аромат Жука• вчера в 20:29

Валіза не повернулась с табору.

Маємо ситуацію, в якій дітей зробили винними.
Дитина 6 раз повзала в табір поїхала все завжди було ок, але от повернулась дитина(і ще 3) без валіз.
Ситуація перед відʼїздом була така, що в однієї дитини з кімнати потекла кров з носа і діти пішли всі до туалету з нею, щоб допомогти. В цей час всі повинні були вивозити валізи і пакувати їх до автобусу. Діти про це знали, але залишились з другом в туалеті.
керівник поїздки займалась організацією пакувань і розсаджувала дітей в автобусі.
Коли недорахувались дітей, то пішли їх шукати, накричали на них, що типу автобус повинен вже виїхати і всі на них чекають, ті перелякані швидко пішли до автобусу і валізи залишили в кімнаті, в якій жили. Всі четверо.
Дітям по 8-10 років.
Звісно я не знімаю відповідальності з дітей, але як можна не пройтись по кімнатам і не передивиться, чи всі речі були забрані? Тим паче, що на 44 дитини було 7 дорослих опікунів, це всього 10 кімнат з дітьми, на одному поверсі.

Ситуація ускладнюються ще тим, що діти їздили за кордон, тобто це не в Україні. Доставка буде коштувати дорого, керівник поїздки взагалі не хоче розмовляти, типу не моя проблема, що діти забули валізи. Ну й повертатися вони теж не будуть, тобто наш заїзд був третім і останнім.

Як мені вплинути на ситуацію і чи взагалі на що я можу розраховувати?
Svitlo_• вчера в 22:06
Ответ дляСіґеле-міґеле
Сусідню школу, вона це писала.
Ну це таке. Маю сумніви про офіційність цієї поїздки. Вчителі у відпустці - як вони можуть бути у відрядженні. Де у відділі освіти гроші на оплату добових 80 євро в день на одну людину, а в них їх аж сім. Як можна видати наказ на поїздку дітей, що не є учнями цієї школи.

Сіґеле-міґеле• вчера в 22:07
Ответ дляSvitlo_
Автор написала - через сусідню школу. Школа не може написати наказ на чужих дітей, які не навчаються в цій школі.
Ми ж не знаємо як вони їхали, але поїздка організована через школу. Буде ’весело’, якщо ’чужі’ діти не вписані в наказ. Але школа в принципі не піде на відправку дітей без документів, це неможливо. Тому або організатор не школа, всупереч наданій батькам інформації, або все ж організатор школа і наказ є.
Куда_бежать• вчера в 22:07
Виноваты дети,а не опекуны
Куда_бежать• вчера в 22:08
Ответ дляВсюди влазю
Навіть не знаю, що сказати... Моє дитинство пройшло в санаторіях і таборах, ніхто крім мене за моїми валізами не слідкував. Моя дитина теж слідкувала сама. Ситуація неприємна, але навряд чи Ви щось можете зробити.
Автор ещё и виноватого ищет
Svitlo_• вчера в 22:08
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я думаю, вони їхали через тур.агенство, а школа просто як організатор. По типу знайди 7 дітей і дорослий їде безкоштовно.
Сіґеле-міґеле• вчера в 22:08
Ответ дляSvitlo_
А як можна організувати поїздку учнів без наказу? Думаєте у відділі освіти будуть щасливі з підпільних поїздок, організованих школою?...
Куда_бежать• вчера в 22:08
Ответ дляаромат Жука
Так а який урок?
Виходить, що безвідповідальність дорослих це нормально?
Безостановочно есть вашего ребенка
Куда_бежать• вчера в 22:10
Ответ дляаромат Жука
Не уявляю як можна дертися на когось, не важливо дитина це чи ні.
Крик це не спосіб спілкування.
Деруться Коти на дерево
Svitlo_• вчера в 22:10
Ответ дляСіґеле-міґеле
А на основі чого вони організували цю поїздку? Це екскурсія в рамках виховного плану - ні. Це обмін учнями - ні. Поїздка була організлвана адміністрацієї школи, чи вчителями які у відпустці?

