Глубоководная селедка• Изменено 23 апреля в 10:59
Ви своїми ароматами задовбали
почитайте хоча б щось на цю тему наскільки вони шкідливі
токсикологи усього світу б´ють у колокола, що всяка штучна ароматизація б´є по здоров´ю дуже сильно
там багато токсичних інгрідієнтв в ваших люксах, нішах, мас маркетах. штучні аромати на сьогодні це те саме паління. чим стійкіше парфум ти більше в ньому токсичних штучник мускусів, які шкодять вашій гормональній системі щодня
сюди ж і свічки ароматизовані
будьте трошки освіченнішими, не труїть себе і своїх дітей
сюди ж і свічки ароматизовані
Скіфська пектораль• 23 апреля в 11:07
Ответ дляГаля-краля
О, это уже ниша 😂
Не розбираєтесь ви в парфумах! Ніша - це аромат дизеля!!
Фрекен бок• 23 апреля в 11:08
Ответ дляИз Виа-гры
От нас вы не спрячетесь. Мы везде. В спортзале, в трц , в очереди на прием к доктору, на детской площадке . На работе твоего мужа
Треба додати , на Вашому мужі...
Указка• 23 апреля в 11:08
Ответ дляГлубоководная селедка
та добре, що я на своєму авто
я вже пройшла тему парфумерії і дослідивши інформацію маю змогу відмовитись від того що руйнує організм, добре що ця інформаціє є у відкритих джерелах
То тепер киньте палити ще.
Галя-краля• 23 апреля в 11:08
Ответ дляСкіфська пектораль
Судя по цене - уже да ))
Глубоководная селедка
• 23 апреля в 11:08
Ответ дляИз Виа-гры
я дуже співчуваю, від себе то не дінетесь
вам з цим жити то і насолоджуйтесь поки здорові
Фіфачка• 23 апреля в 11:08
Ответ дляФрекен бок
Кхм..а випари від вашого авто організм не руйнує?
’то другое’)
Из Виа-гры• 23 апреля в 11:09
Ответ дляФрекен бок
Треба додати , на Вашому мужі...
И на и под )
Глубоководная селедка
• 23 апреля в 11:10
Ответ дляФрекен бок
електричні ж авто ще не придумали, так..
окрім вашої хімічної лабораторіївід ароматів ви тежвдихаєте і випаровування авто, збирайте комбо далі, якийсь то приз і отримаєте
Можу брикнути• 23 апреля в 11:15
Я думала, що тема буде знов про їжу на роботі, коли всі обіди гріють. А тут про парфуми
Семенівни сусідка• 23 апреля в 11:15
Ответ дляГлубоководная селедка
та добре, що я на своєму авто
А почему не на лисапеде?
Фрекен бок• 23 апреля в 11:16
Ответ дляГлубоководная селедка
От дивіться, щоб заправити таке авто, потрібно електроенергію.
Електроенергія в Україні виробляється переважно на АЕС ( дуже екологічно і безпечно для організму і середовища ) і на ТЕС. ТЕС працюють в більшості на природньому газі . Більше кількість цього газу Україна отримує з Угорщини по реверсу.
Угорщина цей газ купляє у Газпрому .
Опа, ви- спонсор війни і тероризму. Продовжимо говорити про парфуми ?
Угорщина цей газ купляє у Газпрому .
Фрекен бок• 23 апреля в 11:17
Ответ дляМожу брикнути
Чекайте, скоро літо, ще теми про яїчкі і борщі в автобусах до Болгарії будуть.
Глубоководная селедка
• 23 апреля в 11:18
Ответ дляСеменівни сусідка
А почему не на лисапеде?
моє авто то необхідність і можливість жити за містом біля лісу
лісапеди з трамваями то для поціновучів ніші з люксами
Глубоководная селедка
• 23 апреля в 11:19
Ответ дляФрекен бок
Угорщина цей газ купляє у Газпрому .
