ГрайливаКиця• 22 апреля в 09:22
У кого чоловіки служать, як ви справляєтесь?
Дівчата, що вам допомагає з оптимізмом дивитись в майбутнє? Бо якщо зациклюватись на негативі, то так і в деперсію скоритись недовго, а є ще діти, про яких треба піклуватись.
В близькому оточенні ніхто не служить, хто купив інвалідність, хто платить за бронь, хто сидить вдома, у кого дійсна бронь. Виходить, що ні з ким з подруг про це і поговорити не можна. А їхні спроби підтримки закінчуються завжди "а от у мене, коли я розлучилась...", або хіт - "я от теж коли їхала у відпустку на місяць, то так сумувала за чоловіком"))
Вже думала якісь групи підтримки для дружин військових пошукати.
Обнимашкина• 22 апреля в 09:24
ну як, живу як живу, все вирішую сама, купую, організовую ремонт.в контексті скучаю, не знаю, ми 20 років разом, скучаю звісно, але не плачу
ПриснитсяЖЕ• 22 апреля в 09:25
Ответ дляТут как тут
Нашла нового и не парюсь
не долго музыка играла, не долго фраер танцевал
Прокачую сідниці• 22 апреля в 09:27
Нагрібає дуже від часу, що довго не бачимося. Якби хоч була б можливість нормально і стабільно на зв’язку бути, то може б будо легше, а буває від нестачі саме якісного спілкування взагалі не знаєш, що думати
ГрайливаКиця
• 22 апреля в 09:28
Ответ дляОбнимашкина
а як часто відпускають чоловіка додому?
Я теж сама вирішую все, двоє дітей, робота, це важко, але якось менше напружує. Більше невизначеність і невідомість, скільки в такому режимі ще доведеться жити. Діти постійно запитують(
ГоловнаЯ• 22 апреля в 09:28
Стала как баба-конь
Всё сама и на себе. К сожалению.
Но он в тылу поэтому хоть нет тревоги за него. Уже хорошо.
Всё сама и на себе. К сожалению.
ГрайливаКиця
• 22 апреля в 09:29
Ответ дляПрокачую сідниці
так, це найскладніше(
У колеги чоловік також служить в забезпеченні, то майже кожні вихідні вдома. Я б так ще якось протягнула.
ГрайливаКиця
• 22 апреля в 09:29
Ответ дляКуплю орехи
Хочу вийти у вікно
цього краще не треба, давайте якось триматись
Куплю орехи• 22 апреля в 09:30
Ответ дляПриснитсяЖЕ
геть дурна чи шо?
Насправді це було і до того.
Спроби суїциду
ГрайливаКиця
• 22 апреля в 09:31
Ответ дляГоловнаЯ
Стала как баба-конь
Всё сама и на себе. К сожалению.
мій лікар, він не геть в окопах, але дрони і КАБи скрізь долітають(
Був би десь в тиловій частині, то було б дійсно легше.
ГрайливаКиця
• 22 апреля в 09:31
Ответ дляКуплю орехи
Насправді це було і до того.
Спроби суїциду
у вас є діти?
66сезон666серия• 22 апреля в 09:31
розумію вас. але в мене теж нікого нема хто служить. у всіх подруг родичів- усі вдома. і оце подивлюсь як жінки переживають і радію, що я одна, що нема за кого переживати і т.д. як то кажуть,голова не болить ні за що.
Куплю орехи• 22 апреля в 09:33
Ответ дляГрайливаКиця
у вас є діти?
Ні.
Все складно.
Лікуюсь у психіатра.+ психотерапія.
Плануємо , але чи треба це ???
Все складно.
Лікуюсь у психіатра.+ психотерапія.
Плануємо , але чи треба це ???
ГрайливаКиця
• 22 апреля в 09:34
Ответ для66сезон666серия
Ми на початку війни про це з подругами жартували - нема чоловіка, нема і хвилювань)
Дві розлдучені близькі подруги поїхали за кордон і влаштовують там своє життя з чистого аркушу. Хоч якийсь бонус після розлучень))
ГрайливаКиця
• 22 апреля в 09:36
Ответ дляКуплю орехи
Ні.
Все складно.
Лікуюсь у психіатра.+ психотерапія.
Плануємо , але чи треба це ???
Все складно.
Лікуюсь у психіатра.+ психотерапія.
Плануємо , але чи треба це ???
Ну діти - це все ж серйозно, і в психотерапевтичних цілях їх собі не заведеш) Але для мене це зараз найбільша підтримка.
Іноді нагрібе після безсонної ночі хвилювань і хочеться не встати, але встаєш, бо треба сніданок, в школу, потім на роботу і до вечора трохи легше.
ГрайливаКиця
• 22 апреля в 09:39
Ответ длявентиляторная
Ніяк. Вже півроку як зник безвісті
Боже( співчуваю!(( Це мій страшний сон
Рятівник Малібу• 22 апреля в 09:41
Ответ дляГрайливаКиця
так, це найскладніше(
Найскладніше, це чоловіка з позицій чекати.
Вийде-не вийде
Так що не гнівіть Бога
Вийде-не вийде
Так що не гнівіть Бога
Will_Be...• 22 апреля в 09:41
Мой уже дома - списан со службы. Так, скажу Вам, автор, так - единственное,что реально помогает - постоянно занятые руки. Уборка. готовка, домашние дела. уроки с детьми, куда-то с ними сходить/съездить, работа. Иначе, как только появляется свободное время - на потолок лезть хочется.
Знову Я• 22 апреля в 09:42
Важко. Мені теж немає з ким таке обговорити. Інших і у відпустки пускають, мій чоловік вже 1.5 року без, а до цього один раз тільки був. Діти, робота, проблем купа.
Я не знаю, де брати оптимізм чи хоча би внутрішній спокій чи впевненість
Обнимашкина• 22 апреля в 09:46
Ответ дляГрайливаКиця
а як часто відпускають чоловіка додому?
раз на пів року у відпустці, я не їзджу в його місто, вважаю там небезпечно. щодо визначеності, то тут все визначено - це надовго, на багато років, тому я додаю зусиль щоб бути автономною. дитина доросла, 16 років, він не питає на який це час
Звездолётчица• 22 апреля в 09:47
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Дура
У вашому оточенні теж, як у авторки, куплені броні та інвалідності? І лише форум дає розраду і спасіння?
ГрайливаКиця
• 22 апреля в 09:47
Ответ дляРятівник Малібу
Вийде-не вийде
Так що не гнівіть Бога
Вийде-не вийде
Так що не гнівіть Бога
так я ж про це, якщо б це була просто розлука без високого ризику, то можна було б якось жити. А коли кожної хвилини щось може статись, то це і є найскладнішим очікуванням.
ГрайливаКиця
• 22 апреля в 09:49
Ответ дляWill_Be...
ну от десь так і відбувається(
Чекаю літніх канікул, щоб трохи полегшити собі життя з дітьми, а потім думаю, а що я буду сама вдома робити, коли дітей відвезу до мами.