Бжоли-бандерівці• вчера в 19:19
Скільки слів повинна знати дитина в 2 роки?
А то пишуть про 300 і я сіла порахувала. Дитина говорить менше і що відстає. Скільки приблизно говорили ваші в цьому віці?
ШанельКуКу• вчера в 19:23
Мій взагалі мовчав. Всі навкруги виїдали мені мозок. Зараз 9років. Найкращий в навчанні. Це все так індивідуально що не варто порівнювати.
Бжоли-бандерівці
• вчера в 19:24
Ответ дляОченьценная
А сколько ваш ребёнок знает слов?
Приблизно 70, говорить: мама дай пити і подібне.
Оченьценная• вчера в 19:25
Ответ дляБжоли-бандерівці
Так что вам еще не хватает?
Бжоли-бандерівці
• вчера в 19:26
Ответ дляОченьценная
Так что вам еще не хватает?
Прочитала про 300. Ось і питаю.
Оченьценная• вчера в 19:26
Ответ дляБжоли-бандерівці
Прочитала про 300. Ось і питаю.
Моцарт уже на скрипке играл в этом возрасте.
Бжоли-бандерівці
• вчера в 19:27
Ответ дляОченьценная
Конотопська відьма• вчера в 19:31
Ответ дляБжоли-бандерівці
Прочитала про 300. Ось і питаю.
Це ж не тільки про ті слова, що дитина саме проговорює, але і пасивний словниковий запас.
Конотопська відьма• вчера в 19:32
А взагалі, якщо є питання до мовлення, завжди краще проконсультуватися з неврологом та психіатром дитячим. І або щити спокійно, або починати працювати над проблемою.
Свідок Перемоги• вчера в 19:34
Мамочка, все индивидуально. Мой в 2 уже говорил полностью всё, а шеф например на работе молчал до 5 почти, сейчас по нему не скажешь) юморист и болтун ещё тот
nabludatel• вчера в 19:39
Ответ дляБжоли-бандерівці
В 2 роки повинні зявитися фрази. У вас вони є. Тобто відставання немає.
Пс. Я мама дитини з затримкою мовленнєвого розвитку. У моєї в 2 роки фраз не було.
Сірничок• вчера в 19:46
Вот, мне нечем было заняться, кроме как считать количество слов в 2 года. Ребёнок каждый день будет прибавлять в свой словарный запас новые слова. Вы общаетесь, друг друга понимаете разговариваете с ним и замечательно. Читайте, что- то рассказывайте, всему свое время.
Усатая полосатая• вчера в 19:48
Не знаю кому ребёнок в 2 года должен. Первый в 2 разговаривал, второй говорил отдельные слова, но второй отличником в итоге в школе был, а первый увы и ах.
Горня капучіно• вчера в 20:04
Автор, я знаю що норма (вона умовна) 100 слів в два роки. Але вам правильно вище написали, якщо є фрази/ короткі речення і словниковий запас постійно розширюється, то все ок.
Оці всі розмови про те що в два роки не говорив, в потім став генієм. Ну такоє... У когось може й так, але в більшості випадків якщо дитина в 2 роки не говорить або говорить десяток слів, то значить є проблема. І вона насправді нікуди не дівається і далі, після того як ця дитина заговорить. Слух, аутичний спектр і т.д. таки мова це вершина психічного і когнітивного розвитку в такому віці
Бжоли-бандерівці
• вчера в 20:08
Ответ дляГорня капучіно
Слова, фрази є, розуміє звернення до себе, якщо щось попросити, наприклад дати руку, іграшку...
Горня капучіно• вчера в 20:10
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ну і 70 це майже та норма в 100 слів яку я знаю як норму
Бжоли-бандерівці
• вчера в 20:11
Ответ дляГорня капучіно
Думаєте дарма кіпішую?
задумчивая мордочка• вчера в 20:21
Ответ дляБжоли-бандерівці
Думаєте дарма кіпішую?
Удалено администрацией...
Панна Кота• сегодня в 08:55
Ответ дляnabludatel
моєму 1.6 не то що фраз не має, а він і толком нічого не говорить
коли ви почали бачити проблему (в якому віці)? бо я вже панікую
nabludatel• сегодня в 09:22
Ответ дляПанна Кота
Якщо чесно, я проблеми не бачила відразу. Збиралася віддавати дочку в садок. Близько 2 років проходили невролога і поставила діагноз ЗМР. Потім дочка пішла в садок в 2.2. З часом стала помітна різниця між нею і багатьма іншими дітьми, які комунікували, а вона ні. Це бачили і вихователі. Тим хто хоч щось говорив на Новий рік дали вчити віршики. Моїй було 2.6, їй не дали.
Бжоли-бандерівці
• сегодня в 09:26
Ответ дляnabludatel
Дівчата, читаю вас і розумію, що у моєї все норм. Просто свій темп. Добре що створила тему. Дякую що поділилися.
Панна Кота• сегодня в 09:39
Ответ дляnabludatel
так вона не говорила зовсім чи дуже мало?
і як потім з мовленням стало?
nabludatel• сегодня в 09:48
Ответ дляПанна Кота
і як потім з мовленням стало?
Кількість слів була доволі великою, але не було фраз. В 2.6 пішли до невролога, виявили підвищений внутрішньочерепний тиск. Призначили ліки і масаж шиї. Після цього мова пішла. Десь за рік наздогнала дітей.
Дочці вже майже 10. Мова багата і гарна. Але досі є логопкдичні проблеми, які проявляються на письмі.