ще раз повторюю, труїть себе чим хочете. коли отримуєте алергії з аутоімунками і хвороби дітей з астмами тварин будете вишукувати причини не в авто
Семенівни сусідка• 23 апреля в 11:19
Ответ дляГлубоководная селедка
Нет, жиночко, не надо включать двойные стандарты. От авто больше урона окружающей среде и всему живому
Глубоководная селедка
• 23 апреля в 11:21
Ответ дляСеменівни сусідка
подвійні стандарти, коли тобі кажуть А, а ти замість того щоб дослідити щось впираєшься рогом і стрілки переводишь
Парфуми з ароматами це косметика, це не необхідність для економіки чи покращення життя
але ви себе вмовляйте як хочете, вам легше закрити на все очі бо так зручно
Особо токсины убирают ингредиенты в Европе по крайней мере.
Я не покупаю кульминация кляйн например. Там как раз много токсины.
А юольше всего их в стойких копиях и разливашках и подделкпх кстати. Уж лучше дешевле что то известной марки купить. А люди поливают и других душат. Оно ж химозиной воняет организм сигнализирует что опасно
Скоро_вчера• 23 апреля в 11:21
Ответ дляСеменівни сусідка
А от плохо парфюма- вам!
Семенівни сусідка• 23 апреля в 11:22
Ответ дляГлубоководная селедка
Так начните с себя, если вы вся такая эко-мамо, ездите на велосипеде, мойте посуду содой и горчицей и стирайте мыльными орехами
Семенівни сусідка• 23 апреля в 11:22
Ответ дляСкоро_вчера
А от плохо парфюма- вам!
Чего чего?))))
Админко• 23 апреля в 11:24
Ответ дляMary_40
А які більш менш норм? Ну без токсинів сильних?
Глубоководная селедка
• 23 апреля в 11:24
Ответ дляMary_40
багато брендів всі токсини вписують під гарною назвою fragrance
ось хоча б мінімальна інформація про наслідки невинних ароматичних свічок і парфумів
Скоро_вчера• 23 апреля в 11:25
Ответ дляСеменівни сусідка
Чего чего?))))
Ничего, говорю)))
Там отливантов завезли. Воняют как надо- на полдома
Шоп все знали что модная мадам пошла
Семенівни сусідка• 23 апреля в 11:25
Ответ дляСкоро_вчера
Ничего, говорю)))
Шоп все знали что модная мадам пошла
Вас научить зарабатывать, чтобы не покупать отливанты? Или сразу денег на парфюм перечислить?
Ответ дляГлубоководная селедка
Ну там есть организация, они убирают постоянно ингредиенты токсины. Преятно это про европейскую парфюмерию. Эти копии в конце концов вредны доя окружающих. Кто ездит в транспорте чаще всего их использует еще и улушающих количествах
Можу брикнути• 23 апреля в 11:29
Ответ дляФрекен бок
Ой, і не нагадуйте. 20 років тому моя поїздка закордон була саме в Болгарію автобусом (через брак грошей), з Києва 32 години. Мене ще захитує, то брала таблетки від укачування та 7 літрів води, запас, якщо що. Протрималась. Але у Вінниці підсіла компанія, 7 людей, в них була гулянка - олівʼє, шуба, піца, горілка, пиво, води ніхто не брав, сік, короче, нормально вони так гульнули до кордону. А потім почалося. Зупинки під кожним кущем. І наче дорослі люди:-( ну яка їжа та алкоголь в автобусному турі:-( Відповідальний за тур - пан Сергій, таке їм робив, то я таких матюків в житті не чула. Скільки років минуло, запам’яталось на все життя.
Жинси на дитину• 23 апреля в 11:35
Ответ дляСкоро_вчера
Особенно когда в лифт заходишь и там дико воняет каким-то модным парфюмом
Как они дышат сами?
Мне подарили Орабелла ’Соленый мусс’ типа или Морская соль, думала,будет аромат моря,солнца, можжевельника, нагретого песка. Оказалось, фигня редкостная, запах соленых огурцов и обоссанного песка. 100 мл. Пользуюсь, а що делать. Может,летом будет поприятнее...
А я женатая• 23 апреля в 11:35
Ответ дляСкоро_вчера
Как они дышат сами?
Соседка выходит пшикаться своими духами на площадку. Двери закрывает и в общем коридоре пшикается. По запаху смесь лака для волос с дихлофосом. Всегда знаю когда ее нет дома