Все будет, но потом• 25 апреля в 15:58
Ужас как страшно!!! В городах пропали воробьи! Как жить?
К чему мы катимся?!! Пожалуйста подкупайте домики и вешайте на дерево, чтоб расплодить воробьев!!!
Дівка в намисті• 25 апреля в 19:55
Ответ дляАнгелок з ріжками
А, я думала, вы имеете в виду окончание брачного периода у птиц и тихое высиживание яиц
Ну так я ж про то. Режим тиші аж до 15 червня. І горобці такі самі пташки, яким треба тиша для розмноження.
Дідова баба• 25 апреля в 19:55
Ответ дляДівка в намисті
З фазанами, це в МиколаІІв, за роки війни розвелося багато, можна в центрі міста в траві в ’Дикому саду’ навіть зустріти.
Ого...Скоро ,як голубів буде. Не буде - це дичина...
Ангелок з ріжками• 25 апреля в 19:55
Ответ дляДідова баба
С фазанами
Да, фазанов у нас в Днепре стало много, дикие, видела даже в зелёной зоне около ТЦ Апполо,
Ангелок з ріжками• 25 апреля в 19:57
Ответ дляДівка в намисті
Но пока что у нас в Днепре птицы ещё в брачном периоде, фазаны орут, дрозды поют . Не до тишины им
Ангелок з ріжками• 25 апреля в 19:59
Ответ дляДівка в намисті
А у нас вяхирей развелось так много, огромные стаи в парках. Они даже ворон вытеснили. Ещё лет 10 назад вяхирей у нас не было совсем. А сейчас тьма
Дівка в намисті• 25 апреля в 21:10
Ответ дляАнгелок з ріжками
Вяхирі нахальні. А тут фазани, в МиколаІєві, то ж заборона полювання і вони розмножилися, багато приватного сектора, і от де особняки- дачі, там фазани просто перелітають з одного саду в інший , кричать, кричать, в парках ( де не викошено) Їх теж почути і побачити можна, а вздовж річки то простіше простого: всюди Гарні, але капець шумні
Дівка в намисті• 25 апреля в 21:11
Ответ дляАнгелок з ріжками
То для людей тиша, заборона шуміти ради птахів, там цілий список, що не можна робити, поки птахи ділом займаються
Дівка в намисті• 25 апреля в 21:14
Ответ дляДідова баба
Заборона ж стріляти, то вони множиться.
Знайомий з місцевих казав, що в гаях/посадках/балках різних птахів розвелося багато, до війни птахів виловлювали і вивозили в Туреччину, зараз цей бізнес зник
Дідова баба• 25 апреля в 21:17
Ответ дляДівка в намисті
Заборона ж стріляти, то вони множиться.
Таможня?
Дівка в намисті• 25 апреля в 21:53
Ответ дляДідова баба
Таможня?
Здається ні, мабуть щось інше. Уточню, просто забула
Дідова баба• 26 апреля в 09:14
Ответ дляДівка в намисті
Як вивозили? Треба щє відловити... Туреччина, це не близенько((
Але це таке... В нас не бачила.
Дівка в намисті• 26 апреля в 12:44
Ответ дляДідова баба
Але це таке... В нас не бачила.
Так , відловлювали, живих птахів вивозили. Казав, що прибутковий бізнес був
Несемо світло разом• 26 апреля в 14:10
Ответ дляДівка в намисті
що з ними (з них) можна робити, щоб це аж бізнесом могло зватися? я не те щоб сумніваюся в ваших словах, просто жодної версії не можу придумати
Дівка в намисті• 26 апреля в 15:55
Ответ дляНесемо світло разом
Ну я ж не знаю. Казав місцевий фермер, він то прекрасно орієнтується в заробітках.
Дівка в намисті• 26 апреля в 15:58
Ответ дляНесемо світло разом
Думаю що ось
Несемо світло разом• 26 апреля в 16:14
Ответ дляДівка в намисті
Думаю що ось
має бути щось інше, бо горобці не є співочими пташками, може, їх м´ясо в турків вважається цілющим чи щось таке..
Дівка в намисті• 26 апреля в 16:45
Ответ дляНесемо світло разом
Так я ж не написала про горобців. Я писала про птахів що в гаях ща містом. Горобців зараз гніздяться, як і інші птахи, весна ж