Дама-мадама• вчера в 12:54
Трудовые все оцифровали?
Сколько у кого стажа?
Байрактара• вчера в 13:02
Ответ дляКороль дивана
у мене дивина - було 28 стажу, стало 20, от розбираюся
У чоловіка дивина, якась фірма підтягнула його дані , що начебто він в низ працював півтора роки
. А зтось ттепер буде доказувать, куди пропав його стаж
Дама-мадама
• вчера в 13:02
Ответ дляКороль дивана
После оцифровки стало меньше лет? Тю, как это....
Кнопкотиць• вчера в 13:03
Ответ дляМама Карло
В інсті послухайте, там все зрозуміло.
інста обожнює теорії змов... ви релаьно вірите?
Сіґеле-міґеле• вчера в 13:03
Ответ дляДама-мадама
Вы работаете официально? Трудовая в кадрах или у Вас на руках? Если у Вас,зайдите в кабинет пфу,прикрепите сканы,но перед этим почитайте,в каком формате и разрешении нужны сканы
Сейчас не работаю. Вроде, последний работодатель подать должен был. В общем, да, зайду все проверю.
Дама-мадама
• вчера в 13:06
Ответ дляКнопкотиць
а чого не онлайн? смартфон з фото у всіх є....
Не все могут поставить нужное разрешение. Это на компе не все умеют
Мама Карло• вчера в 13:03
Ответ дляДама-мадама
У всіх буде менше, це спецом зроблено.
Дама-мадама
• вчера в 13:04
Ответ дляМама Карло
Послухайте в інсті, це зроблено спеціально, щоб максимально зменшити стаж, відповідно менше платити. Спочатку проведіть аудит документів, за будь-яку помилку, стаж не буде враховуватися. А на помилки будуть перевіряти тоді, коли будете виходити на пенсію, зараз лише приймають.
Смотря какая ошибка.
Накладні мюслі• вчера в 13:04
Ответ дляАноним с кешбеком
Неа.
Если кто просветит, то можно прорваться в пенсионный в Киеве, принести им доки и заплатить деньги за оцифровку?
Це робиться безкоштовно. Запис на конкретний час.
Кнопкотиць• вчера в 13:04
Ответ дляДама-мадама
Какое бля расширение, та же просто фото сторінок трудової треба рівно сфоткати та фото супутніх доків типу дипломів.
Мама Карло• вчера в 13:04
Ответ дляКнопкотиць
Там консультують як це зробити покрокова, і на що звернути увагу, поки не пізно виправити помилки,,взяти додатково довідки.
Новорічна пальма• вчера в 13:04
Как сделать чтобы посчитали универ до 2000 года? Ни в дипломе, ни выписке с оценками не написано что дневная форма обучения. Заказала выписку с реестра - тоже не написано.
Всех анонимов аноним• вчера в 13:05
ого я думала одна я не цифровіаю таких много оказівается мне 55
Дама-мадама
• вчера в 13:05
Ответ дляСіґеле-міґеле
Зайдите посмотрите сами,может и оцифровали
Накладні мюслі• вчера в 13:05
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я переехала за границу и свою пенсию подарила считай Украине
От коли ви будете пенсійного віку і відмовитеся від пенсії, от тоді напишете.
Дама-мадама
• вчера в 13:05
Ответ дляМама Карло
У всіх буде менше, це спецом зроблено.
Да не правда,не пишите ерунду.
Мама Карло• вчера в 13:05
Ответ дляКнопкотиць
Наївна ви, подивіться хоча б одну інструкцію як це робити
Кнопкотиць• вчера в 13:06
Ответ дляДама-мадама
Да не правда,не пишите ерунду.
+ 100! і мене не зарахували тільки 5 років інститут і то лише тому що денну форму треба довести (що логічно)
Дама-мадама
• вчера в 13:06
Ответ дляКнопкотиць
Вы из Мартусовки пишете?
Мама Карло• вчера в 13:06
Ответ дляДама-мадама
Да не правда,не пишите ерунду.
Звісно, через 15 років, чи коли ви на пенсію, поговоримо.
Новорічна пальма• вчера в 13:07
Ответ дляДама-мадама
У меня общий стаж 20,5 лет, посчитали только 13.
Накладні мюслі• вчера в 13:07
Ответ дляКнопкотиць
Ви переоцінюєте інтелектуальний рівень більшості людей.
Дама-мадама
• вчера в 13:07
Ответ дляКнопкотиць
Мочалкин блюз• вчера в 13:07
Ответ дляАнонім Перший
15 лет ,мне 46
Пенсии не видать )
Вы думаете те, кто ее заслужит, увидит пенсию в ближайшие лет 5-10?
Нам пи@@ц люда, нам пи@@ц.
Кнопкотиць• вчера в 13:07
Ответ дляДама-мадама
Вы из Мартусовки пишете?
Я не знаю що це.... Свою трудову давно відсканувала і подала, жодних пробелм з файлами. Що там складного сфоткати акуратно рівно на телефон? Ц
Новорічна пальма• вчера в 13:08
Ответ дляКнопкотиць
Як? Нигде не написано, даже в выписке с реестра