Сладко-соленая• 22 апреля в 12:54

Де можна подивитись перелік безкоштовних пакетів від НЗСУ?

Типу для пенсіонерів, хронічних хворих....Не скринінг 40+ за 2000грн, з ним все ясно.
Братья Капли• 22 апреля в 12:59
Сінево ?

Блакитне небо• 22 апреля в 13:00
На сайті Нсзу
Мизимец• 22 апреля в 13:03
На сайті лабораторії CSD є перелік
автор Сладко-соленая • 22 апреля в 13:04
Ответ дляБратья Капли
Сінево ?
Ні. Саме пакети, на які лікар дає направлення, знаю, що їх немало є. Я була у гінеколога, вона до мене завжди уважна і дала мені направлення на безкоштовний пакет для жінок 50+, там і УЗД малого тазу і молочних залоз, і денситометрія, колоноскопія і гастроскопія, ще щось....Певно, є щось таке і для людей похилого віку, хочу знати, щоб просити для мами у її сімейного.
Братья Капли• 22 апреля в 13:08
Ответ дляСладко-соленая
А напишіть краще в лабораторії і спитайте Сінево і CSD. А потім до лікаря, щоб виписав саме той пакет який вам підходить, порадьтесь з ним.
Ламборджини• 22 апреля в 13:11
На сайті НСЗУ, там є розділ - Громадянам
Малая еще та• 22 апреля в 13:24
Ответ дляСладко-соленая
Це не пакет, це вона сама вам повиписувала з власної ініціативи.

палка-копалка• 22 апреля в 13:40
Ответ дляЛамборджини
У меня почему-то не открывается. Но может глючит интернет.

У кого-то открылся этот раздел? Есть список?
Помаранчова душа• 22 апреля в 14:22
Кол-центр НСЗУ 1677. Выбираете 0 в конце сообщений автоответчика и живой адекватный человек ответит на все вопросы.
Помаранчова душа• 22 апреля в 14:25
Нет таких пакетов, про которые вы пишите.
Есть довольно большой перечень лабараторных анализов и инструментальных исследований, которые финансируются НСЗУ.
Необходимость назначения определяет лечащий врач.
автор Сладко-соленая • 22 апреля в 17:02
Ответ дляМалая еще та
Ні, вона навіть дала готову роздруківку з переліком досліджень і сказала медсестрі, яка сиділа за компьютером щось типу ’Виписуй пакет номер....’(я не запам´ятала номер).