Я Вас не боюся• Изменено вчера в 01:33

Уголовная ответственность за «мову»

Лично меня волнует пункт по поводу языка 😔 Под него теперь что угодно можно подписать. И приплести сюда «фобию».

❗️За украинофобию могут ввести уголовную ответственность: в Верховной Раде зарегистрировали новый законопроект

Текста документа пока нет в открытом доступе. Известно лишь, что он предусматривает изменения в статью 161 Уголовного кодекса Украины, которая касается дискриминации и нарушения равноправия граждан.

Для справки: под украинофобией обычно понимают отрицание субъектности Украины, унижение украинцев по национальному признаку, пренебрежение украинским языком и культурой, а также публичные призывы к дискриминации украинцев.
Fortunate777• вчера в 15:12
Ответ дляАтланта
Удалено администрацией...
По-перше, безліч. Хоч пишть правильно, якщо вважажте себе грамотною людиною. По-друге, про мусорник у голові можна сказати будь якої людині, у тому числі вам. По-трете, наведіть приклад вашої вузькопрофільної інформації. Четверте, я знаходжу вузькопрофільну інфу не тільки російською, а і українською та англійською мовами.

Fortunate777• вчера в 15:13
Ответ дляНа границе
Это нужно было сказать с намого начала темы.
Раз за чистоту рядов, так сказать. значит, служить должны лучшие.
Украноязычные, было бы логично и справедливо.
Столько в направлении отвращения к тому. что они сами насаждают, не сделала ни одна власть.
Вопрос-зачем?- риторический.
Умному -достаточно и ответ очевиден.
’какая разница на каком язіке, главное чьтоби на рускам’! Правда ж? Девачки, не ссорьтесь
Fortunate777• вчера в 15:41
Ответ дляkissaniya
Придётся человеку заткнуться и молчать в тряпочку. Аллилуйя!
Золоті слова! Молодець ))
Fortunate777• вчера в 15:44
Ответ дляuma
Я дико извиняюсь, но ст.10 Конституции Украины гарантирует мне право свободно говорить на русском языке. Государство еще и обязано защищать это право. Или если я говорю на русском, то я автоматически пренебрегаю украинским ?
На волне дибилизма, конечно, могут все принять, но это мертворожденная статья.
Раджу Вам уввжно прочитати ст. 10 Конституції України. Від першого слова до останнього. Взагалі, Вам ніхто не заважає спілкуватися хоч на путунхуа, хоч на суахілі. Особистий вибір людини. Головне не заперечувати, що в Україні є державна мова :)
Fortunate777• вчера в 15:45
Ответ дляivnata
Куди?) У кожній європейській країні треба знати державну мову). Хоча... Варіант є. Один)
Два варіанти )) білорашка та рашка.
uma• вчера в 15:46
Ответ дляFortunate777
Удалено администрацией...
Fortunate777• вчера в 15:50
Ответ дляuma
Удалено администрацией...
Ой, як же ви палитесь оцим словом ’мовнюки’. Не соромно? В мене багато друзів та знайомих, що послуговуються рус яз. І я не вважаю їх ворогами. Я знаю, як вони люблять Україну і що вони роблять задля цієй держави. Я їх вважаю ліниівцями, що не хочуть трохи напрягтись. Ось і все.

