Пупуговка• 2 часа назад
Проходження ВЛК.
Хто стикався останнім часом з проходженням ВЛК після поранення.
Довго це триває? Бо їхати в інше місто, і не знають шо робити? Дякую.
Джесси Пинкман• 2 часа назад
до полгода, если не платить. главное с командиром хорошие отношения чтоб продлевал отпуск
Редисочка• 2 часа назад
Ответ дляЗастряла
Немає проходження. Автоматично - все гаразд - йди служити.
Это неправда.
Автор, а разве в госпитале, когда лежал, не отправляли его?
Пупуговка
• 2 часа назад
Ответ дляРедисочка
Это неправда.
Отправили на часть, а с части на ВЛК. Теперь не известно сколько его проходить.
Пупуговка
• 2 часа назад
Ответ дляЗастряла
Не про служити питали. А про те довго воно триває? І служити чи ні, не Вам вирішувати. Всього найкращого
АБВГДейка• 2 часа назад
Знакомый уже 2 года не может пройти. Ни выплат, ничего. Страна нагнула раком по полной.
Пупуговка
• 2 часа назад
Ответ дляАБВГДейка
Жесть