Братья Капли• вчера в 11:26

Няня для новонародженого. Нічна. В кого був досвід?

Дитині 10 днів, я працюю з дому, денну няню вже знайшла, але розумію, що потрібна ще й нічна, бо я не встигаю відновлюватися.
В дитини своя кімната з невеликим СВ, тобто нічна няня може спокійно проводити всю ніч в кімнаті не виходячи з неї і не створюючи ніяких звуків.
Дитина мега спокійна, вистачить погодувати, переодягти і все, дитина спить.
Як оплачувати таку послугу?
Денній плачу 350 грн за годину, вона з 7.30 до 17 в нас. Нічна мені потрібна з 22 до 6. Тобто це 8 годин.
автор Братья Капли • вчера в 23:01
Ответ дляШлях до зірок
А ким ви працюєте?)
В мене свій онлайн магазин, бюро перекладів та невелика майстерня творча + працюю маркетологом на міжнародну компанію, зараз веду свій 5 проєкт, 4 попередніх були дуже успішними.

ol_kin• вчера в 23:03
Ответ дляВідморожена
а ребенок в приемной семье? в той, где родителям-воспитателям платят за уход? там подходят не по графику
Ви щось тепле з м´яким і змішали і порівнюєте те що не порівнюється. В прийомній сім´ї теж 15 дітей на дві нічні няні? Я не розумію ви з космоса з планети сперечань і заперечень і вас все рівно про що сперечатися наііть не розуміючи нічого.
ol_kin• вчера в 23:03
Ответ дляБратья Капли
В чому троль?
В тому, що я шукаю няню нічну?
В тому що ви поганий троль і досить тупий
автор Братья Капли • вчера в 23:04
Ответ дляol_kin
Ви говорите НЕ про нянь які з пупочка( моя мама так казала❤️) з народження, І ЯКІ ЦІЛОДОБОВО ГЛЯДІЛИ ДИТИНУ замість мами і вдень і вночі. Рівень прив´язаності малесенької дитини до людина яка декілька годин біля неї і потім мама, повноцінно і вночі і любить і показує цю любов, або вдень одна людина постійно, а вночі інша жінка, яка не спитбєь, яка годує, яка колише, яка заспокоює, яка втамовує біль і збиває температуру. Ви відчуваєте різницю?
Дитина вдень повністю зі мною, я її годую, вона біля мене спить.
Няня її перевдягає, ходить гуляти на вулицю 2-3р на день. Дитина з 17 до 22 буде цілком і повністю зі мною і чоловіком, і цього достатньо для того, щоб кайфінути, а не падати з ніг під вечір,
ol_kin• вчера в 23:06
Ответ дляСмурфик
У меня ребенок под опекой, я знакома с воспитателем ДБСТ, дети там отлично себя чувствуют и идти на усыновление категорически не хотят.
Да и в ПС многим детям хорошо
Все же зависит от людей. Если к ребенку хорошо относятся, не обижают, то ребенок там растет не хуже тем те, кто в родных семьях
Ртож, людина абсолютно не розуміє про що пише. Навіть якщо прийомна сім´я і є ще 15 дітей( навіть так) то все рівно, дитина отримує увагу і любов мами, а дитячих будинках цього апріорі немає.
автор Братья Капли • вчера в 23:06
Ответ дляol_kin
Так, аргументів 0, починаються образи
ol_kin• вчера в 23:06
Ответ дляБратья Капли
Дитина має лише грудне вигодовування вдень, на ніч я сціжуюсь, дитина вдень майже постійно зі мною, спить зі мною, годую її і тд
А няня та шо з 8 до 17 у вас хороводи водить?

