Видна міленіалка• 23 апреля в 23:42

Та скільки ще можна вважати, що щастя в мужиках.......

Донька, 20 років через місяць. Навчається в університеті, займається тенісом та танцями, ще шиє одяг для задоволення та ще має купу інтересів. Не заУчка, має багато подружок, також друзів хлопців, дома не сидить, має дуже активне життя, але - в неї досі не було хлопця з яким би вона зустрічалась як з СВОЇМ ХЛОПЦЕМ. Ходить то в кіно з кимось то на каву, але серйозно нікого не мала, думаю що ще цнотлива. Мене це зовсім ніяк не зачіпає, не турбує, я абсолютно її підтримую, нема куди поспішати і не лізу з порадами чи питаннями. Тим паче - вона не виглядає як та, яка страждає з цього приводу, в неї супер-цікаве та активне життя.
АЛЕ, я вже задовбалась відповідати на відверто ДУРНІ питання від родичів та знайомих жінок стосовно її життя. НУ ЧОМУ жінки досі вважають, що щастя в мужику?! Як так? Тим паче в 20 років? Ну ок (хоча зовсім не ок) ще жаліти 50-річну самотню жінку, бажати їй чоловіка та внуків...Але, постійно закидати в бік 20 річної дівчини "а що ж це з нею, що досі немає нікого? ", "ти може покажи її лікарям?" і моє улюблене "а може вона...лесбіянка?"...
Я на ці питання навіть нічого не пояснюю, просто відповідаю "це її справа, сама вирішить", але ....НУ СКІЛЬКИ МОЖНА?? Ці ж всі, кого так цікавить чуже життя, вони ні разу не щасливі в своїх шлюбах - хіба не зробили висновків? Як так? І це дорослі жінки, від 35+...
Ви теж вважаєте, що в 20 років ОБОВʼЯЗКОВО треба мати стосунки, інакше - ти якась неповноцінна?
автор Видна міленіалка • 24 апреля в 00:15
Ответ длябуреЛОМКА
Полно молодых классных парней уехали
Остался непотриб, которых девочки не очень хотят
Теж це мабуть впливає...Але в неї широке коло друзів, там є різні хлопці і їх багато, не думаю що бракує вибору. Просто їй це ще не треба чи не цікаво чи щось інше.

Распутница• 24 апреля в 00:17
Удалено администрацией...
автор Видна міленіалка • 24 апреля в 00:18
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ну а когда ещё ахаться, как не 20 лет? В 50 будет уже не то пальто
Я не впевнена прям на 100%, що в неї немає інтиму, чомусь думаю, що немає. Але, що є секс без стосунків просто з кимось - не можу виключити і це нормально в 20 років... Я її не допитую ж про це, її справи, в нас достатньо довірливі стосунки, якщо захоче розповісти то розповість.
СільськаЛеді• 24 апреля в 00:25
А як можна дожити до своїх років і бути безпорадною перед нерозумними родичами?
ЛюблюДевчонок• 24 апреля в 00:27
Ответ дляВидна міленіалка
Це сумно(
Мене теж в 19 ледь не випхали заміж, бо батьки хотіли звʼязати сімʼї з одним дурним синком місцевих бізнесменів. Знаю, як це, мене тоді врятувала бабуся, яка покликала жити до себе, щоб вони мене не чіпали. Своїй доньці такого не бажаю і чудово розумію, що багато жінок вийшли заміж лиш для того, щоб втекти від батьків( Це страшно(
Это точно. Я от своей мамы вышла замуж в 19, в 20 уже родила. Еще с моих 16-17 она постоянно меня дергала, когда же я уже сьеду... а то она терпетьтуже не может...Муж тоже абьюзер ещё тот. Последние годы я начинаю понимать, что они похожи. Моральные садисты. Раньше я вся в детях, в быту и не продавала значения многим вещам.
Так что да, то , что дочь автора живёт себе спокойно и интересно. То, что она не стремится быстрее сбежать это показатель их здоровых и хороших отношений)
Куда спешить? 20 лет это как раз возраст свободы, учёбы, увлечений.
Швендяю містами• 24 апреля в 00:28
Ответ дляВидна міленіалка

