Бутербродница• Изменено 22 апреля в 12:37

А вы в зелёный борщ

А вы в зелёный борщ яйца варёные добавляете? Помню бабушка не варила их предварительно, взбивала в ёмкости и потихоньку вливала в каструлю. Это было красиво, как нити в борще. Захотелось тоже так сделать, а уже в тарелку половинку вареного добавить.
Мрії у вирії• 22 апреля в 13:04
Ответ дляГолубка миру
Начитавшись тем на Порадниці про зелений борщ, я декілька разів експериментувала: додавала рис, додавала сирі яйця. Буряк не ризикнула додавати, то вже явне збочення.
Що хочу сказати - і рис, і яйця ’нитками’ додають ’нажористості’. Тобто якщо ваша ціль - натоптатись поситніше, то це ваш варіант.
Якщо ж ваша ціль - посмакувати легкою вітамінною весняною стравою - то ані рис, ані яйця ’нитками’ будуть не в тему.
Тож я додаю яйця вже в тарілку, шматочками.
І мій борщ - це нежирний бульон, картопля, цибуля, морквина, корінь петрушки, багато-багато зелені: щавель, зелена цибуля, кріп, петрушка, шпинат, і вже в тарілку - варене яйце і ложка сметани.
Всьо.
Нажористість від яйця ’нитками’? Нажористість від купи картоплі чи рису, із рисом я навіть не їла.

Руда ліса• 22 апреля в 13:04
Ответ дляГолубка миру
Всьо.
У нас з вами однаковий рецепт - смакота) Тільки яйця в тарілку я додаю терті, мені так більше подобається. Аж слинки потекли...
Котя_люлю• 22 апреля в 13:05
В тарелку вареное яйцо. И сметану. И только на говядине, другое не понимаю.
Дивне створіння• 22 апреля в 13:07
Ответ дляКотя_люлю
Я тоже только так люблю. У меня такая же подача литовского супа холодника.
Голубка миру• 22 апреля в 13:07
Ответ дляРуда ліса
В мене теж.
Ех, не планувала, але буде в мене завтра зелений борщ))
Дивне створіння• 22 апреля в 13:08
Ответ дляГолубка миру
В мене теж.
Смачного! )
Котя_люлю• 22 апреля в 13:11
Ответ дляДивне створіння
Литовский не знаю, это с чем. Я делаю свекольник холодный и окрошку на квасе.))

Борщичок• 22 апреля в 13:13
я не люблю ’сопли’ в бульоне, поэтиому вареные. Как делала бабуля. Взбитое яйцо тонкой струйкой она вливала в супы)
Дивне створіння• 22 апреля в 13:14
Ответ дляКотя_люлю
Вот-вот, свекольник. Именно он. Я просто его люблю намного больше, нежели окрошку. И когда его подавать с запеченой картошечкой молодой - это такая смакота, аж слюнки текут.
ТаЕщеОптимистка• 22 апреля в 13:15
Нитки не подобаються, кидаю варені. Причому, мені смачніше, коли вони не терті і не кубиком, а подавлені виделкою
Lady luck21• 22 апреля в 13:15
перепелиные вареные кладу
Полюю на дрони• 22 апреля в 13:17
Я варю без м´яса, якось звикли вже. Щавель, картопля, морква, цибуля, зелений кріп, варені яйця покришені і обов´язково квасоля . Ми з чоловіком так любимо)
ФруктЕщеТот• 22 апреля в 13:21
я люблю яйца и мне зеленый борщ с яйцами очень вкусный, поэтому я и струйкой сырое вливаю, и вареное крышу. Хотя от того, что влито, сырого то есть, вкуса особо нет, но как-то на автомате так делаю.
Котя_люлю• 22 апреля в 13:23
Ответ дляДивне створіння
У меня никто его не любит, кроме меня. Муж и борщ не ест, и винегрет, и вообще свеклу. Дочь не ест супы. Но иногда делаю себе любимой.
Смячиком• 22 апреля в 14:11
Режу, мои не едят соплями, хотя мне лично пофиг
Я его варю со свеклой и томатом. Так что вид яиц не принципиален
ТаЕщеОптимистка• 22 апреля в 23:32
Ответ дляГолубка миру
Всьо.
Так яйце шо так, шо так яйце) Чи нитками воно нажористе, а в тарілку - легке? А я картоплю не кладу, бо хочу якраз легкості і свіжості, а не нажористої картоплі. Тому у мене легкий бульйон, зелень, морква, варені яйця, плавлений сир і сметана.