А я женатая• 24 апреля в 09:13
.." у школах перевірятимуть військові документи 17-річним ."
«Прямо у школах перевірятимуть військові документи 17-річним – без «Резерв» чи «Дія» не обійтися», - Міноборони
Діти 2009 року народження мають стати на облік призовників до 31 липня..Документ потрібно згенерувати через "Резерв" або "Дію".
Перевірки планується проводити безпосередньо у навчальних закладах..
Сусідка зверху• 24 апреля в 09:39
Ответ дляА я женатая
дітей поки ставлять на облік...,а жінки- уже стоять.скільки там профессій по списку??
Вы всерьез? Или стебетесь?
Я тертий жук• 24 апреля в 09:40
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
мацква. хуйлу.
Вован, час закінчувати війну.
П.С. не дякуйте. Тепер ви знаєте куди і яку давати телеграму. Дійте.
Вован, час закінчувати війну.
Сусідка зверху• 24 апреля в 09:40
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Брехня. Ще скажіть що у ВНЗ вступали без приписного.
Поступали, притом спокойно
Я пані прохана...• 24 апреля в 09:40
Ответ дляОколовита
Войну нужно заканчивать!!!
На любых условиях
Вы странная??! 17летних уже в окопы готовят
На любых условиях
Где Ваш митинг проходит, напишите адрес и мы подойдем.
Или может Вы хотя бы петицию создали с этими требованиями?
Или тупо с дивана возмущены, а диван в Германии?
Почекуха• 24 апреля в 09:42
Ответ дляМайданщица
потужно, что тут скажешь
Це було і при Порошенко. Нічого нового. Просто раніше всіх без батьків водили у військомат, зараз дитина з батьками в цнап або самостійно в електронному форматі. І це менш травмотично для дитини
Ядвига Юсьлегко• 24 апреля в 09:44
Ответ дляСусідка зверху
Поступали, притом спокойно
Мої дві кращі подруги працювали у приймальних комісіях ВНЗ протягом років. Якщо коротко - ви брешете. Приписне було таким же обов´язковим, як і атестат. Без нього не брали пакет документів. Можливо у поплавського на факультет інформатики і брали, там зразу і диплом при вступі видавали, аби платив наперед. У акредитованому ВНЗ не брали, бо це було грубе порушення. Так само всі 1 курсники потім носили у свої рвк довідки з ВНЗ, що вони студенти, щоб отримати відстрочку від призову.
ПочтальЁнша• 24 апреля в 09:43
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ті хто вступав у ВНЗ робили, звісно. Був однокласник, який забив на це і не зробив приписне у 17 років.
А я женатая
• 24 апреля в 09:48
Ответ дляСусідка зверху
Вы всерьез? Или стебетесь?
як думаєте,- вже проскакають поодинокі новини,що жінок подають в розшук.., потім,звісно виправляється, але подумать - чому їх дані спочатково з’явилися,в контенсі мобілізації??
Сокодавка ще та• 24 апреля в 10:06
Ответ дляОколовита
Войну нужно заканчивать!!!
На любых условиях
Їдь на оркостан, там немає війни. В Україні війна буде ще продовжуватися 🤷🏼♀️
Ти безсила це змінити, але в твоїй силі переїхати на росію.
Сусідка зверху• 24 апреля в 10:08
Ответ дляЯ пані прохана...
Она права, а Вам лишь бы умничать :-(
Околовита• 24 апреля в 10:08
Ответ дляСокодавка ще та
Я не выездной 😡 если бы выпустили с удовольствием бы
Я пані прохана...• 24 апреля в 10:09
Ответ дляСусідка зверху
Она права, а Вам лишь бы умничать :-(
Так если Вы хотите прекращения войны на любых условиях - выходите! Заявляйте о своих требованиях! Почему молчите?
Сокодавка ще та• 24 апреля в 10:10
Ответ дляОколовита
Удалено администрацией...
Околовита• 24 апреля в 10:10
Ответ дляСокодавка ще та
Удалено администрацией...
Сокодавка ще та• 24 апреля в 10:12
Ответ дляОколовита
Удалено администрацией...
Кацапи такі кацапи🤦🏼♀️
Бійся рєжима ! Мені подобається, що він тебе так лякає
Околовита• 24 апреля в 10:12
Ответ дляСокодавка ще та
Кацапи такі кацапи🤦🏼♀️
МираМира из Черновцов
КарамбОлька• 24 апреля в 10:17
Ответ дляА я женатая
Старайтесь краще
Тема розвалюється
Бегущаяпо• 24 апреля в 10:27
Ответ дляА я женатая
ну чому зразу концлагерь?
Чи Ви думали,що під час війни не могло такого бути? Особливо,коли раша має в скільки раз більше населення??
поговорюють,що війна може затягтися до 30р.,і то в кращому випадку..
Де наші верховнокомадувачі будуть брати людей?
(боюсь, з такими темпами скоро і за жінок братимуться.. ((. )
--
А ,то есть вы уже намекаете, что все эти мальчики пойдут воевать? Потому что Раша больше?
Я куею
Бегущаяпо• 24 апреля в 10:32
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
мацква. хуйлу.
Вован, час закінчувати війну.
Набор слов
Бегущаяпо• 24 апреля в 10:32
Ответ дляСокодавка ще та
Вам нравится воевать, мы поняли
ЯспАкойнаЯ• 24 апреля в 10:37
Ответ дляЯ пані прохана...
В чем проблема? Всегда 17 летних парней ставили на учет в военкомате.
Проблема в том, что русня 4 год берет Киев за 3 дня. И их ипсо уже не знает, что придумать. По их мнению мы должны таки захотеть присоединиться к болотам, где из тюрем всех маньяков повыпускали, как героев эсво
А я женатая
• 24 апреля в 10:38
Ответ дляКарамбОлька
Старайтесь краще
Тема розвалюється
тю. нашій країні потрібно бути до всього готовим..
Чи Ви смотались за кордон? ( тоді зрозуміло Ваше натхнення.)
ЯспАкойнаЯ• 24 апреля в 10:39
Ответ дляСусідка зверху
То есть вы считаете это нормальным? Что детей в 11-м классе, которые должны думать о будущем, мечтать, любить, строить планы, берут в учет чтоб отправлять на верную смерть потому что в Рф людей в несколько раз больше?
Мне кажется лучше думать как это все прекратить, чем поддерживать геноцид.
Прекратите. Свалите на свои болота рф и все прекратится
ЯспАкойнаЯ• 24 апреля в 10:39
Ответ дляОколовита
Войну нужно заканчивать!!!
На любых условиях
Заканчивайте
Бегущаяпо• 24 апреля в 10:40
Ответ дляОколовита
Удалено администрацией...