ol_kin• вчера в 23:07
Ответ дляБратья Капли
Я вдень годую грудьми, на ніч зціжую
Після 17 всі процедури на мені.
Але я не втомлена після того, як не спала ніч і нянчилася вдень, я повна сил на те, щоб кайфувати від материнства на повну
Кайфувать якраз не ваша функція в цій грі
ol_kin• вчера в 23:08
Ответ дляБіток чи ефір?
Потому , что есть разница.
Я со своим сыном ночью вставала только покормить и переодеть, а сестра ночам на руках держала, потому что сын по другому концерты устраивал.
Дитині 10 днів! А не місяців.
ol_kin• вчера в 23:10
Ответ дляБратья Капли
Прикиньте, вигідно.
Крім за, яка мені покриває всі витрати, в мене ще великі премії, які я отримую 2-3 рази на рік. Одна премія може дорівнювати 10 кратному розміру моєї зп :)
Кажу ж шо троль тупий, до речі в інших темах ви палилися саме на математиці. Я ваш слог вже впізнаю.
ol_kin• вчера в 23:12
Ответ дляБратья Капли
А зараз не люблять дітей? Чи в чому по вашому вимірюється любов?
Кількістю недоспаних ночей?
В вашому пості йшлося про ЛЮБОВ==ГРОШІ
ol_kin• вчера в 23:15
Ответ дляБратья Капли
Так, аргументів 0, починаються образи
Відкрийтеся і я вибачусь, це не я маю доводити😀
ГороховаЯ• вчера в 23:15
Ответ дляol_kin
Ні, дитині потрібна любов. Ми виросли без підгузків і імпортних іграшок і нас любили, любили безмежно. Я була найкоханішою і щасливою дитиної не маючи усього про що ви пишете. Для дитини щастя в іншому
Ви це не пам´ятаєте. Не фантазуйте.
ol_kin• вчера в 23:22
Ответ дляГороховаЯ
Ви це не пам´ятаєте. Не фантазуйте.
Я пам´ятаю себе з 9 місяців. Я пам´ятаю майже усе своє дитинство, я виросла в абсолютній впевненості що мене безмежно люблять і я себе люблю, бо я росла в цій атмосфері. Більшого мені не потрібно. У мене було дві ляльки і одна дорога іграшко на 8 березня у 8 років мама якимось чудом купила мені іграшкову коляску за 17 рублів, вона була точна копія справжньої. Це було чудо. А ще я в 5 років в магазині побачила алюміневу посудку як справжню і дуже її хотіла, мама да отанні гроші, 3.5 руб вона коштувала і купила її мені.
ГороховаЯ• вчера в 23:19
Ответ дляol_kin
Щось Ви дуже збуджена та нервова як для щасливої
ol_kin• вчера в 23:26
Ответ дляГороховаЯ
Це ви по чому зрозуміли ? В чому нкрвовість?
У мене просто декілька днів сильно боліла спина, а сьогодні лікарі зробили блокаду і мені стало легше, тільки і всього.
ГороховаЯ• вчера в 23:26
Ответ дляol_kin
Почитайте свої пости. Все, Ви не цікава. Кожна мати сама вирішує як для неї краще і від цього дитина не буде любити її менше. Сон для матері теж важливий
ol_kin• вчера в 23:30
Ответ дляГороховаЯ
Прикол, ви онлайн, автор ні, автор онлайн, ви ні. Цікава тенденція для НЕ трольної теми, правда? Але суть в тому що крім мене вже ніхто не пише, бо цей троль нудний, недолугий і дуже не цікаво пише.
ГороховаЯ• вчера в 23:28
Ответ дляol_kin
Що цікавого?

Намакушка• вчера в 23:46
Вже понаписували заздрісні мамки. Авторе, беріть і нічну, в мене були дві, 5 днів на тиждень, мені було супер комфортно))
А яжмамкам по-секрету: дитині глибоко пофігу, ХТО їй миє дупу та годує - головне вчасно. Самій вбиватись коло немовляти - це непотрібна жертва, яка цінується в бідних сімʼях, де нема грошей на няню.
автор Братья Капли • сегодня в 07:55
Ответ дляol_kin
Так, хороводи, пере речі, гладить, гуляє з дитиною на вулиці і пере одягає її. Всім іншим займаюсь я.
автор Братья Капли • сегодня в 07:55
Ответ дляol_kin
Ні, моя
автор Братья Капли • сегодня в 07:55
Ответ дляol_kin
😂😂😂😂😂 добре, що ви сама розумна
автор Братья Капли • сегодня в 07:56
Ответ дляol_kin
В вашому пості йшлося про ЛЮБОВ==ГРОШІ
Сама придумала, сама образилась
автор Братья Капли • сегодня в 07:58
Ответ дляol_kin
Себе то ви може любите, але ви глибоко нещасна людина, доволі агресивна і невпевнена в собі, яка обезцінює інших і не толерує їх.
автор Братья Капли • сегодня в 07:59
Ответ дляГороховаЯ
Я такої ж думки.
Поради нульові.
Пришла в тему, щоб розказати мені, яка я погана мати, обізвати мене тролем, нагадати іншим і потім писати про любов :))
автор Братья Капли • сегодня в 08:01
Ответ дляНамакушка
Дякую
Так, шукаємо
Це доволі не просто. І потребую нічну з неділі по четвер, бо ніч з пʼятниці на суботу і з суботи на неділю няня мені не потрібна, там я часа з чоловіком буду всим цим займатися
ol_kin• сегодня в 09:21
Ответ дляБратья Капли
Це тільки ваші думки і тільки ваше сприйняття, агресії з мого боку не було. Було нерозуміння того що абсолютно обесцінюєте працю інших людей і особливо няні яка має доглядати вашу дитину. Ви розумієте, що ця людина фактично стає членом вашої родини на деякий час, а ваші1 дитині взагалі пів світу зараз замінить, бо його світ малесенький.
Але я точно знаю що я пишу абсолютно в нікуди, бо я на 100% впевнена що ви троль. До побачення.
автор Братья Капли • сегодня в 10:18
Ответ дляol_kin
З мого боку не має обезцінення нянь, вони отримують гарну за за свою роботу. Але ваші напади на мене і інших говорить про те, що у вас все не дуже гаразд в житті. Щасливі люди не будуть кидатися на інших через те, що вони мають іншу думку. Навчіться толерувати в собі це, а це є неможливим, поки в вас є агресія, небажання розуміти інших і їх потреби