Незламна• 21 апреля в 17:07
Что-то с гормонами?
Мне в этом году стукнуло 40. Ситуация следующая. Связана с возрастом или все задолбало я не знаю. Я не хочу секса вообще. У меня уже прям отвращение. Когда он ходит секс ,секс. Самое главное у него в жизни он ,секс и его писюн извиняюсь. Вот не хочу и все. Это возможно исправить ? А для него это смысл жизни я смотрю. Ему тоже 40. Раньше у нас так не было. И секс не был таким навязыванием. Что с ним случилось, что со мной не знаю. Но я явно мы на разных берегах стали. Ему неважно проводить время с семьёй. Секс важно. Ему неважно моё эмоциональное состояние, ему важно секс.
Незламна
• 21 апреля в 17:10
Ответ дляБорода
Просто вы уже пожилая женщина. Это нормально.
А он молодой?
Невгамовна сила• 21 апреля в 17:11
Ну вот, а тут рассказывают, что мужчины в 40 сплошь старые импотенты.
Рожки-да-ножки• 21 апреля в 17:14
Секс в жінки починається не з бажання лягти під когось.
Це про сніданок в ліжко, це про романтичні смс вдень, це про піклування, відчуття безпеки даної чоловіком, і тд
Тоді чоловіка буде хотітися.
А ото спати, бо він так хоче, сорі, я вже з років 25 таке не практикую
Тоді чоловіка буде хотітися.
Робот Вертер• 21 апреля в 17:19
То мужчінка трясеться за залишками своєї потенції, а чоловіком стати так і не навчився
Незламна
• 21 апреля в 17:19
Ответ дляРожки-да-ножки
Тоді чоловіка буде хотітися.
Згодна . Я намагалася це донести. Але без толку
ШанельКуКу• 21 апреля в 17:25
Він вас заї@ав. Тому ви не хочете того сексу. І маєте повне право не хотіти і не насилувати себе. Але питання не в самому сексі, а сексі з конкретним чоловіком. У вас точно не все гладко.
Играю_на_кларнете• 21 апреля в 17:24
Класика. В нього «біс в ребро», у вас початок періменопаузи. Ви більше не співпадаєте. Поясніть йому. Може, хай йде шукає секс деінде.
Царевна_несушка• 21 апреля в 17:26
Ответ дляНевгамовна сила
Автору повезло, и она даже не понимает как и на сколько
Рожки-да-ножки• 21 апреля в 17:34
Ответ дляНезламна
То навіщо жити з такою людиною?
Меряю линейкой• 21 апреля в 17:37
Ответ дляБорода
Вам сколько самой если для вас 40 пожилая ?
Меряю линейкой• 21 апреля в 17:38
Ответ дляРожки-да-ножки
Тоді чоловіка буде хотітися.
Вы рассуждаете как я в 15
Рожки-да-ножки• 21 апреля в 17:42
Ответ дляМеряю линейкой
Вы рассуждаете как я в 15
Я розмірковую так, з точки зору жіночої психології
Чи для вас секс на рівні інстинкту?
Незламна
• 21 апреля в 17:49
Ответ дляРожки-да-ножки
То навіщо жити з такою людиною?
Бо немає куди підти зараз
Рожки-да-ножки• 21 апреля в 17:51
Ответ дляНезламна
Бо немає куди підти зараз
Ну така собі відповідь
Робот Вертер• 21 апреля в 17:54
Ответ дляМеряю линейкой
Вы рассуждаете как я в 15
А до 40 абишо має влаштовувати?)
Незламна
• 21 апреля в 18:04
Ответ дляРожки-да-ножки
Ну така собі відповідь
Кому як. У мене така ситуація. Я зараз без роботи, а мій дім за 1000 км. І тут моя донька.
В курсі діла• 21 апреля в 18:31
Автор, у вас гормони, у вас предклімакс. Можете до гінеколога з цим питанням сходити.
В курсі діла• 21 апреля в 18:32
Ответ дляРожки-да-ножки
Тоді чоловіка буде хотітися.
Секс це секс. А не секс за їжу.
В курсі діла• 21 апреля в 18:34
Ответ дляРожки-да-ножки
Чи для вас секс на рівні інстинкту?
Оте що ви пишете то про незнайомих чоловіків. А з постійним сексуальним партнером це на рівні інстинкту.
Незламна
• 21 апреля в 18:49
Ответ дляВ курсі діла
Мда , от передклімакс мені шє до цього ніхто не говорив
Незламна
• 21 апреля в 18:50
Ответ дляВ курсі діла
Ага ,як мій сказав він втомлюється і хоче знімати стрес. А я виходить секс груша антистрес.
Рожки-да-ножки• 21 апреля в 19:17
Ответ дляВ курсі діла
Ні, не на рівні інстинкту
Почитайте про жіночу психологію сексу. Тоді будете розуміти, чому жінка не хоче
Рожки-да-ножки• 21 апреля в 19:17
Ответ дляВ курсі діла
Секс це секс. А не секс за їжу.
А до чого тут секс за їжу?
В курсі діла• 21 апреля в 19:18
Ответ дляРожки-да-ножки
А до чого тут секс за їжу?
Бо вам потрібна оплата за ваш секс, тому вигадуєте різні танці з бубнами.
В курсі діла• 21 апреля в 19:19
Ответ дляНезламна
Якщо все змінилось, то це воно.
Рожки-да-ножки• 21 апреля в 19:47
Ответ дляВ курсі діла
Прикиньте, так функціонує більшість жінок, тому що секс починається з голови.
Якщо у вас це лише інстинкт, то ви в меншості :) і слава богу
В курсі діла• 21 апреля в 19:53
Ответ дляРожки-да-ножки
Прикиньте, жінки спочатку закохуються, а потім вои самі хотять сексу з коханим. Без танців з бубном. Але якщо гормональний дисбаланс і предклімакс то жінка не здатна закохуватись і кохати.
Незламна
• 21 апреля в 19:55
Ответ дляРожки-да-ножки
Ні, не на рівні інстинкту
Ви 100% маєте рацію. Про це і психологи говорять