Дама-мадама• вчера в 12:54
Трудовые все оцифровали?
Сколько у кого стажа?
Дама-мадама
• сегодня в 00:11
Ответ дляЗалатавая
Так. 17 р. 8 міс мені 38 років
Ого,Вы молодец!
ЛолитаНеРазлита• сегодня в 00:57
Ответ дляАнчо Ус
Пост 121.
По закону дали 5 лет на оцифровку трудовых.Срок заканчивается 1.06.2026.Но это именно удаленная подача.Оцифровать можно и позже,но только лично посетив ПФ со всеми документами.
ну так до 10 червня 2026 року...
Басноплетка• 58 минут назад
Ответ дляНакладні мюслі
Там вийде з вересня по грудень 4 місяці стажу за навчання, треба подати вручу в особистому кабінеті пенсійного.
Всі відрахування після 2006 року відображаються автоматично. Але про всяк випадок перевірте. І декрет, якщо був, теж має бути. Якщо нема - подаєте скани свідоцтв про народження разом з дипломом.
Большое спасибо!