-Ань-• вчера в 22:12
Ответ дляНе люблю натовп
Адекватные люди восьмилеток хрен знает куда не отправляют.
Був варіант, що приїде валіза, а дітей залишать ’іноземним друзям’.
Адже так буде краще для дітей: не повертати їх в війну.
Дивилась сьогодні на цю тему журналістське розслідування:
Сіґеле-міґеле• вчера в 22:12
Ответ дляSvitlo_
Дивно, що автор про це нічого не знає і впевнена, що організатор школа. В такому випадку школа могла б звернутися до агенства з проханням допомогти повернути речі, а не режим сніжинка вмикати.
Svitlo_• вчера в 22:14
Ответ дляСіґеле-міґеле
Автор може думати, що хоче. Але чомусь не відповідає на питання хто були ці супроводжуючі.
Плету корзинки• вчера в 22:17
Ответ дляУма Палата
Вывод один: нельзя детей в таком возрасте ни в какой лагерь отправлять, никто там за ними не смотри, это ооочень стремно
Нет,вывод давать по возможности все недорогое с собой и не сильно много
Сіґеле-міґеле• вчера в 22:17
Ответ дляSvitlo_
Ви мене запитуєте? Це питання до автора. Ви ж розумієте, що без адміністрації такі поїздки не організовуються) Як вона була оформлена по документам - дуже гарне питання. Батьки мали давати доручення на виїзд дітей. Треба дивитися на кого вони його давали і які документи підписували. Але те, що директор школи отримає по шапці за такі поїздки - факт.
Svitlo_• вчера в 22:19
Ответ дляСіґеле-міґеле
Не отримає. Бо організатор тур-агенство - впевнена на 100%. І організовували вчителі, які хотіли безкоштовно відпочити на морі, а не адміністрація.
Не люблю натовп• вчера в 22:22
Ответ дляSvitlo_
Да скорей всего какая-то однодневка типа «Радуга-тур», фоп, арендовала автобус, договорилась про дешевое проживание и предложила учителям схему собери 7 - 8й бесплатно)
И скорее всего, там стандартная персональная доверенность на вывоз, никаких сложных документов.
Svitlo_• вчера в 22:21
Ответ дляНе люблю натовп
Теж впевнена на 100% що саме так була організована ця поїздка. Бо знаю, що через школу таку поїздку оформити неможливо.
Сіґеле-міґеле• вчера в 22:24
Ответ дляSvitlo_
Директор школи дозволила через свій заклад сколотити групу для комерційного виїзду дітей. А так не повинно бути) Тому якщо виїзд був через турагенство, то директор буде валити все на вчителів, а вона ’ні слухом, ні духом’.
Svitlo_• вчера в 22:25
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так вона може бути дійсно не слухом ні духом.

Сіґеле-міґеле• вчера в 22:25
Ответ дляSvitlo_
Але ж батькам сказали при цьому інакше)
Автор переконана, що дітей возила саме школа, без турагенства.
Svitlo_• вчера в 22:26
Ответ дляСіґеле-міґеле
Але ж батькам сказали при цьому інакше)
Ми не знаємо, що казали батькам. Чи казали що школа організатор, чи автор сама додумала.
-Ань-• вчера в 22:26
Ответ дляаромат Жука
Але раніше проблем не було, дитина не перший раз їхала, за всі поїздки не згубила жодної речі, взимку їздила майже на 16 днів, всі речі привезла додому.
А тут ситуація така, що при наявності 7 дорослих + керівник не перевірили кімнати, як таке взагалі можливо?
Попередні рази вам щастило. В цей раз не пощастило. Могло ще більше не пощастити.
Більшість батьків, які здають дітей в табори, чомусь впевнені, що їм привезуть назад не тільки дитину живу і здорову, а ще й речі.
Мене б більше турбувало, що на дітей кричали, а не речі.
-Ань-• вчера в 22:27
Ответ дляаромат Жука
Як таке взагалі можливо, що якісь особи кричать на вашу дитину???
Не соромлюсь• вчера в 22:27
Передать 1 чемодан автобусом стоит 800-1000 грн. Вот от этой цифры и отталкиваться. Хотите вернуть вещи - вам отправят. Не хотите, то и фиг с ними.
Когда дети едут в лагерь вы должны мысленно попрощаться с чемоданом и вещами. Вернулся домой ребенок без травм, отравлений - счастье, высший пилотаж на отдыхе.
Сіґеле-міґеле• вчера в 22:27
Ответ дляSvitlo_
Це був самий смішний момент у цій темі.
Директор свою долю отримала, можна не сумніватися. Вона має з усього: з поїздок, з фотографій, з платних вистав у приміщенні школи під час уроків...
Svitlo_• вчера в 22:28
Ответ дляСіґеле-міґеле
Це був самий смішний момент у цій темі.
Я ж не стверджую, що вона 100% не знала, але і не буду стверджувати, що 100% знала.
Svitlo_• вчера в 22:29
Ответ дляСіґеле-міґеле
Це був самий смішний момент у цій темі.
і це ж не в приміщенні школи, учні не школи, а хто захотів.
Сіґеле-міґеле• вчера в 22:30
Ответ дляSvitlo_
Директор знає про всі поїздки, організовані в межах її навчального закладу. Вона знає абсолютно все. Плітки школою розносяться миттєво. Ніхто не стане щось організовувати без її відома, тим більше якщо за цим стоять гроші батьків.
Svitlo_• вчера в 22:33
Ответ дляСіґеле-міґеле
А де мова про поїздку в межах школи?
От дивіться - вчитель разом з активними батьками на канікулах вирішили організувати поїздку для дітей. Щоб набралась група - пропонували всім знайомим.
Або вчитель на канікулах підпрацьовує в тур.агенстві. До чого тут директор.
Не соромлюсь• вчера в 22:33
Ответ дляСирожено_пирожено
Ми і Україні.В нас по 2 т нормальні.Я вчора купила за 1200 польський маленький.
Поддерживаю. Я летом живу рядом с лагерем. Дети приезжают с маленькими чемоданами за 1000-1500 грн. Нет там самсонайтов.