пьЯНА• 26 апреля в 17:04

Ну вот и со мной это случилось

Меня кинули после секса. И я вроде бы не маленькая девочка, знаю что так бывает и что надо переступить и идти дальше, но тааак больно как по моему не было после развода. Просто поддержите, а? Так хреново. Знаю, что сейчас найдутся те кто скажет: рано дала, поздно дала, хреновая в постели или еще что-то в этом роде. Но на самом деле это же все пустое. Это просто товарищ не был заинтересован, хотя говорил и делал обратное. В общем, я выговорилась, пожелаю счастья каждой из нас
Не танцую- но пою• 26 апреля в 19:38
Ответ дляпьЯНА
Да. На 6-й день войны и дома не была)) Так что тут вы в точку попали!
А чоловік українець? Європеєць?

жінка незаміжня• 26 апреля в 19:38
Ответ дляпьЯНА
Це по чому ви виявили?
Ну ви пишете, що вас кинули. По тексту видно, що ви роздосадована ситуацією. Значить ви мали якісь надії на цього чоловіка. А він до вас що мав?
автор пьЯНА • 26 апреля в 19:38
Ответ дляНе танцую- но пою
Фея патаму шта
Так вы и нафеячить можете тогда что-то хорошее?
Не танцую- но пою• 26 апреля в 19:39
Ответ дляпьЯНА
Це до Феї_3уровня питання😁
автор пьЯНА • 26 апреля в 19:39
Ответ дляНе танцую- но пою
А чоловік українець? Європеєць?
Європеєць, але це нічого не змінює. Вони дуже різні і його включенність в стосунки від цього не залежить
автор пьЯНА • 26 апреля в 19:40
Ответ дляжінка незаміжня
Ми багато розмовляли. Він також казав що шукає щось серйозне і готовий пробувати
Не танцую- но пою• 26 апреля в 19:41
Ответ дляпьЯНА
Злякався, мабуть.

Продавчиня кіз• 26 апреля в 19:41
Ответ дляБорисфенка
Я не знаю, я мабуть якась занадто логічна і недостатньо емоціональна. Нащо це обговорювати листами чи словами?
Наступне побачення без слів свідчить, що попереднє сподобалося.
Каже, що захворів - навари вареників і завезли йому, він чекає турботи.
Нє, авторка скиглить, що він її кинув. Хвора на голову чи блондинка?
За 70 км ще вареників привезти😀
Железобетон• 26 апреля в 19:41
Ответ дляпьЯНА
О господи таких вопросов еще не встречала. С гигиеной и депиляцией всегда все на высоте. До этого в течении месяца встречались много, он был очень активен и в переписке и в свиданиях
Я поняла, ну я бы не тираду истерики в смс написала, а просто спросила, у вас же не одно свидание было, если есть у него уважение, то он должен вам сказать, что не так. Напишите что-то вроде: ’Ты не хочешь больше общаться, мне интересно, какая причина этого?’ Или ’Можно узнать, какая причина?’
Для чего мучиться, придумывать себе что-то, домысливать, здесь обсасывать, если можно просто 1 раз спросить и закрыть для себя этот вопрос
автор пьЯНА • 26 апреля в 19:42
Ответ дляНе танцую- но пою
Злякався, мабуть.
Мабуть. Ну нічого, нехай біжить) раз такий зляканийю Написав тільки що Дякую на моє одужуй. Зі смайліком поцілунка
автор пьЯНА • 26 апреля в 19:42
Ответ дляПродавчиня кіз
За 70 км ще вареників привезти😀
Вареники то вогонь, я вже ліплю
Не танцую- но пою• 26 апреля в 19:44
Ответ дляпьЯНА
Може ще діло і буде... даремно себе накручуєте, можливо їх менталітет дещо відрізняється від нашого. Це наші чоловіки якщо зацікавлені в жінці, то хоч каміння з неба. А тут, можливо, дійсно соплі в три ручья, бо хворий...
автор пьЯНА • 26 апреля в 19:44
Ответ дляЖелезобетон
Ну вот именно сегодня я промолчу. Посмотрю. И не исключаю что завтра-послезавтра так и сделаю. Я дама импульсивная, если найдет то задам в лоб. Но это мне надо чтоб накипело. А переписка тут мне сбила спесь на данный момент
Борисфенка• 26 апреля в 19:45
Ответ дляПродавчиня кіз
За 70 км ще вареників привезти😀
Моя подруга возила з Київа в Ірпінь, заміж вийшла. Тепер це її сімейна легенда.
автор пьЯНА • 26 апреля в 19:46
Ответ дляНе танцую- но пою
Ви знаєте, в мене тут купа подруг вже заміж повиходили. Так от, все так само. Як їм надо - летять аж вискакують. Так що то просто в нього запал пішов. Але так, в хворобі вони більш слабкі. Подивимось
Продавчиня кіз• 26 апреля в 19:47
Ответ дляпьЯНА
Так він і так не написав. Він о третій годині дня це написав просто у відповідь на вчорашню незакінчену розмову
Може він ще від сексу відходить 😀🤪
автор пьЯНА • 26 апреля в 19:48
Ответ дляПродавчиня кіз
Може він ще від сексу відходить 😀🤪
Боооже які слабенькі чоловіки пішли
Не танцую- но пою• 26 апреля в 19:48
Ответ дляпьЯНА
То може візьміть, підіграйте йому, напишіть, що дуже співчуваєте йому, що якби були поруч, то обовязково приготували тонізуючий чай, який би точно полегшив його стан
Не танцую- но пою• 26 апреля в 19:49
Ответ дляПродавчиня кіз
Може він ще від сексу відходить 😀🤪
Відхекується?

