Життє Бентежне• 23 апреля в 15:25
Меладзе в своей ВиаГре конечно гениален
Каждая песня хит...слов нет, как менялась группа и какие стабильные хиты
А я хочу перемирия или У меня появился другой это ведь не ранняя Виагра, которую все хвалят, а ведь цепляет ухххх
В клипе Лучшие друзья девушки это бриллианты, Надя Грановская выглядит как Богиня на миллион долларов, просто глаз не оторвать. Целая эпоха, Браво Константин!😍😍😍
Сегодня сержусь• 23 апреля в 15:26
Когда пришла эта любовница Меладзе группа сразу и испортилась
Грабля• 23 апреля в 15:34
Все не осилила, какое то видео очень затянутое можно было покороче его сделать
Но альбина которая давит секс - вообще печальное зрелище, не ее это
Лупаю цю скелю• 23 апреля в 15:36
Меня все детство удивляло почему песни на нашей эстраде как-то одинаково звучат. Потом узнала что все из писала один человек
Кондуктор трамвая• 23 апреля в 15:36
Ответ дляБжоли-бандерівці
Марина, сколько можно нафталин тащить сюда
Ретро-фм
ЧукИГеки• 23 апреля в 15:41
Ответ дляЛупаю цю скелю
Але які були пісні.
Брати Меладзе геніальні. Що тут ще додать.
Скучаю за тими піснями і тими концертами.
Нема на що сходить тепер.
Нинішня українська естрада печаль.
Одиниці нормальні
Нема на що сходить тепер.
Нинішня українська естрада печаль.
Одиниці нормальні
Крошка Енот• 23 апреля в 15:42
Эх, я на виагре «выросла»… а сейчас солистки моложе меня
печально, однако
Пік Антна• 23 апреля в 15:44
Грановська в молодості - це ніби забрали сексуальність у 100 жінок і помістили в одну 😍
а усвідомлення того, що її зовнішність - природна, а не результат пластики, робить її іще гарнішою 🤭
Крошка Енот• 23 апреля в 15:43
Ответ дляСегодня сержусь
Это кто? Вы про Веру Брежневу или о ком?
МУСЯкомарова• 23 апреля в 15:44
Ответ дляКрошка Енот
Брежнева секси была в молодости, а Граговская была шлюхой - это ее просто
Життє Бентежне
• 23 апреля в 15:46
Ответ дляМУСЯкомарова
Секс была Седокова. Куда там Наде
Замріяна• 23 апреля в 15:48
Я была на прошлой неделе на концерте Меладзе Валерия, ну песни супер конечно, прям офигенные эмоции. Виагру и песни группы времен Грановской обожаю. Согласна Константин супер, талант
все по ГОСТу!• 23 апреля в 15:54
Ответ дляМУСЯкомарова
Тобто, ви не в курсі, що Брєжнєва починала, як дешева повія в Дніпродзержинських лазнях? З Грановською нічого подібного не було
ЦібаФу• 23 апреля в 15:57
Ответ дляСегодня сержусь
ви про Альбіну? вона не вписувалась у концепт, є таке
ЦібаФу• 23 апреля в 15:58
Ответ дляЧукИГеки
Але які були пісні.
Нема на що сходить тепер.
Нинішня українська естрада печаль.
Одиниці нормальні
Нема на що сходить тепер.
Нинішня українська естрада печаль.
Одиниці нормальні
оййй, і вода була мокріша. і фейс свіжіший, якось так?
Лупаю цю скелю• 23 апреля в 16:02
Ответ дляПік Антна
Но она очень быстро потерялась
МУСЯкомарова• 23 апреля в 16:03
Ответ длявсе по ГОСТу!
