тяжкаялюдина• 22 апреля в 15:17
Чи викликали колись ДСНС на порушення сусідів і осбб?
Сусід, ігноруючи прохання не захаращувати евакуаційний вихід з поверху, самовільно встановив обладнання в коридорі. ОСББ робить дурочку з мене, розумію що домовились про це(. За порадою планую звернутись у службу ДСНС щодо порушення правил пожежної безпеки. І думаю чи то правильно, чи будуть одні нерви без результату. Був у когось досвід з таким зверненням. Розкажіть 🙏
Море_море_я_скучаю• 22 апреля в 15:42
бляха, автор, вы заманали, опять 25?? вы с соседом говорили? это когда вы открываете рот и говорите добрый день, прошу вас убрать вот это вот всё. Что он отвечал вам?
БолеИменее• 22 апреля в 15:43
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
в предыдущей теме писали, что автор готова написать везде, но не поговорить с соседом в первый же день. Я тогда не согласилась с єтим мнением, но по ходу так и есть
Море_море_я_скучаю• 22 апреля в 15:44
Ответ дляБолеИменее
та я ж помню ту тему, поэтому и интересуюсь у неё
Кондуктор троллейбуса• 22 апреля в 15:44
Ответ длятяжкаялюдина
Розкажіть як саме вирішували? ЖЕК їм сказав прибрати?
Да, с Жека им звонили Потом еще пару стычек было. Если будут наглеть - сниму дверь с тамбура.
тяжкаялюдина
• 22 апреля в 15:54
Ответ дляЗілля до весілля
У меня соседи вызывали что я крючок у двери своей сделала, мимо не ходят, моя в тупике. Приехали посмотрели сказали все ок
Тут ходити не заважає але це евакуаційний вихід. При надзвичайних ситуаціях несе загрозу
БолеИменее• 22 апреля в 15:56
Ответ длятяжкаялюдина
ваша тема про турник?
Та легко!• 22 апреля в 16:15
Ответ дляСтолічна штучка
ящик з обладнанням - інвертором наприклад
Навряд хтось 100+к в коридорі вивішує
Та легко!• 22 апреля в 16:17
Ответ дляБолеИменее
Таке теж можливо.
Я не слухатиму волання якогось бидлана, я знайду спосіб вирішити питання дистанційно
БолеИменее• 22 апреля в 16:20
Ответ дляТа легко!
Таке теж можливо.
так не факт, что он бы сразу его не снял, вот в чем прикол. Может мужик даже не в курсе что он кому то мешает
Та легко!• 22 апреля в 16:21
Ответ дляБолеИменее
Ну, може й так, бувають ’на голубом глазу’
Столічна штучка• 22 апреля в 16:29
Ответ дляТа легко!
Навряд хтось 100+к в коридорі вивішує
воно захищено - замок, залізний ящик
тяжкаялюдина
• 22 апреля в 16:44
Ответ длямиссДавеча
Авторе, згідно вашого фото , там немає порушення для дснс.
Цей коридор - евакуаційний вихід з поверху. Після розмови і прохання демонтувати він перемістив її від моїх дверей, але все одно в цьому ж коридорі і теж біля мене. Типу щоб вважалось що він щось зробив, а по факту те саме.
миссДавеча• 22 апреля в 18:46
Ответ длятяжкаялюдина
Якщо вважаєте, що вони перешкоджають евакуації то подавайте заяву до дснс.