Поліпривіт всім• Изменено вчера в 09:45

Психолог шарит. Приглашает всех спать. Вот, мильён просмотров обеспечен.

и сися большая и мягкая, вроде все по сути проблемы.
побежите радостно записываться?
или это я старая нудная калоша?
Категорию сами видите.
Коко На Страже• вчера в 09:46
у женщины красивая грудь, своя натуральная, что вам не так?

Ms. Похвала• вчера в 09:46
Умничка нам мужикам нужны такие психологи.
Чумацький Шлях• вчера в 09:49
Вона пише з помилками
куркулиха• вчера в 09:56
Я думаю что это не психолог, а инфоцыганка но многим заходит
ДеньгиНеСдаю• вчера в 09:57
як психолог не розумію, навіщо їй так хайпувати з тими фото)
Невже без сексуалізованих фото ніхто не прочитає допис?)
автор Поліпривіт всім • вчера в 10:01
Ответ дляЧумацький Шлях
Вона пише з помилками
разве с такими сискаме это не простительно?
Чумацький Шлях• вчера в 10:14
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Читають, кому треба цицьки дивляться на фото, кому треба профі, читають з помилками текст, потім дивляться на фото і гортають далі, бо до такий спеціаліст не є профі

НеВРотик• вчера в 10:39
летаргический сон в помощь.. лег-заснул-проснулся- нет войны
Коленная ложечка• вчера в 10:41
Я жінка на груди пофіг. І я не філолог тому на помилки не звертаю увагу, або сама незнаю де вони. А сон так без нього нікуди, якщо немає повноцінного сну і відпочинку то це погано.
Все будет, но потом• вчера в 13:00
Вона гарно пише, по суті.Читала.
Все будет, но потом• вчера в 13:02
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Це її особистий підхід, вибір і право. Можна і в монашку одягнутись, якщо це допоможе в роботі. Головне, щоб освіта відповідала тому що вона робить. Але пише вона непогано.
ДеньгиНеСдаю• вчера в 13:28
Ответ дляВсе будет, но потом
все, що не заборонено, те дозволено, тому звісно може.
В даному випадку - це ’клікбейтний заголовок’. Гарно це чи погано - це вже суб´єктивні судження. Проте об´єктивно в таких постах вона ставить на перше місце сексуальність, а не експертність. Якщо їй це дозволяє знаходити свою цільову аудиторію - то чому б ні.
Гарні груди, колоритна зовнішність) Нічого огидного чи непристойного немає там. Питання тільки навіщо? Але ж в цьому і суть.