Мурзилка• 24 апреля в 22:22

Какой алкоголь можно после пива

Сама собі лікар• 24 апреля в 22:23
Любой

Like-995b• 24 апреля в 22:23
Любой
Ушла и Пришла• 24 апреля в 22:24
Та любой. Я вчера после пива вино пила, сладенького захотелось
Таракашечка• 24 апреля в 22:24
Зачем?
Лучше продолжать тем,с чего начал.
Мост_Устал• 24 апреля в 22:25
Пиво без водки -деньги на ветер!
автор Мурзилка • 24 апреля в 22:26
Ответ дляТаракашечка
Зачем?
Лучше продолжать тем,с чего начал.
В доме водка и коньяк
Таракашечка• 24 апреля в 22:27
А вообще зачем то пиво? Вот я коньячку 40гр выпила, и просто прекрасно-расслабило, настроение хорошее, аппетит опять же. И сон будет как у младенца. Завтра в 11.30 на работу.

КаРаКаТиЦа• 24 апреля в 22:27
Рассола купите с пирожком
Фізик-ядерщик заочно• 24 апреля в 22:30
Мне никакой. Только что то одно.
Ms. Откровенность• 24 апреля в 22:30
Ответ дляТаракашечка
І літаки вам настрій не псують?
Таракашечка• 24 апреля в 22:33
Ответ дляMs. Откровенность
І літаки вам настрій не псують?
Які літаки?
Ааа,зрозуміла.Ні,я в сховище не хожу,сплю і все.
Ну коли авіаремонтний утюжили,то не спала,бо через нас летіло.
Мост_Устал• 24 апреля в 22:33
Ответ дляMs. Откровенность
І літаки вам настрій не псують?
Для цього і пьють коньячок.
Бжоли-бандерівці• 24 апреля в 22:39
Ответ дляМурзилка
В доме водка и коньяк
Ну вообще нежелательно ничего из этого, но вы как хотите. Разнесет сильно после водки или коньяка с пивом
Таракашечка• 24 апреля в 22:43
Ответ дляМост_Устал
Для цього і пьють коньячок.
Так,але чесно кажучи я не через це п´ю. Просто довго не сплю після другої зміни. А завтра на роботу раніше на 4 години ніж зазвичай.Потрібно спати лягти вчасно.
Та й стрес трохи був-дурепи на роботі додали не ті компоненти ,і наробили купу браку.Викликало керівництво і по всіх розкладах виходило що то я.Бо через годину після того як я приготувала суміш-пішов брак.А всі клялися що то не вони.
Слава богам,що в нас всюди камери.Я наполягла на перегляд.Дивились з трьох ракурсів,і впіймали того,хто переплутав.Курва,яка я щаслива,що в нас всюди камери!!!Я готова була їх цілувати.Бо якщо б сказали що то я-то премій і 13 зарплати мені не бачити до кінця року.І моя дільниця лишилась би без премії за квартал.
Та й згадували б до пенсії мені цю провину.Є Бог на світі
Я вже чесно й сама думати почала-а може це я була.
Хата на мати• 24 апреля в 22:49
Ответ дляМурзилка
В доме водка и коньяк
Вино на пиво- это диво
Пиво на вино- это гимно