Грановскую перетягало пол Винницы с Киевом
Лупаю цю скелю• 23 апреля в 16:03
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ей 17, вроде было когда она проходила кастинг в Виагру
Кудлата хмаринка• 23 апреля в 16:05
Коли дізналася, скільки бруду в цьому гурті та в цих братах, то якось відвернуло. З 2000-х крутили віагру та цих оголених жінок, бо все заполонили ці «продюсери». Впливові дяді загарбали простір. Використовували жінок, та викидали, як непотріб, якщо якісь не підходили. Сумно:-( в дорослому віці усвідомлюєш, як це сумно. Один з продюсерів знущався з жінки своєї - співачки Жені Власової, інший, той, що Костя, втілював свої фантазії під назвою «кастинг», по факту - зрадив дружину Яну (колись з нею співпрацювала), Валерій взагалі неясний персонаж, роблять з нього секс - але там давно нема того сексу, як і не було, хіба що в молодості - на любителя. З Вєри роблять актрису (!) та «зірку», по факту, дивна дівчина, з гарними генами, якщо подивитися на всіх в родині, але не більше, ну і з хваткою мертвою - вирватися з бідності. Чимось вона мені Олю Полякову нагадує, обидві з юності на полюванні за одруженими заможними чоловіками. Коли відкрилися всі ці факти. То якось так неприємно. Хіба що «Попытка номер 5», де Вінницька Альона все тягнула. Ну і Макса Барських можу заграти приємним словом - коли він підтримав свою найкращу подругу, яка працювала у Віагрі, під час важких часів, особливо, коли та зробила пластичну операцію будучі вагітною (а в клініці Камінського цього не перевірили). У дорослому віці цей гурт та його історія сприймається як жорстке знущання над жінками:-(
Кудлата хмаринка• 23 апреля в 16:07
Ответ дляЛупаю цю скелю
В неї була дитина. І були стосунки з заможним одруженим старшим чоловіком. В певних колах пишуть, що бандитом. Який через якийсь час став її законним чоловіком та від якого вона згодом народила доньку Сару. Також є інформація, що «тяжіння» між Костею Меладзе та Вірою тривало років 10, це була «колаборація», але зраджена дружина не сприйняла це «мистецтво» а назвала зрадою.
Сегодня сержусь• 23 апреля в 16:41
Ответ дляЦібаФу
Да, она и старовата была и вся какая-то облезлая по сравнению с другими
ЧукИГеки• 23 апреля в 16:58
Ответ длявсе по ГОСТу!
А то, що її на сцену витягли з зплу підстава?
Скромняшка• 23 апреля в 18:34
Ответ дляПік Антна
Така собі, носата гуцулка, чи єврейка Мейхер. Альона Вінницька казала, що Надя була дуже тупенька. Потім вилюдніла
Життє Бентежне
• 23 апреля в 18:38
Ответ дляСкромняшка
Мне кажется что она такой и осталась по сути, она сама говорила что ей очень трудно было говорить на камеру поэтому она старалась не говорить, другие за неё это делали.
Скромняшка• 23 апреля в 18:51
Ответ дляЖиттє Бентежне
Порозумнішала з часом і досвідом все таки
Життє Бентежне
• 23 апреля в 18:55
Ответ дляСкромняшка
Кстати она глубже чем многие, я слышала как она оперным пением занималась и какие у нее действительно успехи были, у нее есть там задатки, глубина, может это косноязычие или стеснительность какая-то ораторская
У верки сердючки бабушка которая его подруга, так он рассказывал, так нормальный человек, как только ей микрофон подносит это треш что с ней происходит и что она несёт, потом ей сделали роль что она почти не говорит, не знаю чем это объяснить
Життє Бентежне
• 23 апреля в 18:56
Как вариант
Ораторское косноязычие может быть признаком того, что человек мыслит образами или чувствами, а не словами. При попытке быстро «перевести» чувства в слова получается сбой системы.
ЦібаФу• 24 апреля в 15:33
Ответ дляКудлата хмаринка
ага. тільки офіційна біографі Ліча дуже показова.. з пекарів в директори