Душка-свекрушка)))• вчера в 18:12

У кого тревожное расстройство, какие у вас самые абсурдные мысли были?

Сирожено_пирожено• вчера в 18:14
Проснулась ночью паспорт искала, перерыла всю квартиру, сидела в куче вещей и плакала, муж проснулся начал успокаивать, помог паспорт найти.

Жінка з перцем• вчера в 18:15
Вдруг меня сбила машина , а я не заметила/вдруг ударили, а я не заметила/и всякое такое урона😂
Жінка з перцем• вчера в 18:16
А, и у меня один заклятый переход был, возле него плохо становилось и трусилась)))))все остальные норм)))) и ритуалов куча было
Прагматик флегма• вчера в 18:16
Самое абсурдное- это не лечиться. Начала принимать ад, стала совершенно другим человеком
Шкварочка• вчера в 18:16
Мысли выйти в окно меня успокаивали, когда накрывало тревогой, когда эта тревожность рисовала в мозгу изощренные картины страшных моментов будущего
Магиня• вчера в 18:19
Не були, а до сих пір.
Боюся, що коли я за кермом, раптом я збожеволію і спецом в´їду в стовп чи в вантажівку на зустрічній.
Червона ікорка• вчера в 18:17
Думок всіх і не перерахувати:-( та ось і дії геть абсурдні є, наприклад, кудись поспішаю, часу геть нема, бо вже треба вибігати, але можу почати прибирати, щось мити, перекладати, це взагалі жах, воно механічно виходить, якось неконтрольовано

Червона ікорка• вчера в 18:18
Ответ дляЖінка з перцем
Ой, так, з дорогою також багато і в мене:-(
Магиня• вчера в 18:18
Ответ дляШкварочка
Ну тобто вам ставало легше від того, що у вас був запасний варіант, раптом що це все можна швидко припинити?
Магиня• вчера в 18:19
Ответ дляЖінка з перцем
В смислі? Що ви насправді привид?
Жінка з перцем• вчера в 18:19
Ответ дляЧервона ікорка
Но потом доставили посылку на нп в 19.42 и летела забрать, просто б не успела обойти, то так избавилась от манички того перехода
Червона ікорка• вчера в 18:20
Колись перестала купувати чай в одному магазинчику (там робили взимку смачний чай), бо здавалося, що продавчиня щось не альо, може, зглазити чи ще щось, логікою це було не пояснити. Хоч я наче не дурна, скрізь відмінниця, вищу освіту маю, але от такий забобон:-( час пройшов, навіть соромно за ці думки:-(
Шкварочка• вчера в 18:21
Ответ дляМагиня
Да
Магиня• вчера в 18:21
Ответ дляШкварочка
Да
Дякую, що поділилися. Мені хочеться зрозуміти свого підлітка.
Червона ікорка• вчера в 18:22
Ответ дляЖінка з перцем
Я шляхи інші обирала. А перед дорогою в мене взагалі паніка. Просто якось незрозуміло та неконтрольовано:-( тримаю все в собі. Лише ввечері видихаю, коли ці всі розʼїзди завершені:-(
Шкварочка• вчера в 18:22
Ответ дляМагиня
Ой, сочувствую и ему и вам(
Я прошла кпт и гештальт терапию на фоне приема АД, 1.5 года понадобилось прийти в норму(
Червона ікорка• вчера в 18:23
Ответ дляМагиня
А що з вашою дитиною? Іде на контакт? Розповідає, що відбувається?
Магиня• вчера в 18:29
Ответ дляЧервона ікорка
Ні, закрита, просто обмовилася. Лікується у психіатра, працює з психологом. Кризовий момент можна сказати вже пройшов, але так як я ніколи у житті такого не відчувала, я не розумію, чому є інтерес до суїциду взагалі (мова про справжній суїцид а не про маніпуляції суїцидом).
Червона ікорка• вчера в 18:32
Ответ дляМагиня
Вік, оточення, зовнішність? Плюс в роду були такі історії? Я з дитинства маю тривожний розлад. Потім зʼявилися такі думки (вже в дорослому житті, якось геть неконтрольовано, жахливий стан, щось з нервовою системою точно, але і підґрунтя було, з дитинства не найкращі умови були для психіки). Тримайтеся. Бажаю одужання вашій дитині. Або ж максимально навчитися з цим справлятися.

ЯяяКакаджамбо• вчера в 18:38
Что если выберу неправильный размер шлепок ребенку в бассейн - она споткнется и ударится виском об бортик. И умрет.
Было и куча других мыслей, но после этой помню почалапала к психиатру.
Магиня• вчера в 18:39
Ответ дляЧервона ікорка
Ми всі в роду тривожники, але суїцидів не було. Вона з дитинства мало спілкується з однолітками, дуже вибірково, не відчуває себе частиною колективу, з 16 років стала дуже неохайною в побуті і зовнішності. Вона дуже любить тварин, їй з ними легше спілкуватися, це багато в чому її підтримує, бо людську підтримку їй приймати важко.
Дякую за побажання, стараємося триматися.
Не пью, не курю• вчера в 18:50
Сестра раз в неделю звонила договаривалась , что если она умрёт от болезни, попадёт под машину, выпадет из окна... то, я должна забрать ее дочь.
Жінка з перцем• вчера в 19:02
Ответ дляМагиня
В смислі? Що ви насправді привид?
Нет))
Губи з філером• вчера в 19:06
О, если что-то где-то кольнуло или анализы немного не в норме все , капец, худший вариант