Можна робити психологічний експеримент чи висновки:
- ті жінки (знайомі, родички) що щасливі в шлюбі - вони НІРАЗУ її це чіпали з цією темою
- ті, хто в шлюбі з пополамщиком, кого вдома абʼюзять чи від шлюбу там лише назва - постійно хочуть всунути носа та надавати порад ’а в нас є сусід Владік, давай тебе познайомимо’.
Я одну запитала ’а навіщо ти лізеш до доньки? вона ж не питала в тебе порад?’, відповідь ’ну я ж ВЖЕ ВДРУГЕ ЗАМУЖОМ, я маю досвід’
Занавес
Так і кажіть: ’Вона бачить, як ти, Лідусю, кожну копійку рахуєш і від кожного слова чоловікового голову у плечі ховаєш, тому такого життя собі не хоче’.
Ашотакоя• 24 апреля в 00:35
Судя по много текста, вас это все-таки беспокоит

Зайченя• 24 апреля в 00:54
Ответ дляБачу_майбутнє
Она красивая, худенькая? Не понимаю чего родычам так интересно это всё.
Их задевает, что она не в стаде.
Хачапууури• 24 апреля в 01:23
Ответ дляЗайканалужайке
Сейчас в 25-30 только создают семью
И это идеально
Бавовнятий Пупс• 24 апреля в 01:53
Задавайте некорректные вопросы в ответ если люди по нормальному не понимают.
ПушАпница• 24 апреля в 01:57
Ответ дляМизимец
отвечайте ’ и что хорошего что ты замужем? как жила, так и живешь в жопе ’)))
У меня никого из знакомых нет в жопе ) поэтому не понятен ваш сарказм .. наверное от общества еще зависит , у всех оно разное .
Форс мажор• 24 апреля в 04:46
Ответ длямистерЛяпсус
Счастье в деньгах
Точнее - в их колличестве.
Mary_40• 24 апреля в 05:05
Ну как бы в 20 всем девочкам хочется парня.
Они ещё не очень понимают осознают зачем. Ьакая настроенность влюбиться в кого то . Физиология, в Евгении онегине написано пришла пора она влюбилась, душа ждала кого нибудь
На паровозе• 24 апреля в 07:03
Ответ длябуреЛОМКА
Полно молодых классных парней уехали
Лечись
На паровозе• 24 апреля в 07:15
Ответ дляВидна міленіалка
І ще додам - я задовбалась відганяти цих порадниць від неї, щоб ще їй не навʼязали комплексів, бо дуже лізуть зі своїм ’А що ж ти, коли вже когось приведеш знайомитись?пора вже ’
Дурдом...
А вы замужем?)
Добродійка• 24 апреля в 07:17
Ответ дляВидна міленіалка
так а чого ви родичкам щось таке не відповідаєте ? Я не в курсі, вона мені в свої 20 за кожну інтрижку не відчитується. А серйозні стосунки з борщами і співмешканнями молодій дівчині нафіга? Саме час гуляти. Ви б ото менше ляпали родичкам про свої припущення що вона ще цнотлива, то менше б вони носа свого пхали.
Благоуханочка• 24 апреля в 07:17
Ответ дляВидна міленіалка
Дурдом...
Странное у вас окружение какое-то. Вы из села и всех соседский бабок что ли за собой привезли?
Добродійка• 24 апреля в 07:22
Ответ дляЛюблюДевчонок
Дико это читать. Вроде не средние века где женщине нельзя было работать и жить самостоятельно, что их от родителей мужьям передавали. Вы не знали что можно снять комнату и найти работу? А если б мальчиком родились куда бы съехали от родителей?
ВільнаНазавжди• 24 апреля в 07:27
Ответ дляВидна міленіалка
Дурдом...
Я вам не верю, ви троллите, у меня сыну почти 20лет.

