Головний кошак• вчера в 20:51
Юристи є? Як зараз в законний спосіб організувати мітинг в Києві?
Бутерброд з ікрою• вчера в 22:47
Ответ дляГоловний кошак
Боже, как же вы боитесь всего что не утверждено преступной властью!
Это отлично, раз боитесь - значит этот колосс на глиняных ногах скоро рухнет.
ничего тупее не слышала
а сколько художественных средств ... , это чтобы умнее казаться ? РжуНимаГу
Люблю пиво• вчера в 22:47
Ответ дляНамазюкана нішою
То це вина зсу ?
Нє, це вина автора і бусифікованих мужиків
вкрации• вчера в 22:48
Ответ дляЗабула що?
В ту групу вкидати ідеї і спілкуватись не вийде
Ті люди злі і в горі, вони не за мир боряться, в за повернення живими військових, які майже всі мертві, до речі
Саме злі і ображені люди можуть стати рушійною силою. Як оті ображені студенти.
ОдинРазНадетое• вчера в 22:48
Ответ дляБутерброд з ікрою
админы , почему эта срачная тема до сих пор существует ? Неужели непонятно зачем это ? Сносите тему !!!
Зачем сносить.
Вы против мира, идите на фронт !
Стебель березы• вчера в 22:48
Ответ дляЗабула що?
Здають території
У нас є пророчка у верховній раді, вона і має повноваження щось підписати
Так если и сдадимся, вас же убьют только за то что писали укр мовою. Вы видимо далеки от территорий которые оккупировали, и совсем не в курсе за что могут расстрелять простых людей, просто так, без причины.
Бутерброд з ікрою• вчера в 22:49
Ответ дляГоловний кошак
А вы тут так пытались всех укусить остроумно, но укусила только себя за жёпу? А теперь расстроились?
Ооо , начинает подгорать !
Люблю пиво• вчера в 22:49
Ответ дляОдинРазНадетое
Зачем сносить.
Вы против мира, идите на фронт !
Їй треба однією сракою на два унітази
Головний кошак
• вчера в 22:49
Ответ дляЕдиная страна!
А чому не 9 травня? Чи 9 ви зайняті будете?
Боже! К нам пришёл сам петросян! Сейчас животики все надорвут с ваших остроумнейших пассажей!
ОдинРазНадетое• вчера в 22:49
Ответ дляГоловний кошак
Не факт :(
Люблю пиво• вчера в 22:49
Ответ дляСтебель березы
Не уб´ють
Ми заручники в країні мрій зелі
Люди громадяни звичайні не винні ні в чому
Ми заручники в країні мрій зелі
Люблю пиво• вчера в 22:50
Ответ дляЕдиная страна!
День перемоги над нацизмом. Свято. Пам´ять.
Україна давно забула своїх героїв
Адекватні люди все пам´ятають
Україна давно забула своїх героїв
Адекватні люди все пам´ятають
Головний кошак
• вчера в 22:50
Ответ дляХвилювАллочка
Удалено администрацией...
Когда человек переходит на ты-кания и оскорбления - это значит, что возможности его интеллекта закончились.
ОдинРазНадетое• вчера в 22:50
Ответ длявкрации
Питання не в тому, за що той мітинг.
Питання в тому, що аби знати як організувати, потрібно ходити і спілкуватися. Вивчати, що і як. Де слабкі місця. Де спільні інтереси. Чи можно в ту групу вкинути ще ідеї і розширити охоплення.
Автор думає, що хтось зробить все за неї. Або вона просто провокатор під анонімом. СБУ перевірить, скільки додасться в її групу. Для статистики
Тут вы правы везде должны быть свои люди иначе провал :(
Головний кошак
• вчера в 22:51
Ответ дляБутерброд з ікрою
ничего тупее не слышала
Аж страшно, что простое предложение для вас кажется сверх умным.
ОдинРазНадетое• вчера в 22:52
Ответ дляЕдиная страна!
Фу как не стыдно язвить о 9 мае
НАТАЛІЯ.КИЇВ• вчера в 22:56
Ответ дляЛюблю пиво
Україна давно забула своїх героїв
Адекватні люди все пам´ятають
Україна давно забула своїх героїв
Адекватні люди все пам´ятають
8 травня - День пам´яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Україна все пам´ятає. А у вас 9 травня?
Соседка Маши• вчера в 22:58
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Вы бы почитали почему 9 мая этот день в постсоветском пространстве, или вы уже в Германию перебрались и о разнице во времени забыли ?
Соседка Маши• вчера в 22:59
Ответ дляБорисфенка
Вау, п´ята колона організовує мітинг?
Десь онлайн-трансляція буде?
Вы не пойдете ?
Mira29-c3c3• вчера в 23:00
Ответ дляБорисфенка
Вау, п´ята колона організовує мітинг?
Десь онлайн-трансляція буде?
Головна активістка з-під аноніму боїться вилізти .
Борисфенка• вчера в 23:01
Ответ дляСоседка Маши
Вы не пойдете ?
З ким - з блондинками, які чоловіків під спідницями тримають і готові пів-України в окупацію віддати заради миру любою ціною?
Ну, самі, усьо самі.
Я була на всіх попередніх Майданах, план виконала на сто років вперед.
Ну, самі, усьо самі.
Соседка Маши• вчера в 23:02
Ответ дляMira29-c3c3
Так а вы по ходу Намазюкана нішою ?
Признавайтесь ?