Последний вагон• 25 апреля в 10:30
Подагра. Набряк
Другий напад, біль пройшов, а набряк не проходить…
Що робите в таких випадках?
бЭйбА• 25 апреля в 10:36
Жду. Отёк обычно сходит долго, не меньше 4 недель. В это время диета( без кофе, острого, солёного, кислого, сладкого) и очень много пить.
Последний вагон
• 25 апреля в 10:50
Ответ дляLove_Love_Love_
Нічого, просто чекати
Це в чоловіка. Тільки починає жити з цим діагнозом, навіть не був ще на очному прийомі в лікаря. Тому питань багато…
Коржик• 25 апреля в 11:01
Чекати, лежати, не нагружати ногу.
Далі контроль сечової кислоти і аденурік пожиттєво.
Love_Love_Love_• 25 апреля в 11:09
Ответ дляПоследний вагон
Дієта в більшості випадків не працює, купіть собі про запас колхіцид ( його важко дістати) і аупуринол і коли його почне дьоргати ( він зрозуміє що я маю на увазі) нехай одразу приймає колхіцид.
Аупуринол для мене діє лиш американський, то супер щастя, але його не дістати без призначення лікаря.
І лікар йому нічим не допоможе, цей діагноз назавжди, має сам навчитися корегувати приступи.
Последний вагон
• 25 апреля в 11:08
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую!
Последний вагон
• 25 апреля в 11:13
Ответ дляLove_Love_Love_
Скажіть, а зараз можна прийняти колхіцид? Біль вже не інтенсивний (він ще й терпить, зараза) і набряк є?
Love_Love_Love_• 25 апреля в 11:14
Ответ дляПоследний вагон
Можна, але колхіцид жіє довго, тобто набряк почне лише трохи спадати через 12-16 годин.
Пишу вірші, дорого• 25 апреля в 11:15
Ответ дляПоследний вагон
Прям наша історія.. це до лікаря, там узі зроблять, аналізи
Пишу вірші, дорого• 25 апреля в 11:15
Ответ дляПоследний вагон
Ібупрофен вжене допомагає?
Последний вагон
• 25 апреля в 11:15
Ответ дляПишу вірші, дорого
Звичайно, з понеділка займеться.
Вам що призначили?
Love_Love_Love_• 25 апреля в 11:16
Ответ дляПишу вірші, дорого
І що це дасть? Ну покажуть аналізи і узі критичний показник пуринів, це і так ясно.
Пишу вірші, дорого• 25 апреля в 11:16
Ответ дляПоследний вагон
Звичайно, з понеділка займеться.
Вам що призначили?
Чоловіку щось на а.. була назва, а зараз аденурік і колхіцин, 1
День це приймає і ще болить
Последний вагон
• 25 апреля в 11:17
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ібупрофен вжене допомагає?
Практично ні
Love_Love_Love_• 25 апреля в 11:18
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ібупрофен вжене допомагає?
Ібупрофен зніме біль, при подагрі це до одного місця, поки не нормалізується сичова кислота.
Пишу вірші, дорого• 25 апреля в 11:19
Ответ дляПоследний вагон
Практично ні
Моєму теж допоміг спочатку і перестав. Він пішов до лікаря і там якийсь укол робили і інше обезболююче призначали. Може сьогодні до лікаря?
Пишу вірші, дорого• 25 апреля в 11:20
Згадала, ще окрім того на а, німесил можна, він сильніше ібупрофену
Love_Love_Love_• 25 апреля в 11:21
Ответ дляПоследний вагон
Практично ні
Якщо біль при загостренні, то укол олфену, диклоберл, диклофенак. Біль забере, але колхіцид це те що зупиняє присину болі. Тому майте це все в аптечці.
Не їм після шостої• 25 апреля в 11:23
Автор, як вийде з гострого стану, нехай сидить на дієті.
Не можна м´ясні субпродукти, бобові, шпинат,жирні бульйони, жирне м´ясо, малину ... Короче список там великий .
Последний вагон
• 25 апреля в 11:24
Ответ дляПишу вірші, дорого
Вже гострий біль минув, залишився набряк
Последний вагон
• 25 апреля в 11:33
Ответ дляLove_Love_Love_
А як довго його приймати? От на цьому етапі?
Love_Love_Love_• 25 апреля в 11:38
Ответ дляПоследний вагон
Ви побачите, бо він дуже довго діє, я в перший день беру 2 таблетки зранку і ввечері, інші дні по одній. За дні 3-4 має стати легше
Последний вагон
• 25 апреля в 11:44
Ответ дляLove_Love_Love_
Дозування 1 мг чи 0,5?
Love_Love_Love_• 25 апреля в 11:45
Ответ дляПоследний вагон
Дозування 1 мг чи 0,5?
Там на початках навіть 1 мало
Ганцю в кєдах• 25 апреля в 11:55
Ответ дляНе їм після шостої
Помидор,красное вино