ВільнаНазавжди• 24 апреля в 07:29
Ответ длябуреЛОМКА
Полно молодых классных парней уехали
Ну это вы жестко, но да много уехало, девочкам будет тяжело, как и мальчикам которые уехали.
Мизимец• 24 апреля в 07:40
Ответ дляПушАпница
а я и не вам совет давала, если вы не заметили
ПушАпница• 24 апреля в 07:49
Ответ дляМизимец
Задела правда да?
Мизимец• 24 апреля в 07:50
Ответ дляПушАпница
Задела правда да?
вас? наверное, судя по тому что вы мне решили написать))
ПушАпница• 24 апреля в 07:55
Ответ дляМизимец
Удалено администрацией...
Мизимец• 24 апреля в 07:56
Ответ дляПушАпница
Удалено администрацией...
пфффф 😂🙈 капитан очевидность)))
Птиця Говорун• 24 апреля в 09:06
Моїй 21 і все те ж саме. Відносин не було і вона вважає, що їй цей головний біль не потрібен ( витрачати на нього свою енергію час, вкладатися у відносини і тп) Але вона так всім відповідає, що потім вже майже не питають😄
Вона може сказати, ну типу от ти вийшла заміж в 20 і шо з того? В чому плюси і чому я повинна цього хотіти? Я хочу жити своє щасливе життя, так як мені комфортно і тп
Я матуся, мені можно• 24 апреля в 09:44
Ответ дляЗайченя
Их задевает, что она не в стаде.
)) в 20 років багато у відносинах? Я не знаю де живе Автор, в моєму оточенні в 20 років це студенти які навчаються і гульбенять, можливо авто живе десь в селі де всі родичі/сусіди, інакше я слабо собі уявляю натовп який бігає за 20 літньою дівчиною з криками, де хлопець ,або автор трохи перебільшує про масштаби
Мусик Пусик• 24 апреля в 09:48
Увидела вашу тему, решила спросить у мамы - сталкивалась ли она с таким? У меня серьезных отношений вообще до 32 лет не было. Вот как-то не была я никогда поклонницей семейных ценностей, мечты и цели мои были иного характера.
Ну вот мама сказала, что были такие вопросы, у нее от подобного глаза выкатывались, и она отвечала - а зачем ты меня спрашиваешь, о том как другой человек строит свою жизнь? Причем близкий мне человек, обсуждать личную жизнь которого я не горю желанием. Можешь спросить у нее лично - если так интересно. Ну такой посыл, жёстче или мягче в зависимости от уровня наглости и тупости спрашивающей. Иногда не удерживалась от сарказма - ткнуть кого-то личным примером ненавязчиво, вот типа у кого-то муж алкаш, она могла сказать между делом - кстати так много мужиков пьют, ужас, вот моя дочь такое не любит.
Реально отправляла у меня спрашивать, и кстати даже спрашивали - но там у них без шансов, позиция у меня вполне твердая и мне самой кристально ясная - а вот у них у самих будто неуверенность, что действительно так ’надо ’, ибо обосновать - кому и зачем они ни разу не в силах.
Корсет_на_шурупах• 24 апреля в 09:51
Мне б мои 20 ))))
Время учиться, время гулять, открывать все новое, познавать себя
Единственное, что я заметила, что девочки которые дружили группами девчачими реже были в хороших отношениях со своими парнями, постоянно обсуждали свои отношения с подружками, коллективный мозг не всегда хорошо.
автор Видна міленіалка • 24 апреля в 10:38
Ответ дляДобродійка
Я родичкам про те чи вона цнотлива чи ні не ляпаю, я ж не дурне. І про її особисте не розповідаю, лише якщо питають ’А що ж ......вже когось має?’