Та прям багіня• Изменено 23 апреля в 21:07

Дитина віддає гроші в школі іншій дитині

Така ситуація. Дитина в першому класі, і є сусідська дівчинка, яка ходить з нею в один клас. І ця дівчинка ( як я дізналась сьогодні зі слів своєї дитини) просить гроші,які я даю в школу. Тобто моя дитина під страхом, аби не втратити дружбу,віддає свої кошти. Але ця дівчинка дружить тільки коли є вигода, а інколи може не спілкуватись і намовляти інших дітей не спілкуватись з донькою. Проблема ще в тому, що ми живемо у віддаленому районі і в дитини немає тут друзів.
Що робити? Чоловік каже переводити в інший клас
KROX@• 23 апреля в 21:08
Не давайте ребенку деньги в школу, все равно она их отдает

НеВРотик• 23 апреля в 21:08
Зачем даете? детей не кормят?
Привіт з ботойбіччя• 23 апреля в 21:09
Пояснювати що таке дружба, розмовляти, наводити приклади. Гроші не давати.
Love_Love_Love_• 23 апреля в 21:09
Потрібно поговорити з дитиною, пояснити чому це відбувається .
Перевод в іншу школу не вирішить проблеми, вам потрібно навчити вашу дочку не вестись на маніпуляції. Повідомити вчителя.
КонФФетОшка• 23 апреля в 21:10
Сказати мамі дівчинки, чим займається її дитина.
Пояснити своїй дитині, що це не дружба
Уходя дверю не хлопать• 23 апреля в 21:10
Зачем давать деньги?
Телефон Рубика• 23 апреля в 21:12
Ответ дляKROX@
Так з дому тоді винесе, щоб подружка з нею спілкувалась.
Проблема не в грошах, а в тому, що батьки не виховали дитину нормально. На виході маємо тряпку і мямлю.

Угги_в_горошек• 23 апреля в 21:12
1. Поговорить со своим ребенком.
2. Поговорить с учителем.
3. Поговорить с родителями девочки.
А завтра она будет со всех дань снимать, чтоб в класс могли зайти? что за х..я?
Несемо світло разом• 23 апреля в 21:13
Напишите родителям. Ваша Маша взяла у моего сына 56 гривен. Верните мне их пожалуйста. Если ещё раз повторится пойду к директору
ДелиВерка• 23 апреля в 21:13
Ответ дляТелефон Рубика
То цю дитину не виховали, а ту, яка гроші клянчить, виховали?)
автор Та прям багіня • 23 апреля в 21:14
Ответ дляLove_Love_Love_
Розмовляла. Вона плаче і каже що тоді нею не будуть дружити
Love_Love_Love_• 23 апреля в 21:15
Ответ дляТа прям багіня
Ви головне її ні в чому не звинувачуйте, поясніть що дружба це не те за що платять гроші
забиякина• 23 апреля в 21:16
у нас в школе такое решалось через учителя. Учитель собирает участников конфликта и проводит беседу. Намовляє не дружити - это называется буллинг. Надеюсь у вас хороший учитель и пойдет на встречу
Телефон Рубика• 23 апреля в 21:16
Ответ дляДелиВерка
Вона не пропаде в житті, це- головне.
А на дочці авторки все життя будуть їздити, таке життя.
мегамоСГ• 23 апреля в 21:16
Поговорите с учителем сначала.
ДелиВерка• 23 апреля в 21:16
Ответ дляТелефон Рубика
Вона не пропаде в житті, це- головне.
Ви теж так своїх виховуєте?
Привіт з ботойбіччя• 23 апреля в 21:17
А взагалі, я в шокі - таке мале, а вже гниле. Цікаво, там таке виховання, чи воно таке народилось саме по собі.
Love_Love_Love_• 23 апреля в 21:18
Ответ дляТелефон Рубика
Вона не пропаде в житті, це- головне.
Ми тут не для обміну думками щодо подальшого життя попрошайки, а для вирішення проблеми автора
Леди Г• 23 апреля в 21:18
Ответ дляТа прям багіня
А ваш учитель в курсе всего этого цирка?

Привіт з ботойбіччя• 23 апреля в 21:19
Ответ дляТелефон Рубика
Вона не пропаде в житті, це- головне.
О, а от і відповідь. От яке там дитя, з таким підходом як в цьому коменті. Вам не бридко від себе?
Love_Love_Love_• 23 апреля в 21:19
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Всі народжуються однакові і беруть таке з сімʼї
Привіт з ботойбіччя• 23 апреля в 21:19
Ответ дляLove_Love_Love_
Скоріш за все
So_so• 23 апреля в 21:21
Ответ дляТа прям багіня
Бедняжка(
So_so• 23 апреля в 21:23
У меня дочка идёт в первый класс в этом году, при школе началась подготовка (познакомиться со школой и всё такое) и я наблюдала как дети (детям 5-6 лет, на минуту) показывали пальцем на девочку в очках и кричали ей косоока. Я просто в трансе.
So_so• 23 апреля в 21:24
Я бы дочку не переводила, а повышала её ’вес’ в коллективе и помогала заводить друзей, демонстративно минуя эту девочку.
автор Та прям багіня • 23 апреля в 21:26
’Я бы дочку не переводила, а повышала её ’вес’ в коллективе и помогала заводить друзей, демонстративно минуя эту девочку.’

Як саме?
Привіт з ботойбіччя• 23 апреля в 21:28
Ответ дляSo_so
Ого, я думала, что такого дикарства уже нет.
Телефон Рубика• 23 апреля в 21:29
Ответ дляДелиВерка
Ви теж так своїх виховуєте?
Мої діти вміють за себе постояти. І вчила їх цього змалечку.
А ви виховуйте інтелігентних хлюпіків, які чуть щось впадають в істерику і є майбутніми пацієнтами психологів.
Love_Love_Love_• 23 апреля в 21:33
Ответ дляТелефон Рубика
Ви така глупа що аж відповісти вам нічого, бо ви не поймете
дамаБезСобачки• 23 апреля в 21:33
Віддайте донечку на карате