Наташа_32• 26 апреля в 11:36

Дівчата, чи правда, що скасують відстрочки, крім тих, хто на обронку працює?

Дівчата розтлумачте. Вчора по новинах пройшла інформація, що незабаром, а це з 01.05.2026 року всі відстрочки від мобілізації скасовують крім працівників оборонної промисловості та критичної інфраструктури.
Тобто: догляд, навчання для 25+, приподам, лікарям й т.д. все?!
Mary_40• 26 апреля в 13:01
Ответ дляThe best offer
А отловы законны, серьезно?
Законы.
Стаття 65
Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов´язком громадян України.

Iphone25• 26 апреля в 14:10
Ответ дляMary_40
Законы.
Стаття 65
Ти хоч іноді просихаєш?
Mary_40• 26 апреля в 14:12
Ответ дляIphone25
Ти хоч іноді просихаєш?
Аргуметировано. Ссылки на конституцию Украины пишут пьяный, а всякий бред не подтверждений с раша методичек умные люли. Ну да ну да
Iphone25• 26 апреля в 14:13
Ответ дляMary_40
Конституція в нас не діюча
Mary_40• 26 апреля в 14:18
Ответ дляIphone25
Конституція в нас не діюча
Не вы не съезжать. Вы спрашивали отловить законны ли
Iphone25• 26 апреля в 14:18
Ответ дляMary_40
Я не питала
Я спитала чи ви просихаєте
Чому ви,одинока баба, вирішуєте, законно виловлювати чи ні?
автор Наташа_32 • 26 апреля в 14:57
Ответ дляЕлена1265
Критическую они на такие условия не переведут. А некритическая просто не найдет таких дураков
Знайде. Бюджтників-ніщебродів.

автор Наташа_32 • 26 апреля в 14:59
Ответ дляДиез
Европа дает деньги - мы воюем. Что непонятно? Будут что-то придумывать однозначно. «С нас боеприпасы, с вас - Тарасы»
А если Тарасы закончатся, будут забирать Тарасючок (баб)?
автор Наташа_32 • 26 апреля в 15:00
Ответ дляThe best offer
Ну, говорили же изначально, что это ловушка, прошли влк, дали бронь на время, потом ее снимают и вперед на фронт, так как влк уже пройдена, за отказ уголовка, а из тюрьмы все равно на фронт кинут и там не спрячутся уже мужчины.
автор Наташа_32 • 26 апреля в 15:03
Ответ дляAlen_Ka
Так спочтаку було зрозуміло, що так буде. Перша хвиля, хто пішли воювати, мотивовані добровільці. Друга хвиля - ті, хто особливо не рвався, але якщо треба- то треба, побороли свій страх і пішли. Але і ті, і ті там вже дуже довго і виснажені. А нових хвиль вже немає, тому будуть заходи, це логічно, і вже непопулярні. Але також зрозуміло, скільки тисяч відстрочек і броней - липові...
Мільони липових! Хто й як це ліквідує!
автор Наташа_32 • 26 апреля в 15:04
Ответ дляMary_40
Ну правильно. Учителя вообще не понятно чего. Там женщины нп тт чтт могут заменить, кроме труловикрв фищрукрв их почти и не было
-Ань-• 26 апреля в 19:06
Ответ дляMary_40
Законы.
Стаття 65
Конституція України:
’Стаття 3. Людина, її життя і здоров´я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов´язком держави.’
-Ань-• 26 апреля в 19:08
’Стаття 17. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на Збройні Сили України.
Забезпечення державної безпеки і захист державного кордону України покладаються на відповідні військові формування та правоохоронні органи держави, організація і порядок діяльності яких визначаються законом.
Збройні Сили України та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу, усунення органів влади чи перешкоджання їх діяльності.
Держава забезпечує соціальний захист громадян України, які перебувають на службі у Збройних Силах України та в інших військових формуваннях, а також членів їхніх сімей.
На території України забороняється створення і функціонування будь-яких збройних формувань, не передбачених законом.
На території України не допускається розташування іноземних військових баз.’
-Ань-• 26 апреля в 19:10
Є така професія - захищати Батьківщину зі зброєю в руках.
Але особи, які давали присягу, зараз є найпотужнішими ухилянтами.
Mary_40• 26 апреля в 22:09
Ответ для-Ань-
Конституція України:
Ну так правильно. Нужно защищать граждан своей страны, это ро конституции высшая ценность. Один вокнный сохранить больше жизней
Mary_40• 26 апреля в 22:11
Ответ для-Ань-

И где там написано толькл з су? Вот где? Написано что делант уже существующая всу, в том смысле что их задачи такие и такие и нельзя их использовать в других целях