Оскорбляю всячески• Изменено 23 апреля в 21:43
Доньку булять в школі, 13 років, вона просить не йти до вчительки.
І не виясняти. Типу нічого страшного, не б´ють. Але обзивають, кидають записки з образливими висловлюваннями. Вона типу ха-ха весело. А насправді бачу, що замикається. Вчора каже переведи мене в іншу школу з наступного року... Приїхали... Що порадите. Не слухати і йти до класного кирівника, просто перевести в іншу школу? Їй рік лишився вчитися, після 9го класу піде зі школи в будь-якому випадку старої чи нової.
Шальная коклетка• 23 апреля в 22:00
Ответ дляОскорбляю всячески
Де знайти дитячого психолога не за 2000+ грн за сеанс?
В охматдит бесплатно
Бриджит_Фрикандо• 23 апреля в 22:01
Ответ дляТишком_нишком
Перевести в іншу школу !
Цей місяць можна навіть вже не ходити, всі теми закриті, контрольні нехай онлайн здає. А на питання класного керівника так і пояснити - у класі булінг … нехай розбираються, для профілактики, але без вашої дитини.
Ви раніше написали те, що я хотіла писати. Підтримую на 200%. Я вчинила так само, коли стикнулась з цим в Польщі. Вчительці пояснила, вона мене повністю підтримала і навіть сама сказала, приходити тільки на контрольні. Вони там проводили різні профілактичні бесіди з психологом, соц. педагогом і т.і. без участі моєї доньки.
ГороховаЯ• 23 апреля в 22:01
Ответ дляОскорбляю всячески
Ні, Польща.
Автор, я училась в школе, где не выучить урок - было стыдно. Не стараться - было стыдно.
Но в то же время есть школы - где стыдно хорошо учиться.
Не сможет быть ребенок белой вороной. Забирайте ее
ГороховаЯ• 23 апреля в 22:03
Ответ дляПотребую апгрейду
Булинг есть в любых школах любой страны. Всех кто не такой, слабее, без поддержки и тп - булят.
Нет. В нормальных школах, где дети работают на результат - буллинга нет. Не до буллинга там. И от классного руководителя тоже многое зависит
Потребую апгрейду• 23 апреля в 22:03
Девочки, автор троль. В Польше дети переходят в лицеи или техникумы после 8! класса а не 9. Тут вообще нет 9 класса.
Потребую апгрейду• 23 апреля в 22:05
Ответ дляГороховаЯ
На какой результат простите? В Польше двойка это положительная оценка, никто не расстроится если получит ее..
Бриджит_Фрикандо• 23 апреля в 22:06
Ответ дляОскорбляю всячески
В Україні вона ходила в фізмат ліцей. Ми в Польщі, ходить в звичайну школу, яка є. В нас маленьке місто, нічого кращого особливо нема.
ООО, як я вам співчуваю((( Але Польща це вам не Україна, звертайтесь до адміністрації, бажано в письмовій формі. А якщо напишете, що принижують по національній ознаці, мало їм там всім не покажеться! Але не мовчіть! І шукайте інші варіанти, навіть, якщо прийдеться кудись доїзджати в іншу школу.
ГороховаЯ• 23 апреля в 22:07
Ответ дляПотребую апгрейду
Ну если вы не знаете, на какой результат работают в школе - то мне с вами не о чем беседовать
ЦібаФу• 23 апреля в 22:07
Переводить. Я свою перевела в такой ситуации и не пожалела. Не забывайте, что у неё начинают развиваться комплексы, которые аукнутся позже, потом с ними очень сложно бороться.
А напоследок устройте разборку с извинениями обидчиков перед вашей дочерью. Для неё будет поддержкой видеть, что она не одна, родители за неё заступятся.
Потребую апгрейду• 23 апреля в 22:09
Ответ дляЦібаФу
Автор тему сочинила. Тут в Польше никакого 9 класса нет.
ЦібаФу• 23 апреля в 22:10
Ответ дляОскорбляю всячески
Там уже і діти з паралельного класу задіяні. Її однокласниця намовляє і до неї підходять з іншого класу кепкують. Бо вона ,,ботанка,,, кажуть, що вона в туалеті винаходить наркотики, типу вчена-псих. Донька хоче бути дослідницею , ходить на олімпіади.
