Слава Українi• сегодня в 14:18
Учебка. Що брати?
Син йде по контракту,що з речей брати в учебку?
Вишиванка• сегодня в 14:21
Все є.
Що буде потрібно додатково,він вам потім напише.
Засоби гігієни і особисті речі з дозволеного списку.Йому його повинні дати.
Мона Лиза• сегодня в 14:23
Павербанк, рукавиці брезентові, багато шкарпеток, засоби для ніг від грибка. Надувну подушку купіть, бо сон дуже важливий. Термокружка. Обов´язково аптечку. Антибіотики, жарознижуєче, від горла, краплі в ніс, льодяники. Мазі від розтяжінь суглобів, левоміколь, йод, пластири багато. Крем для рук загоювальний.
Позаземний розум• сегодня в 14:20
Носки, трусы, бритву, средства гигиены, полотенца. Спф еще можно и средство от комаров.
Позаземний розум• сегодня в 14:24
Ремень 1-2 шт, бейсболку самим докупить и пару футболок. Это однозначно нужно.
Котомафия• сегодня в 14:25
Часто болеют там когда все адаптируются, поэтому какие нибудь первой помощи таблетки - парацетамол, ношпу, тамифлю.
Нехай все у вашого сина буде добре
Червона рута• сегодня в 14:38
павери і термопосуд ,засоби гігієни ,додатково білизну ,термогрілки ще будуть актуальні,засоби від комарів ,вітаміни .Одяг ,взуття ,ремінь дадуть ,вже потім по факту скаже чого докупити
Вилами по воде• сегодня в 14:40
Очень рекомендую приобрести вот такой крем - анальгетик, здорово помогает при ударах и мышечных болях, единственный минус - вонючий.
Біток чи ефір?• сегодня в 14:57
Пластины в броник купите ему полиетиленовые, в тех что выдают нереально бегать и вообще находиться долго, слишком тяжёлые
Вишиванка• сегодня в 15:58
Ответ дляБіток чи ефір?
Вони мають бути обов´язково сертифіковані, не нижче 4го класу.
Мона Лиза• сегодня в 16:23
Ответ дляПозаземний розум
Таблетки не советую брать. Этого добра в армии с запасом.
Не кажіть ерунди. Моєму чоловіку кинули під руку учбову гранату . Розірвало руку. Антибіотики я висилала новою поштою. В армії можуть тільки лоба зеленкою помазати
Позаземний розум• сегодня в 17:14
Ответ дляМона Лиза
Моему при малейшей простуде пакован выдали, уже пол года вся семья и соседи не ходят в аптеку. От командира зависит. А вот ремни сами искали, форму сами подшивали. Ну и трусы 2 пары)) носков сначала 4 пары, потом пакет выдали.
Мона Лиза• сегодня в 17:18
Ответ дляПозаземний розум
Мабуть різні учебки бувають. В нас з формою навпаки все було відразу нормально, навіть занадто. А ось ліки, дуже печально. Все одно, ліки важать небагато, тому необхідний мінімум абсолютно не завадить. Вони всі там хворіють, тим більше погода така зараз жахлива