Губи до вух• 22 апреля в 12:12
Як організувати харчування, якщо готувати не любиш, доставки набридли, а їсти
щось треба?
Пустощі-веселощі• 22 апреля в 12:13
Варіанти :
Готувати дома прості страви
Доставку з ресторану
Їсти тільки в ресторанах і кафе
Готувати дома прості страви
Доставку з ресторану
Їсти тільки в ресторанах і кафе
Пустощі-веселощі• 22 апреля в 12:14
Ответ дляXвостокрутелка
Найміть кухаря
Точно забула про кухаря
НетЕщеНаверное• 22 апреля в 12:17
Є спец компанії, що приходять приготоване. Купуєте в них меню на тиждень.
Xвостокрутелка• 22 апреля в 12:19
Ответ дляПустощі-веселощі
Точно забула про кухаря
Моя знайома платить жіночці. Та закуповує продукти і готує їй на тиждень: каструлю борщу, котлети, якісь налисники з начинкою, вареники чи пельмені, картоплю тушену з м´ясом чи грибами. Знайома тільки салати робить, кашу варить на гарнір, вранці може яйця посмажити.
Ядвига Юсьлегко• 22 апреля в 12:27
Ответ дляНетЕщеНаверное
А в яких умовах ті компанії готують їжу?
У нас так в підвалі адмінбудівлі готують їжу для якогось кейтерингу: приміщення без вікон, влітку посилено працюють кондиціонери, скляні двері заклеїли, щоб нічого не було видно. Часто біля нього курять жіночки, які там працюють. Думаю, що про дотримання санітарних норм там не йдеться...
НетЕщеНаверное• 22 апреля в 12:31
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Мене це не цікавить.
Я в змозі запекти собі м´ясо і порізати овочі.
Раз автор постійно замовляє доставки, то їй нормально.
Стервочка• 22 апреля в 12:41
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
курящие повара это для вас что-то страшное?
может надо еще чтобы девственницами были?
Стервочка• 22 апреля в 12:42
полно групп с полуфабрикатами и готовыми блюдами.выбирайте,пробуйте и найдете своего повара.
Бутерброд и я• 22 апреля в 12:57
Я покупаю заморозку качественную. Котлеты, лазанья, пельмени, вареники. Время от времени разбавляю.
Бутерброд и я• 22 апреля в 12:58
Ответ дляНетЕщеНаверное
Мене це не цікавить.
Зачем вы тогда в теме
НетЕщеНаверное• 22 апреля в 13:01
Ответ дляБутерброд и я
Зачем вы тогда в теме
А це заборонено правилами ресурсу?
Я можу коментувати будь які теми.
Зліпок ступні• 22 апреля в 17:00
Полуфабрикаты мясные, рыбные а гарнир сварить быстро или фри с морозилку или овощи мороженые
Иногда творог, бутерброды, курица гриль и другие готовые блюда