АяВсёЗнаю• 22 апреля в 23:28

Кінезіотерапія- є такі вправи щоб фізіотерапевт не торкався мого тіла?

При виконанні вправи
То сидить на мені
То тримає ногу
То тримає низ живота
Це нормально? Чи я занадто накручую себе
Поговоріть зі меою, мені здається це занадто інтимно виглядає
Особливо якщо фізіотерапевт не дівчина
Плету интриги• 22 апреля в 23:29
Ну так скажите, что вам некомфортно.

автор АяВсёЗнаю • 22 апреля в 23:32
Ответ дляПлету интриги
Ну так скажите, что вам некомфортно.
Він каже треба тримати
Так я бачу шо і інші фізіотерапевти таке роблять
Я мабуть дивна… може тут є хтось на досвіді, розкаже
Плету интриги• 22 апреля в 23:35
Найдите женщину тогда
У меня был мужчина, но никакого дискомфорта не было

А сейчас женщина. Конечно прикосновения есть, но они точно не интимные.
автор АяВсёЗнаю • 22 апреля в 23:41
Ответ дляПлету интриги
Найдите женщину тогда

Наприклад лежиш на спині
Ноги метелики
І він тримає за коліна роздвигає ноги
Це не інтимно?
Джага-джага• 22 апреля в 23:53
А ефект від занять є? Це ж головне
Вареничніца• 22 апреля в 23:56
Ответ дляАяВсёЗнаю
Він каже треба тримати
Проходила курс кінезіо після защемлення сідничного нерва, нога не працювала зовсім. За півтори місяця вправ відновила ногу.
Були різні вправи, і контактні, і ні. Це залежить,який вам комплекс підібрали і на яку зону.
Бриджит_Фрикандо• 23 апреля в 00:07
Хм
Я займалась і ніхто мене не торкався. Навіщо? Є вправи на тренажерах, він показує, слілкуєг, щоб правильно виконувала. Може лікоть поправити. Але сідати, лягати, тримати...це щось не те

Чудо в декрете• 23 апреля в 01:39
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Хм
У меня до тренировок и тренажёра кинезист разрабатывал (массаж) связки и сухожилия, т.е. без прикосновений никак не обойтись.
Массажи мне нравились больше;))) и растяжка была. Правда в отличие от озабоченного пидара на сайте, которого админы в упор не видят, у меня сексуального подтекста со стороны кинезиста не проявллось
Жінка з перцем• 23 апреля в 07:47
я в таком состоянии приползла, что мне все равно было.нормально, и я стала здоровым человеком
Жінка з перцем• 23 апреля в 07:49
Ответ дляАяВсёЗнаю
Наприклад лежиш на спині
Ноги метелики
І він тримає за коліна роздвигає ноги
Це не інтимно?
что тут интимного? это же же врач