Видна міленіалка• 23 апреля в 23:42
Та скільки ще можна вважати, що щастя в мужиках.......
Донька, 20 років через місяць. Навчається в університеті, займається тенісом та танцями, ще шиє одяг для задоволення та ще має купу інтересів. Не заУчка, має багато подружок, також друзів хлопців, дома не сидить, має дуже активне життя, але - в неї досі не було хлопця з яким би вона зустрічалась як з СВОЇМ ХЛОПЦЕМ. Ходить то в кіно з кимось то на каву, але серйозно нікого не мала, думаю що ще цнотлива. Мене це зовсім ніяк не зачіпає, не турбує, я абсолютно її підтримую, нема куди поспішати і не лізу з порадами чи питаннями. Тим паче - вона не виглядає як та, яка страждає з цього приводу, в неї супер-цікаве та активне життя.
АЛЕ, я вже задовбалась відповідати на відверто ДУРНІ питання від родичів та знайомих жінок стосовно її життя. НУ ЧОМУ жінки досі вважають, що щастя в мужику?! Як так? Тим паче в 20 років? Ну ок (хоча зовсім не ок) ще жаліти 50-річну самотню жінку, бажати їй чоловіка та внуків...Але, постійно закидати в бік 20 річної дівчини "а що ж це з нею, що досі немає нікого? ", "ти може покажи її лікарям?" і моє улюблене "а може вона...лесбіянка?"...
Я на ці питання навіть нічого не пояснюю, просто відповідаю "це її справа, сама вирішить", але ....НУ СКІЛЬКИ МОЖНА?? Ці ж всі, кого так цікавить чуже життя, вони ні разу не щасливі в своїх шлюбах - хіба не зробили висновків? Як так? І це дорослі жінки, від 35+...
Ви теж вважаєте, що в 20 років ОБОВʼЯЗКОВО треба мати стосунки, інакше - ти якась неповноцінна?
Love_Love_Love_• 23 апреля в 23:45
Чому ви не можете відповісти:
- може ти дегенератка?
- покажись лікарям
- може ти дегенератка?
- покажись лікарям
Аноним_• 23 апреля в 23:46
Немає ніякого ’ обов´язково ’ в житті .
Але дівчинці пора відростити зуби.
Так буде все життя..і або вона навчитися захищати себе, або ....
Але дівчинці пора відростити зуби.
Видна міленіалка
• 23 апреля в 23:48
І ще додам - я задовбалась відганяти цих порадниць від неї, щоб ще їй не навʼязали комплексів, бо дуже лізуть зі своїм ’А що ж ти, коли вже когось приведеш знайомитись?пора вже ’
Дурдом...
Love_Love_Love_• 23 апреля в 23:48
Ответ дляЗайканалужайке
Сейчас в 25-30 только создают семью
Ви хотіли сказати в 30-35?
Бачу_майбутнє• 23 апреля в 23:49
Она красивая, худенькая? Не понимаю чего родычам так интересно это всё.
Видна міленіалка
• 23 апреля в 23:49
Ответ дляLove_Love_Love_
Чому ви не можете відповісти:
- може ти дегенератка?
- покажись лікарям
- може ти дегенератка?
- покажись лікарям
Відповідаю дуже ’не тактовно’, як вони вважають, кажу - не ваше діло, не лізьте до неї, не вам вирішувати, але допомагає на пару місяців...
Мабуть таки доведеться ваш 1й варіант використовувати)))
Love_Love_Love_• 23 апреля в 23:50
Ответ дляВидна міленіалка
Удалено администрацией...
Видна міленіалка
• 23 апреля в 23:50
Ответ длямистерЛяпсус
Счастье в деньгах
Згодна на 1000000000%
Коленная ложечка• 23 апреля в 23:52
Ответ дляВидна міленіалка
А чого це вас так тригерить?
Ну відповіли і забули.
А тут ціла простиня з заламуванням рук. Бо ви така сама, як вони - люди не будуть поводити себе по ваших вказівках.
