Сегодня сержусь• вчера в 20:58
З України до РФ можуть депортувати волонтера Аслана Хакімова
Шокуюча історія з можливим видворенням Аслана Хакімова - волонтера і розробника НРК для ЗСУ - до Росії, де йому загрожують катування і смерть. Попри подяки від військових та реальну допомогу фронту, суд і ДМС запускають процедуру депортації. Правозахисник Борис Захаров б’є на сполох, а кейси Олексія Герасимова і Заура Шагенцукаха показують, чим це закінчується.
Чому держава віддає тих, хто воює проти ворога, і чиї інтереси насправді захищають ці рішення?
З цими питаннями розбираюсь я, Борислав Береза, на своєму каналі.
Сегодня сержусь
• вчера в 21:02
Ответ дляВічний двигун
А можно коротко - почему депортируют?
Ну типу порушник міграційного законодавства
Володарка мрій• вчера в 21:04
Що шановні порадниці знають про самі Борислава Юхимовича Березу-Бляхера, чи Бляхер-Березу?
Ми не будемо гуморити з приводу того, що його прізвище, розбите на склади, тягне на тижневий бан. Тут розмова серйозна.
Чи можемо ми йому довіряти безмежно?
Сегодня сержусь
• вчера в 21:07
Ответ дляВолодарка мрій
Чи можемо ми йому довіряти безмежно?
Галицький районний суд Львова ухвалив рішення про затримання та примусове видворення з України волонтера та розробника Аслана Хакімова.
Не будь КакСвета• вчера в 21:08
Невідповідний розділ.
До чого тут США?
Вам в ’Політику’, але там без аноніму, а вам же срач потрібен, так, автор?
До чого тут США?
Докладальниця• вчера в 21:09
не знаю за що і як, але не обовʼязково повертатися до параші: якщо що. Його ж не будуть силою туди виштовхувати
Сегодня сержусь
• вчера в 21:11
Ответ дляНе будь КакСвета
Невідповідний розділ.
До чого тут США?
А срач з якої причини? Хтось буде казати, що так йому і треба чи що?
Сегодня сержусь
• вчера в 21:12
Ответ дляДокладальниця
Примусове видворення саме так і виглядає. Привезуть на кордон до бєлораші, а там вже фсбешники під білі рученьки.
Докладальниця• вчера в 21:13
Ответ дляСегодня сержусь
а бєлораша тут до чого? Ви ж пишете що він росіянин
Докладальниця• вчера в 21:15
Ответ дляСегодня сержусь
добровольное выдворение — человеку дают срок, чтобы уехать самому куда он хочет.
Сегодня сержусь
• вчера в 21:16
Ответ дляДокладальниця
Бо у нас з рашею не кордони а лінія зіткнення
Докладальниця• вчера в 21:17
Ответ дляСегодня сержусь
з Польщею теж є кордон. Чому не туди?
Сегодня сержусь
• вчера в 21:18
Ответ дляДокладальниця
Суд ухвалив примусове видворення. Він зараз в пункті тримання нелегалів.
Докладальниця• вчера в 21:18
Ответ дляСегодня сержусь
до примусового повинно буте добровільне.
Сегодня сержусь
• вчера в 21:19
Ответ дляДокладальниця
з Польщею теж є кордон. Чому не туди?
Бо в рішенні суду - повернути до рашки.
СКИБИДЫШь• вчера в 21:19
Ага, 10 років не бачили ’порушень’, а тут раптом капецькапець страшний порушник. Явно хтось хотів ’долю’ з організованих ним бізнесів і винаходів, а хлопець биканув. І тепер страшний порушник. ’Міндічі’ безсмертні.
Докладальниця• вчера в 21:20
Ответ дляСегодня сержусь
Бо в рішенні суду - повернути до рашки.
так а чому він не оформив документи як треба? Не попросив політ притулок
Сегодня сержусь
• вчера в 21:24
Ответ дляДокладальниця
Зауру Шогенцукову, в 2025 році виполнилося 57 років. На початку 2025 року він нелегально, через Білорусь, зайшов на територію України з наміром приєднатися до легіону ’Свобода Росії’ у війні проти Кремля. Українським прикордонникам він зразу заявив про свій намір. Більше того, за Шогенцукова клопотав командир Грузинського легіону, який готовий був взяти його до себе. Але відмовила СБУ.
В грудні 2025 -о Шогенцукова було примусово видворено до Росії. А Росії були дуже раді цьому. В січні 2026-го, за місяць після видачі, співробітники ФСБ передали тіло Шогенцукова родині в Нальчику для поховання. Обставини смерті невідомі. На тілі були сліди катувань. Експертизу родині заборонили робити. Тож, скоріше за все він був закатований.
Докладальниця• вчера в 21:43
Ответ дляСегодня сержусь
я не була слідчою в цій справі, нічого відповісти не можу.
Сегодня сержусь
• вчера в 21:48
Ответ дляДокладальниця
Так це рішення приймалося не слідчими
Правильно_Валерчик• вчера в 22:24
Ответ дляСегодня сержусь
Так почему он нарушает это законодательство ? Что мешает оформлять документы вовремя и правильно ?
Сегодня сержусь
• вчера в 22:33
Ответ дляПравильно_Валерчик
Щоб подовжити посвідку, треба з раші купу документів оновити, наприклад прострочений паспорт в раші поміняти. Як це йому зробити - ваші варіанти
Правильно_Валерчик• вчера в 22:35
Ответ дляСегодня сержусь
Обратиться к миграционному адвокату. Изначально надо было подавать на получение украинского гражданства. Тогда и проблем таких бы не было.
Сегодня сержусь
• вчера в 22:41
Ответ дляПравильно_Валерчик
А оснований какие для гражданства? Или думаете дают всем, кто с адвокатами приходит?