aksenuda• вчера в 15:54
Ответ дляuma
Удалено администрацией...
доскакались на антимайдане за кило гречки?теперь рады рускому миру что пол донбаса в пыль пуйло снес?
uma• вчера в 15:54
Ответ дляFortunate777
Устоявшееся здесь на форуме определение. Главное вам сразу понятно о чем. И кто вы такая, чтоб кого-то там линивцами считать. С чего люди должны напрягаться? Чтоб вам приятно сделать? Так не дождетесь. В классе моего сына ни один ребенок не говорит на украинском не на уроке. Киев русскоязычный и хоть усритесь в своем негодовании.
aksenuda• вчера в 15:55
простите но мы пуйла и на русском смачно нах посылаем
Fortunate777• вчера в 16:01
Ответ дляuma
А звідки це слово з´явилося ви не задумувались? Чи ви тупо використовуєте всі недолугі терміни без розбору? Я - громадянка держави Україна. А ви хто? Стосовно напрягатися - дивна логика у вас. А нащо напрягатися дітям у школі? Або студентам у вищих освітних закладах? Нащо напрягатися, щоб чомусь вчитися? Можна ж не вчитися. ’разноробочие’ завжди потрібна професія. Але, мабуть, ви хочете щоб ваши діти получили освіту та мали гідну професію та гарне життя? А для цього треба напрягатись, бо з неба просто так нічого не впадє. Ви сами собі протиричите. А вот усретесь скоріш за все ви, коли зрозумієте, що вашим дітям прийдеться опанувати українську мову, якщо вони захочуть жити в України. А якщо поїдете звідсі- то невелика втрата. Плакати тут по вам ніхто не буде )))
Hristi• вчера в 16:00
Ответ дляFortunate777
Перепрошую, а ви в Німеччіні наполягаєте щоб всюди був виключно зручний для вас язік? Ну чому ви маєте вчити ту німецьку мову, якщо є ’обєпанятний’? Це ж несправедливо, примушувати людей послуговуватись не рідною для вас незрозумілою державною мовою.
Ви взагалі читали, що я написала? Тут, в Німеччині, ніхто ні до чого не примушує і ніхто ні на чому не наполягає. Всі розмовляють, як їм зручно. Якщо до мене прийшов румун і я вирішила з ним питання румунською мовою, то моє керівництво мені тільки подякує, а не буде штрафувати за те, що я розмовляла з ним ’не державною’. Так само і з російськомовними. Якщо до мене звернеться російскомовна людина, то я працюю з нею далі російською мовою. І мне ніхто за це штрафувати і саджати не буде.
Але! Якщо до мене звернеться людина російською мовою, а я їй скажу ’Я не буду тебе обслуговувати твоєю кацапською мовою’, от тоді в мене будуть проблеми! Тому що це вже неповага, нетолерантність і навіть нацизм. Мене будуть очікувати штраф, або навіть звільнення.
Різницю бачите?
Fortunate777• вчера в 16:05
Ответ дляHristi
Різницю бачите?
Я бачу різницю у вашому сприйнятті української мови та руз яз. І ви це виправдовуєте ставленням німецького работодавця. Зручна позиція, але маніпулятивна. Даже не хочеться розписувати всі ваши маніпуляції покроково.
uma• вчера в 16:10
Ответ дляFortunate777
И я тоже гражданка Украины. Смиритесь.
А с чего вы взяли, что мои дети не владеют украинским? У старшего примерно 197-198 баллов за мову было. Они еще английским и немецким владеют, что тоже подтверждено сертификатами. Но говорят и думают они на русском. И это невозможно запретить.
Про великое украинское образование даже читать смешно. Оно никакое.
Вы можете напрягать себя, своих детей и всех родственников. А мы будем просто жить как нам удобно.
Fortunate777• вчера в 16:25
Ответ дляuma
И я тоже гражданка Украины. Смиритесь.
Та нехай ваши діти думають і говорять як завгодно. Суахілі, мандарин, португальска, баскська, ісландська, їхне право. Питання було не у цьому. Ви реально читаєте через слово чи то просто лінь? Якщо українська освіта ніяка - чому ви і ваши діти досі тут? Чому б вам не поїхати туди, де вона якісна? Оксфорд, Стенсфорд, усі ж до ваших послуг Живіть як вам зручно, вам ніхто не заперечує і не заважає. Головне не працювати навідниками для рашки. А то всі навідники були вузькощелепні ( це вам алаверди за мовнюков). І пам´ятайте, що на земної кулі є тільки одна держава з українською державною мовою. І подобається вам це чи ні, вона такою залишиться. Смириться )) А вашим дітям прийдеться користуватися українською мовою, щоб отримати певні блага в Україні, будь то навчання, будь то гідна робота тощо тощо тощо.
uma• вчера в 16:29
Ответ дляFortunate777
Удалено администрацией...
Атланта• вчера в 16:30
Ответ дляFortunate777
Удалено администрацией...
Атланта• вчера в 16:33
Ответ дляFortunate777
Дело не в лени, а в том, что никто не обязан вам угождать. Справляйтесь со своими комплексами в одиночку, а не за счет других.
Fortunate777• вчера в 16:34
Ответ дляuma
Удалено администрацией...
Скажить, яка країна для вас є батьківщиною? Та за якими ознаками ві цю країну ідентіфікуєте як батьківщину? Просто цікаво.