В каком городе вы? Школа обычная?
ЦібаФу• 23 апреля в 22:11
Ответ дляКуратор дебошей
Забирайте дівчинку звідци, бо як і до психолога шкільного їй страшно звернутися то там якась кругова порука.Покривають булінг і вчителя і психолог і адміністрація
Точно, проходили это. С большей вероятностью психолог будет клонит к тому, что проблема в самой девочке и нет никакого буллинга...
Оскорбляю всячески
• 23 апреля в 22:12
Ответ дляПотребую апгрейду
Так, в Польщі це відповідник 9 класк 8й , а далі технікум, ліцей або школа бранчова. І що ? Всі ідуть кудись через рік, але ще весь рік плюс шматочок цього треба довчитися. Я пишу на українському форумі, в Україні це 9й клас.
Гомосноб• 23 апреля в 22:12
Ответ дляОскорбляю всячески
ааа, вот откуда ноги растут...буллят наши или полячки?
Оскорбляю всячески
• 23 апреля в 22:13
Ответ дляЦібаФу
В каком городе вы? Школа обычная?
Ви точно не знаєте, мале місто 100км від Познаня. Звичайна школа.
Потребую апгрейду• 23 апреля в 22:13
Ответ дляОскорбляю всячески
Ви брешете. Про який 9 клас мова. Ваша дочка в якому віці пішла в школу? Мій син з 13 років в ліцеумі.
Куратор дебошей• 23 апреля в 22:13
Ответ дляПотребую апгрейду
Ви читати вмієте?Дитині рік залишило вчитися,т.б вона в 8- му класі зараз
Оскорбляю всячески
• 23 апреля в 22:13
Ответ дляПотребую апгрейду
Вище написала вже. Польськив 8й клас, зараз закінчує 7й.
ЦібаФу• 23 апреля в 22:14
Ответ дляОскорбляю всячески
Рассмотрите пока вариант с дистанционной школой.
Потребую апгрейду• 23 апреля в 22:14
Ответ дляКуратор дебошей
Їй рік лишився вчитися, після 9го класу піде зі школи в будь-якому випадку старої чи нової
Вмію.А ви? Тут немає 9 класу. Ніде немає такої цифри в школі як 9
Мотористка• 23 апреля в 22:15
Переводити в іншу школу! А в цю подайте скаргу .
Психолог яка займається підлітками..
ЦібаФу• 23 апреля в 22:16
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ещё июнь учёба же. Мы тоже в Польше. Разрешают так долго не посещать?
Оскорбляю всячески
• 23 апреля в 22:16
Ответ дляМотористка
Психолог яка займається підлітками..
Дуже дякую!
Потребую апгрейду• 23 апреля в 22:17
Ответ дляЦібаФу
Не разрешают. При отсутствии - штрафы и мопс домой приходит.
Мотористка• 23 апреля в 22:17
Ответ дляОскорбляю всячески
Дуже дякую!
Головне що вона з вами ділиться, довіряє-це добре.
Оскорбляю всячески
• 23 апреля в 22:19
Ответ дляЦібаФу
Вона доходить якось цей рік. Ми на тиждень їдемо зараз, питання по здоров´ю ( операція) , а там вже не так багато, ящо геть погано буде, піду розбиратися в школу я. Основне це домовитись з говою школою про перехід.
ЦібаФу• 23 апреля в 22:19
Ответ дляПотребую апгрейду
Читаю дальше, похоже да. И разборку я бы тоже не смогла тут устроить, языка не знаю) писала про украинскую школу.
Здесь пока вроде все нормально.
Бриджит_Фрикандо• 23 апреля в 22:20
Ответ дляЦібаФу
А я і не збиралась ні у кого питати дозволу, сказала, що я не приведу дитину туди, де їй наносять травму і конец крапка. Контрольні вона всі написала, оцінки отримала.
Оскорбляю всячески
• 23 апреля в 22:20
Ответ дляМотористка
Та слава Богу, що так. Я дітям завжди кажу, що готова їх слухати і допомагати.