Братья Капли• 03 апреля в 15:03

Дівчата, хто сам садив туї Смарагд?

Ви готували ґрунт за 2-3 тижні? Ями викопати і т.д.? Дякую
АдеКВАтная• 03 апреля в 15:07
нічого не готувала і навіть не знала що потрібно готувати) Ями неглибокі, полила після посадки і впринципі все. Виросли красуні, зараз 6 років, високі густі

Анчо Ус• 03 апреля в 15:14
Залежить від якості домашнього грунту.
В мене поживний, бо роблю з перегноєм.
parele• 03 апреля в 15:25
Просто насипала в яму багато компосту з піском.
мадам Везувий• 03 апреля в 15:52
Не готувала ніякі ями. Викопали трохи більше розміру кому, в яму кинули комплексне довгограюче добриво + інсектицид, посадили, засипали звичайним грунтом з городу, полили. Все!
Несу добро людям• 03 апреля в 15:58
Все є в неті.
Мой_ужин• 03 апреля в 15:59
Теж ніяк не готували ями. У нас і грунт ще й глинистий. З 27 не прийнялись 3-4. Причому 2 з них насправді відійшли б, просто ми перестрахувались і пересадили їх, а ті дві потім нормально прийнялись на іншому місці.
Мой_ужин• 03 апреля в 16:03
Ми коли фруктові дерева садили, то копали ями десь 1,5×1,5×1,5, засипали їх чорноземом, потім в ті куби садили саджанці. А останній абрикос посадили просто так, в глину без чорнозема. Так він краще за всі інші дерева ріс)))