Ищу-брожу• 23 апреля в 20:57
Хто в Тернополі знає людину, в якої є фортепіано, і вона може за оплату впустити
Пограти. Або дає уроки. Ми через певні обставини здоров´я ( невелика хірургія)будемо тиждень в Тернополі , треба хоча б два рази пограти.
Ищу-брожу
• 23 апреля в 20:58
Розглядаємо ще оренду електронного. Навіть не знаю що простіше.
Значит надо• 23 апреля в 21:02
пздц.
вы та мама, которая при темпераиуре 100 гонит ребенка в школу, потому что ’ там же контрольная по рисованию’ ?
Душка-свекрушка)))• 23 апреля в 21:13
Ответ дляМамина квіточка
Может там у мамо юное дарование растет🤌😄
А если неделю не играть,то всё, кабзда, дар пропадёт
Мамина квіточка• 23 апреля в 21:13
А может (с надеждой) это мои соседи. Хоть отдохну от этого оркестра )
Мамина квіточка• 23 апреля в 21:13
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Полюбэ
Душка-свекрушка)))• 23 апреля в 21:13
Ответ дляМамина квіточка
Не, мы на месте и к нам на месяц племяш с барабанами приезжает
Мамина квіточка• 23 апреля в 21:15
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Они там ещё и поют заунывно
Душка-свекрушка)))• 23 апреля в 21:17
Ответ дляМамина квіточка
Они там ещё и поют заунывно
Да, поём. И у вас, между прочим, нет вкуса в музыке. Нормально мы поём.
Мамина квіточка• 23 апреля в 21:19
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ага,нет
Ищу-брожу
• 23 апреля в 21:27
Так, тиждень пропустити перед екзаментами в кінці року проблема, людина займається 10 років, твори важкі, треба постійно тренувати моторику,не розумію відповідей не по темі. Шукаю вихід саме тому, що син попросив, він вже не малюк, школу закінчив.
Трільчиха• 23 апреля в 21:30
Ответ дляИщу-брожу
Так Вам дали гарні поради - зверніться до місцевої музичної школи чи десь в оЛх подивіться вчителя, чи треба це на 20 сторінок розписати
Ищу-брожу
• 23 апреля в 21:36
Ответ дляТрільчиха
Так, так , дякую! Відповідь попередня для інших коментарів.