Fortunate777• вчера в 16:36
Ответ дляАтланта
Мені не треба вгождати. Може ви вважаєте, що закони фізіки працюють щоб вгодити вам особисто або комусь іншому? Є певні факти та закони, що може заперечувати тільки йолоп. А розумна людина сприймає як данність. Цікаво до якої категорії відноситесь ви.
Fortunate777• вчера в 16:40
Ответ дляАтланта
Удалено администрацией...
Є персони, от як ви, що намагаються образити за використання української мови. Які не сприймають нічого українського та вважають ворожим. То в мене запитання - ви з якої області рабзейської пєдєрації пишете?
Атланта• вчера в 16:40
Ответ дляFortunate777
При чем тут законы физики к вашему желанию заставить всех говорить на украинском?
Если вы относите себя к розумным, то отвечу вам вашими же словами: воспринимайте русский язык в Украине как данность, ибо законом и здравым смыслом он уже защищен.
uma• вчера в 16:44
Ответ дляFortunate777
Моя родина Украина. Паспорт мой идентификатор. И я в Украине.
А в вышиванке я или без, как громко пою гимн и на каком языке говорю не имеет значения.
Надеюсь вы удовлетворили свое любопытство.
Fortunate777• вчера в 16:54
Ответ дляАтланта
По-перше, покажить мені моє повідомлення, де я писала, що всі мають говорити українською мовою? Ви або чиаєте неуважно, або навмисно маніпулюєте. Я писала про те, що для отримання будь яких благ ( маю на увазі глобально, соціальне положення, майно, бізнес), прийдеться послуговуватсь державною мовою. Хочеш робити бізнес - будь ласка, державною мовою. Це захищено на законодавчому рівні та як ви там казали ’здравим сміслом’ По-друге, я писала про те, що державною мовою є українська. Це чітко прописано в ст. 10 Констітуції України. Крапка. По-третє, я прекрасно розумію що рус яз існує в Україні і ще буде існувати. Ба більш, я даже знаю причину цього існування. На відміну від вас. Впевненна, вам не цікаво вчитися і пізнавати нове. Причину існування рус яз в Україні я бачу даже на прикладі моїй родини. Четверте, рус яз ПОКИ ЩО записани окремо в 10 ти. Конституції, але одразу після закінчення війни слово ’російська’ вичеркнуть. Можу заключити пари ))) Так що, сприйміть це як данність.
Fortunate777• вчера в 16:53
Ответ дляuma
паспорт ідентіфікатор, мда, співчуваю. Ну ок. І ще запитання - чи знаєте ви історію вашої батьківщини? Ну хоча б за останні 200 років? ( про 1500 років даже питати не буду, думаю це занадто).
Атланта• вчера в 17:48
Ответ дляFortunate777
Ой как вас бомбит, такую простынь не лень же писать😁
Не притворяйтесь дурочкой. Украинский невозможно не знать, потому что его изучают в школе, как минимум.
В остальном русский язык никак не мешает работать и развивать бизнес в Украине, некоторым он не мешает избираться в депутаты, и даже в президенты.
Моpгана• вчера в 17:49
Ответ дляHristi
Різницю бачите?
Ще б пак! Ні Німеччину, ні Румунію рашка, слава Богу, ще не бомбить
aksenuda• вчера в 18:50
Ответ дляАтланта
вы правы .что путин хуйло все на русском говорят
uma• вчера в 19:11
Ответ дляFortunate777
А что идентифицирует гражданина Украины?
Я думала кто с паспортом тот и гражданин.
Есть другие варианты? Озвучьте, очень интересно. А то сейчас окажется что вы единственная украинка, а остальные мимо проходили.
Remensa• вчера в 19:35
Тексту немає у відкритому доступі, но тролятіна знає все🤣