Медсестричка• 22 апреля в 08:56
У вас есть огород?
Не теоретический или где-то в селе, где Вы не были ни разу за последние 30 лет, а огород, на котором Вы уже сейчас что-то выращиваете?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Есть
Нету
Интимная• 22 апреля в 09:37
Ответ дляПупуговка
у всех есть село или дача.или дом с огородом
В смысле, у всех? У меня нет ни дачи ни села. И не хочу.
Ангел-предохранитель• 22 апреля в 09:39
Є город.
За картоплю згодна, воно не вартує.
А от овочі, огірки та помідори- як можна зрівняти з АТБ?)
За картоплю згодна, воно не вартує.
Пусин Кукин• 22 апреля в 09:42
в місті є дача 6 соток. але там мама хазяйка, я іноді допамагаю.
зараз ми переїхали в село у власний будинок, бо місто під обстрілами постійно. є 6 соток біля будинку города.
нам 6 соток з головою на 3х вистачає по овочам. сажу всього по трошку , щей залишки є.
Рубаю олівлє• 22 апреля в 09:57
10 соток біля хати. В місті приватний будинок. Дві теплі грядки з полуницею чоловік посадив. В мене одна висока грядка з зеленню та помідорами. 8 кущіків огірків. З городини все. Трохи дерев (черешні, вишея, абрикос і яблунька) все інше під бур´янами, які раз на місяць косимо. )))
КаРаКаТиЦа• 22 апреля в 09:57
Ессно. Один обрабатываем, два гуляют. Никто не хочет, проще купить.
Файна_зупка• 22 апреля в 09:59
Нет, хотя живу в частном доме - у меня декоративные цветы, кусты и деревья и газон, автополив. Из съедобного - несколько кустов голубики за домом . Просто огородничество - это не мое)
Весняний Марафон• 22 апреля в 10:00
Ответ дляНаташа_32
Да. Конечно. А как без него сейчас?
Отлично без него.
Весняний Марафон• 22 апреля в 10:01
Ответ дляСегодня не целуюсь
Є, і завжди щось вирощую, маю теплицю , фруктовий сад, нічого для мене особливого, так було з покоління в покоління. Мені це не важко, а в задоволення, і бінго- я сама вирощую розсаду
. Шкода, що не всі зараз мають таку можливість, нажаль
Да ми рады что не надо ничего садить. Меня даже цветы бесят. Какие огороды
Гага Газу• 22 апреля в 10:19
Є. Мої 6 кущіків помідорів чекають тепла, щоб переїхати у відкритий ґрунт. А тепла нема й нема
Гага Газу• 22 апреля в 10:22
Ответ дляЛасунка
ні,я спину бережу. спина коштує нааабагато дорожче чим уся викопана картопля.
курс масажу професійного 35 хв у Києві 10 раз 9 тисяч (Інститут вертебрології та реабілітації)
курс лазеротерпії 10 раз 12 тис
+ консультація гарного вертебролога.
тому ніяких городів.я куплю в атб ,як і всі роки беру
курс лазеротерпії 10 раз 12 тис
+ консультація гарного вертебролога.
Навіщо садити картоплю і навантажувати спину?
город це не обов´язкого гектар картоплі. У мене зелень, 6 шт. помідорів, 2 цукіні, 2 огірки, 2 перців. Помідори їмо з липня по жовтень тільки свої. Ще й заморожую їх.
Ласунка• 22 апреля в 10:32
Ответ дляГага Газу
6 шт помідор не врятують. це так.аби було.
Гага Газу• 22 апреля в 10:35
Ответ дляЛасунка
Нам повністю вистачає з липня по жовтень
Дама_из_рекламы• 22 апреля в 11:24
Дача и семь соток огорода. Каждый год садим всего по чуть-чуть. Есть проблема с работой, а дача выручает.
IQ 80• 22 апреля в 11:38
Ответ дляГага Газу
У вас какой-то высокий плетущийся сорт?
Я сажаю столько, чтобы потом делать томатный сок, поэтому обычных по высоте кустиков нужно ок 100шт.
Секретница• 22 апреля в 11:42
Я впервые стала жить в доме, до этого только квартиры. Есть газоны впереди и сзади, планирую посадить декоративные кустарники. И цветы. Все. Хотя каюсь была грешная мысль о клубнике😂 но места мало, нет смысла. Может посажу себе в горшках укроп и базилик.
Гага Газу• 22 апреля в 12:00
Ответ дляIQ 80
У вас какой-то высокий плетущийся сорт?
високорослі сорти. Я не консервую. Саджу високі крупні.
Бодіпозітівна• 22 апреля в 14:46
Є великий город, вирощую купу овочів, полуницю, зелень різноманітну. Мені дуже вигідно виходить, я якось рахувала, нс які суми виходить врожай, а вкладень майже ніяких. Але не розумію людей, які великі кошти вкладають в город, бо тоді вже дешевше купити овочі. Картоплі саджаю зовсім трохи, бо не використовую ніяких засобів для захисту рослин від шкідників, а без них картопля росте не так добре.
4есотка• 22 апреля в 15:18
Ответ дляПупуговка
Не у всех, это дорого для меня
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 апреля в 16:56
Ответ дляПупуговка
Смішний жарт.
KROX@• 22 апреля в 19:36
Ответ дляСегодня не целуюсь
Аналогично. Занимаюсь тоже с удовольствием. Правда, раньше в городе жила.