автор пьЯНА • 26 апреля в 19:49
Ответ дляНе танцую- но пою
Теж цікава ідея. Як тут вже шуткували: одужуй, не хворій мені там)))
Продавчиня кіз• 26 апреля в 19:50
Ответ дляпьЯНА
Так ще до шостої години спілкувався. Потім замовк і все
Так можливо дійсно погано почувається
Не танцую- но пою• 26 апреля в 19:51
Ответ дляпьЯНА
Ну це трішки з юмором, а ви проявіть заботу😀
автор пьЯНА • 26 апреля в 19:51
Ответ дляПродавчиня кіз
Так можливо дійсно погано почувається
та може звісно. Але я якщо чесно не уявляю такого. Побачимо
автор пьЯНА • 26 апреля в 19:52
Ответ дляНе танцую- но пою
Це можна завтра написати типу: як себе почуває? Чи пішов на роботу чи вдома?
Не танцую- но пою• 26 апреля в 19:52
А ви бачите, чи він заходить в месенджер, чи от відповів вам і не входить?
автор пьЯНА • 26 апреля в 19:53
Ответ дляНе танцую- но пою
Не бачу. У нього відключена ця функція. так багато хто робить
Не танцую- но пою• 26 апреля в 19:54
Ответ дляпьЯНА
Не люблю таких, виникає підозра, що людина щось від когось приховує
Играю_на_кларнете• 26 апреля в 20:05
с вами просто переспали один раз и на этом все

что значит ’кинули’?
Играю_на_кларнете• 26 апреля в 20:06
Ответ дляМалая Налегке
Автор, у меня так было. Так неприятно потом себя чувствовала, и я еще к нему в другой город ехала за 300 км. Утром меня поцеловал сказал будешь уходить захлопни двери. И больше ни разу не позвонил
Девочки, ну зачем вы за 300 км едете сервировать свою матильду рандомному мужику?
А чего вы ждете, вы же не первая такая у него
автор пьЯНА • 26 апреля в 20:07
Ответ дляИграю_на_кларнете

что значит ’кинули’?
Ну вот так я это для себя чувствую. Имею право