Ну відповіли і забули.
Видна міленіалка
• 23 апреля в 23:52
Ответ дляБачу_майбутнє
Красивая, худенькая, висока і живе життям, про яке заміжні дівчата лише мріють, тож мабуть хочуть його їй зіпсувати
Щебетушка• 23 апреля в 23:55
Ну насправді, щось не так є. Наявність стосунків не заважає гарно проводити час і мати хоббі. А їх відсутність у такому віці - поганий знак. Я кажу не образити чи повчити, а з власного досвіду.
Бачу_майбутнє• 23 апреля в 23:57
Ответ дляВидна міленіалка
Скажите родычам что она беременная и попросите гроши и материальную помощь срочно, пустить пожить молодых.
Видна міленіалка
• 23 апреля в 23:59
Ответ дляБачу_майбутнє
як варіант
Мизимец• 23 апреля в 23:59
Ответ дляВидна міленіалка
отвечайте ’ и что хорошего что ты замужем? как жила, так и живешь в жопе ’)))
ЛюблюДевчонок• 24 апреля в 00:05
Так поэтому и пристают с распросами, что сами не счастливые. Надеются от вас послушать какие-то жалобы или просто хотят чтобы было неприятно от всех этих вопросов. А-то чего это у вас с дочкой всё нормально и проблем нет. Не порядок))
Видна міленіалка
• 24 апреля в 00:05
Ответ дляМизимец
Можна робити психологічний експеримент чи висновки:
- ті жінки (знайомі, родички) що щасливі в шлюбі - вони НІРАЗУ її це чіпали з цією темою
- ті, хто в шлюбі з пополамщиком, кого вдома абʼюзять чи від шлюбу там лише назва - постійно хочуть всунути носа та надавати порад ’а в нас є сусід Владік, давай тебе познайомимо’.
Я одну запитала ’а навіщо ти лізеш до доньки? вона ж не питала в тебе порад?’, відповідь ’ну я ж ВЖЕ ВДРУГЕ ЗАМУЖОМ, я маю досвід’
Занавес
Мизимец• 24 апреля в 00:06
Ответ дляВидна міленіалка
Занавес
ну вот и я о том же))
ЛюблюДевчонок• 24 апреля в 00:07
Ответ дляВидна міленіалка
Вашу дочь хоть мама поддерживает. Меня и мать всю жизнь задалбывает, во всем я не такая и всё не так.
буреЛОМКА• 24 апреля в 00:09
Полно молодых классных парней уехали
Остался непотриб, которых девочки не очень хотят
Зажуженная Жужжа• 24 апреля в 00:12
Ответ дляВидна міленіалка
Чесно, мені деколи здається, що справа саме в цьому, наче заздрять, що хтось живе так, як хоче, а вони собі цього не дозволили
Класичне «а що, так можна було??»
Колдунья-вещунья• 24 апреля в 00:12
Ну а когда ещё ахаться, как не 20 лет? В 50 будет уже не то пальто
Видна міленіалка
• 24 апреля в 00:13
Ответ дляЛюблюДевчонок
Це сумно(
Мене теж в 19 ледь не випхали заміж, бо батьки хотіли звʼязати сімʼї з одним дурним синком місцевих бізнесменів. Знаю, як це, мене тоді врятувала бабуся, яка покликала жити до себе, щоб вони мене не чіпали. Своїй доньці такого не бажаю і чудово розумію, що багато жінок вийшли заміж лиш для того, щоб втекти від батьків( Це страшно(
Зажуженная Жужжа• 24 апреля в 00:14
Ну і люди в принципі чомусь дууже не люблять, коли хтось поряд вибивається з їх уявного паттерну «норми», буквально не переносять цього, напевно, тому що як все незрозуміле, їх це лякає)
ЯяяКакаджамбо• 24 апреля в 00:14
Ей не 40 и не 50.Очень сомневаюсь,что посторонние люди прямо достают вас походом к врачам и разговорами ’пора уже’.Ну,слабо верится