви кроків ходите щодня
- скільки пар взуття у вас взагалі
Маю кросівки адідас, нічого не протирається за тиждень
Подвійна веселка• 21 апреля в 10:40
Ответ дляКіма кепка
Не можна її носити рік не знімаючи і не вбити
Булькаю• 21 апреля в 10:43
Ответ дляМайструю крила
Коли ви їх купили?
Пускаю бісики• 21 апреля в 10:46
Ответ дляПодвійна веселка
кожаную и с качественной подошвой - можно
Подвійна веселка• 21 апреля в 10:51
Ответ дляПускаю бісики
Шкіряне взуття при щоденній активній носці також стирається, брудниться і мокне
Пускаю бісики• 21 апреля в 10:53
Ответ дляПодвійна веселка
1 - решается кремом-краской для обуви
2 - водой
3 - водоотталкивающие спреи, да и просто высохнет))
2 - водой
Лепетун• 21 апреля в 10:54
Дуже неочікувано знайшла недорогий бренд в Інтерспорті (Епіцентр).
McKinley
Взяла собі там трекінгові ботинки, боже, чого вони тільки не бачили, і місто, і Карпати, і глину, і каміння, і горОд. Шостий рік не можу вбити. Хоча не бережу взагалі. Вдалося тільки потріпати ззовні.
Зручні, легкі, ніколи нічого на натерли.
Три роки тому взяла там же змові дутіки. Та сама історія.
McKinley
Майструю крила• 21 апреля в 10:55
Ответ дляБулькаю
Коли ви їх купили?
Цієї зими. Ношу з початку березня.
Ms. При теле• 21 апреля в 11:01
Hoka, Asics ,Birkenstock ,vivobarefoot ( останні взагалі вбити неможливо, навіть за декілька сезонів) . Зараз взяла ще спробувати Altra.
Crocs теж нормально
Кіма кепка• 21 апреля в 11:03
Ответ дляПодвійна веселка
можно
экко, тимберы, стилы, гриндера, скетчерсы, каппа, нью беленс
кожаные сапоги - испания, наши днепропетровск, некоторые турция даже
я не беду с вами спорить, бессмысленно
я просто знаю, что и сколько и КАК я ношу
я не беду с вами спорить, бессмысленно