Глубоководная селедка• Изменено 23 апреля в 10:59

Ви своїми ароматами задовбали

почитайте хоча б щось на цю тему наскільки вони шкідливі
токсикологи усього світу б´ють у колокола, що всяка штучна ароматизація б´є по здоров´ю дуже сильно
там багато токсичних інгрідієнтв в ваших люксах, нішах, мас маркетах. штучні аромати на сьогодні це те саме паління. чим стійкіше парфум ти більше в ньому токсичних штучник мускусів, які шкодять вашій гормональній системі щодня
сюди ж і свічки ароматизовані
будьте трошки освіченнішими, не труїть себе і своїх дітей
Все буде• 23 апреля в 10:59
Жабо воно таке, зелене.

Из Виа-гры• 23 апреля в 10:59
Я только что напахтилась своим кельвином Кляйном
Кили и Манджаро• 23 апреля в 10:59
Фіфачка• 23 апреля в 10:59
Не нравится - заткните нос
Оскорбляю всячески• 23 апреля в 10:59
Вы из той кучки, что моются раз в неделю без мыла?
Мизимец• 23 апреля в 11:00
ОсвічеНішими, не дякуйте. Ну або вже більш освіченими.
автор Глубоководная селедка • 23 апреля в 11:01
дівчата зберіться в кучу і купайтесь в своїх ароматах, і своїх дітей з тваринам також запшикуйте.
так ви ж і іншим шкодите, вам все одно на інших, то коли будуть порушувати ваші межі також заткніть собі рта і терпіть

Фрекен бок• 23 апреля в 11:01
Я тільки купила бананову смазку і презики з ароматом шоколаду.
Викинути чи вам переслати, щоб ви цю почесну місію виконали ?
Дуже чужа• 23 апреля в 11:01
Ответ дляИз Виа-гры
І пішли в метро кататись? Я на таких щодня блюю
Галя-краля• 23 апреля в 11:01
Согласна. Мне больше нравится пахнуть селедкой или копченной скумбрией. Приятно и экологично!
Фіфачка• 23 апреля в 11:02
Ответ дляГаля-краля
А лучше пивом
Майданщица• 23 апреля в 11:02
Ответ дляИз Виа-гры
А я Аттар Колекшн Хайати😎
Галя-краля• 23 апреля в 11:02
Ответ дляФіфачка
А лучше пивом
О, это уже ниша 😂
автор Глубоководная селедка • 23 апреля в 11:04
шкода, що ви такі безтурботні
смійтесь, але хоча б ознайомились з наслідками і впливом
Фрекен бок• 23 апреля в 11:05
Ответ дляГлубоководная селедка
шкода, що ви такі безтурботні
Та по вас видно, які впливи від утримання.
В, взагалі, адмінам респект.
Накінець щось цікаве і срачне, щоб відволіктись .
Пешеходик• 23 апреля в 11:04
Ответ дляВсе буде
Жабо воно таке, зелене.
Чо?
Це найдоступніший ’люкс’, який може мати будь-хто
Оскорбляю всячески• 23 апреля в 11:04
Ответ дляГлубоководная селедка
Так заткните себе и нюхайте молча
Из Виа-гры• 23 апреля в 11:06
Ответ дляГлубоководная селедка
Так и делаем. Мы собираемся вместе, пшикаемся самой тяжелый нишей и потом едем с вами в одном тралике. Чтобы и вы прикоснулись к прекрасному
Скоро_вчера• 23 апреля в 11:04
Ответ дляГлубоководная селедка
Особенно когда в лифт заходишь и там дико воняет каким-то модным парфюмом

Как они дышат сами?

Пешеходик• 23 апреля в 11:04
Ответ дляОскорбляю всячески
Это разные кучки)
Из Виа-гры• 23 апреля в 11:05
Ответ дляФрекен бок
Смазка не экологично. Только слюна. Думаю муж автора так и делает. Как харканет ей туда в Матильду …
Указка• 23 апреля в 11:05
Ответ дляГлубоководная селедка
І все було б логічно, якби ви з сигарет почали, та їх різновидів. Бо неможливо, всюди ці курильщики бздять. Хай би ліпше кіліаном пшикались….
СолодкаБулочка• 23 апреля в 11:05
мазь вишевского -хит сезона
Скоро_вчера• 23 апреля в 11:06
Ответ дляОскорбляю всячески
Так заткните себе и нюхайте молча
А вам самим не воняет? Или нос не работает? Не говорю об уместных ароматах, их не слышно
автор Глубоководная селедка • 23 апреля в 11:06
Ответ дляИз Виа-гры
та добре, що я на своєму авто
я вже пройшла тему парфумерії і дослідивши інформацію маю змогу відмовитись від того що руйнує організм, добре що ця інформаціє є у відкритих джерелах
язззззь!!!• 23 апреля в 11:06
Ответ дляГлубоководная селедка
Я так розумію, що на парфюм не вистачає? Теми ’Подаруйте парфюм’ ваші?
Скоро_вчера• 23 апреля в 11:07
Ответ дляПешеходик
Это разные кучки)
Не всегда. Часто дикий аромат на грязное тело. И раз 5 пшык, чтоб всем пахло
Из Виа-гры• 23 апреля в 11:07
Ответ дляГлубоководная селедка
та добре, що я на своєму авто
От нас вы не спрячетесь. Мы везде. В спортзале, в трц , в очереди на прием к доктору, на детской площадке . На работе твоего мужа
Указка• 23 апреля в 11:07
Ответ дляФіфачка
А лучше пивом
Мій інструктор з водіння обожнював часником зранку накидатись…. Людина проста, з села, здорове харчування, нуль комплексів.
Фрекен бок• 23 апреля в 11:07
Ответ дляГлубоководная селедка
та добре, що я на своєму авто
Кхм..а випари від вашого авто організм не руйнує?