Царевна в уггах• 1 час назад

У вас есть 7200$?

Кожен українець «винен» понад $7200: держборг на одну людину підскочив у вісім разів із 2010 року, — економіст Белінський
Русланка з гілки• 1 час назад
Ответ дляЦаревна в уггах
Наверное все существующие на планете Земля
А где вы эту информацию взяли? Где можно об этом почитать?

Голубка миру• 1 час назад
Ответ дляПік Антна
Це працює не так. Санітарка заплатить тим, що її зпл не буде зростати, бо її потенційне підвищення піде на покриття боргу. Її діти не зможуть отримати освіту, бо її зроблять платною (принаймі вищу), вона не зможе отримати меддопомогу у необхідному обсязі, бо все більша кількість послуг стане платною, вона буде змушена чекати міського автобуса не 5 хв, а 10, бо фінансування комунального транспорту зменшиться, і т.д.
да, вы очень подробно расписали все косвенные варианты, помимо прямого повышения налогов
Перша скрипка• 1 час назад
У меня-то есть, но никому, кроме сына, ничего не должна
Файна_зупка• 1 час назад
-100тис грн боргу
автор Царевна в уггах • 1 час назад
Ответ дляРусланка з гілки
В тг канале
Но в интернете тоже легко гуглится
https://www.ukr.net/news/details/economics/1171874...
Бойова• 1 час назад
Де можна заплатити і здати паспорт?
Щастя-здоровля• 1 час назад
Ответ дляГолубка миру
Странно, что многие этого не осознают, судя по рука-лицо под комментариями, но стадия отрицания со временем проходит и люди перестают радоваться очередному кредиту от ЕС)
А хто радіє? Вони заберуть борги нафтогазом, атомними електростанціями і надрами. Населення це погана вівця, з якої навіть шерсті клок під питанням.

Язикувата Хвеська• 1 час назад
Ответ дляПффф 100%
Вона (як і всі ми) постійно сплачує цей борг через податки
Я ж не заперечую! Я питаю скільки часу, тобто місяців, років, десятиліть їй знадобиться щоб у вигляді податків виплатити державі ті $7200? Додайте сюди вчителів із зарплатою 11 тис, лікарів із зарплатою 15-20 тис. Перепрошую, але стільки не те що не працюють, а навіть не живуть. А діти ж взагалі податки не сплачують до певного віку
Голубка миру• 1 час назад
Ответ дляЩастя-здоровля
да многие рады, и тут темы проскакивали
Бойова• 1 час назад
Ответ дляЩастя-здоровля
З населення забирають життя. Суки при владі привели до цього.
Щастя-здоровля• 1 час назад
Ответ дляГолубка миру
да многие рады, и тут темы проскакивали
То діти і люди без критичного мислення.
Аноним НаВсеГда• 1 час назад
То есть зеленый опарыш двшуки на москву шлет из денег запада, а должна я? Гениально
Электричка• 1 час назад
Борг будуть виплачувати з продажу акцій державних підприємств.
Цікаве зелене ще попереду
И.О. людини• 1 час назад
Ответ дляМожу брикнути
Не одалживала и никому ничего не должна
Никому ничего не должен только найвеличнейвшивий лидер сучасности и его кореша Цукерман и Миндич, а остальные должны 7200+ налоги + военный сбор
Можу брикнути• 1 час назад
Ответ дляИ.О. людини
И не надейтесь
Русланка з гілки• 1 час назад
Ответ дляЦаревна в уггах
В тг канале
Но в интернете тоже легко гуглится
Почитала, посчитала… Получается около 30 млн украинцев взяли.
Электричка• 1 час назад
Знайомтеся. Україна вже на продажі.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1102-2025-п#Te...
Пластилин_Колец• 1 час назад
Ответ дляКручу хвости
Держборг, а не ваш, чим ви читаєте
А государство отдаёт с каких денег?
Пффф 100%• 1 час назад
Ответ дляЯзикувата Хвеська
’Я питаю скільки часу...’ - все життя. Відповіді у
Джон Перкінс, «Сповідь економічного вбивці» (англ. Confessions of an Economic Hit Man)

Брюльтик• 57 минут назад
Ответ дляКручу хвости
Держборг, а не ваш, чим ви читаєте
Кто его отдавать будет? Конечно мы. Это вы читайте внимательнее.
Впораюсь зі всим• 56 минут назад
За меня и мою семью заплатит зеленский, бо мои руки не видели никаких денег.
Носки на подтяжках• 55 минут назад
У мене - дефолт.
І хай партнери хоч всруться)