Я не Тролль• 23 апреля в 20:29

Олди, чи ви мали таку модну річ в гардеробі

В різні епохи були показники успішності в гардеробі кожної модниці, хто мав такий з вас або ваших близьких в 90-х? Яку річ у вашому гардеробі зараз вважаєте показником модного луку?
parele• 23 апреля в 21:43
Ответ дляЯкось так і живу
Я пам´ятаю. Але купити собі не могла. Шила собі з чоловічих білих майок, навіть не знаю як, але і в сіточку майку теж купила, кишеньки і рукава з неї були. Ще й лейб приліпила на кишеньку, щоб фірмА була, здається з джинсового комбезу спорола
Блін, я теж лейби всі перетягувала з однієї шмотки на іншу 😆

Добродійка• 23 апреля в 21:44
Ответ дляБентливуман
А с лева то Собчак?
Не с лева, а с тигра 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Оссподи, ні української мови не знають, ні кацапської
Добродійка• 23 апреля в 21:44
Ответ дляSo_so
Свитер boys, это был предмет зависти)
Зато у меня были бирюзовые блестящие лосины.
Ніби я написала 🤩
parele• 23 апреля в 21:44
Ответ дляПтиця Говорун
Так то всього 30 років тому було)))) З сучасною медициною - все можливо)
Та най живе щасливо, якщо живий, звісно)))
Сіґеле-міґеле• 23 апреля в 21:45
Ответ дляЯ не Тролль
що за батнік, гугл не видає мені
Такі, чи що? У мене синій був)
Добродійка• 23 апреля в 21:45
Ответ дляБарабан для дорослих
Такі пожмакані
Я таку за старшою сестрою доношувала)) фіолетову
Млинці зі смайликом• 23 апреля в 21:45
О нашла. Это 95 год примерно

Бентливуман• 23 апреля в 21:45
Ответ дляДобродійка
Не с лева, а с тигра 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Удалено администрацией...
Птиця Говорун• 23 апреля в 21:45
Ответ дляЯ не Тролль
так й зараз діти теж хизуються в школі не своїм ’успіхом’ , наприклад, у кого крутіший гаджет
Так, часи змінюються, а принципи ті самі)
parele• 23 апреля в 21:45
Ответ дляЯкось так і живу
Я з батька зняла теж 🤣
Він в мене модник був. Правда, радувався речам не дуже довго, бо донька теж хотіла моднічать))
автор Я не Тролль • 23 апреля в 21:45
Ответ дляСіґеле-міґеле
Такі, чи що? У мене синій був)
це батнік?
parele• 23 апреля в 21:46
Ответ дляСіґеле-міґеле
А у мене такий ьілий був, бляха, була сама модна)
Ой, ну то взагалі топ 🤣
Сіґеле-міґеле• 23 апреля в 21:46
Ответ дляЯ не Тролль
це батнік?
Пррчитала бантік, йду спати
Якось так і живу• 23 апреля в 21:48
Ответ дляparele
В мене і зараз шкатулка з лейбами лежить, навіть не знаю навіщо. Мабуть постсовкова травма
parele• 23 апреля в 21:54
Ответ дляЯ не Тролль
це батнік?
Батнік - це сорочка)))
Птиця Говорун• 23 апреля в 21:52
Ответ дляЯкось так і живу
Я теж в класі 9-10 з бабусиної комбінації жовтої, але тканина, як майка, тільки блискуча, пошила кофтинку, а на неї наліпила велику червону переводілку з якимось борцем айкідо))) Було страшно красиво!)))
Якось так і живу• 23 апреля в 21:53
Ответ дляЯ не Тролль
це батнік?
Ні, батнік це трикотажна сорочка на гудзиках і з кишеньками на грудях. Здається секретарша Вєрочка зі ’Службового роману’ ходила в такому
автор Я не Тролль • 23 апреля в 21:56
Ответ дляЯкось так і живу
погуглила Верочку, наче в блузі вона там, це і є батнік?
ОдинРазНадетое• 23 апреля в 22:00
Это мужской свитер.

Добродійка• 23 апреля в 22:04
Ответ дляКарма хамелеона
У меня был ещё раньше лет на 5 свитер Каппа, может есть динозавры помнящие? Серый и на нем две сидящие фигурки красные вышитые спинами друг к другу
У сестри моєї був капа теж))
Добродійка• 23 апреля в 22:05
Ответ дляБентливуман
Удалено администрацией...
Бентливуман• 23 апреля в 22:07
Ответ дляДобродійка
Удалено администрацией...
Добродійка• 23 апреля в 22:12
Ответ дляБентливуман
Удалено администрацией...
В туапсе вали ↪️
Якось так і живу• 23 апреля в 22:12
Ответ дляЯ не Тролль
Так, я сплутала. Там є сцена коли Вєрочка каже Людмилі Прокофєвні що вона дістала батнік, здається от Кардена і всього за 50 рублєй. Але батнік вона дає в упаковці, його не видно
Бентливуман• 23 апреля в 22:12
Ответ дляДобродійка
В туапсе вали ↪️
Ты чмо только оттуда?
Викасикрет• 23 апреля в 22:15
Не было ни лосин,ни капоров,ни свитеров этих мужских.Помню итальянские сапоги у меня были,которые бряцали при ходьбе и плащ кожаный длинный с капюшоном.Холодный,сука,был,но ходила в нем зимой.
Хитрушка-чекушка• 23 апреля в 22:24
Ответ дляПьяная вишня
Такого не было, у меня был более женственный стиль. Зато был кожаный плащ в пол)))
Ну а сейчас, конечно же купила джинсы wide leg. Походила недельку как ’товарищ Штанишкин’ и опять в скинни влезла.
А я немогу уже скинни носить - как прошлый век кажется)
Нашли в капусте• 23 апреля в 22:28
Ответ дляЯкось так і живу
Я вам больше расскажу.
У меня интернет магазин одежды был до 2020, привозила из китая, накупила там кучу брендовых бирок, вручную их пришивала к шмотками и продавала в 3 дорого 😂 так что и не в 90х и сейчас ведуться
competition• 23 апреля в 22:43
Зверху злівая я бачу Собчак у турецькому светрику)
ivareka• 23 апреля в 22:47
да)