Щастя-здоровля• Изменено сегодня в 00:20

В вашей жизни был мужчина с которым чувства были самые сильные в вашей жизни?

В моей жизни было не мало мужчин с которыми были длительные отношения,но с одним из мужчин у меня были самые сильные чувства и секс был особенный ,я до сих пор не могу его забыть .Он был моей самой сильной и большой любовь ,но и самой сильной болью .
ИграйМойГормон• сегодня в 09:27
Ответ дляПоліцейський патруль
Я как в 20 считала,что нужно жить в любви,так и считаю. Все остальное это просранная жизнь
Я з вами і мені не за горами 50.

Оце фіфа• сегодня в 09:27
Ответ дляПоліцейський патруль
Мой дедушка любил бабушку,все мои подруги,кроме одной, замужем за нормальными мужчинами, которые их любят.
Угу, вы прям знаете что там за закрытой дверью у ваших подруг, многие не знают, что их собственный муж делает за их спиной, а вы в курсе, что там у мужей подруг. Цирк)
Поліцейський патруль• сегодня в 09:31
Ответ дляОце фіфа
Цирк это писать бред про: 90% не любят своих жен. Я вижу поступки их мужей,ещё раз повторю,мы дружим по 20 лет все
Не пью, не курю• сегодня в 09:38
Ответ дляПоліцейський патруль
не примеряйте все на себя
помню соседи жили - он всегда после работы приезжал с огромным букетом цветов, музика в машине о любви на весь двор, выбегал - ее целовал, детей на руки, просто картина маслом, соседки завидовали..
потом оказалось жена спалила любовницу
интересно наблюдать со стороны в первом и втором случае
Ласковая_львица• сегодня в 09:40
Ответ дляИграйМойГормон
Це дуже обмежене коло людей, з життя яких ви робите якісь загальні висновки. Є щасливі в шлюбі і нещасні самотні. Є нещасні в шлюбі і щасливі одинаки і одиночки. По різному буває. Але родина має на чомусь будуватись, бодай щось має єднати і чесність та повага, це не найгірший фундамент, якщо навіть без кохання.
Які загальні висновки?
Ще раз скажу, Ви не можете зрозуміти, що відчувають інші люди. Все, що Ви бачите навкруги - це фасади відносин, те, що Вам хотять показати. І мій фасад теж доволі хороший.
І тільки трохи може зазирнути за фасади тут - на анонімному форумі. І трохи те, що розповідають у відвертій розмові більш менш близькі люди.
З моїх подруг жодна не вийшла заміж щасливо. 2 взагалі не вийшли.
Всі мої подруги, як і я, хотіли щастя, це нормальне налаштування людини - хотіти бути щасливою. З моєї вибірки ніхто не хотів залишатися самою, ніхто не був нетрадиційної орієнтації, ніхто не був геніальним настільки, щоб робота і кар´єра стояла на першому місці і затьмарьовала все.
Ми всі, вся моя бульбашка, були і є розумними, а хтось і набагато вище середнього рівня. Це, до речі, теж звужує коло претендентів. А найгірше, ми ще й тоді вірили в те, що всі знаходять кохання, достатньо бути хорошими. Результат - вище.
Поліцейський патруль• сегодня в 09:41
Ответ дляНе пью, не курю
не примеряйте все на себя
потом оказалось жена спалила любовницу
У меня другое мнение,я не из секты: все мужики козлы
Не пью, не курю• сегодня в 09:42
Ответ дляПоліцейський патруль
и я такого не говорю

барабанщица• сегодня в 09:46
Ответ дляЛасковая_львица
Які загальні висновки?
Це сумно, те, що ви написали. А чому подруги нещасливі в шлюбах?
Ласковая_львица• сегодня в 10:02
Ответ длябарабанщица
Тому що після пошуків і невдалих відносин ми всі вийшли заміж за розрахунком.
Одна вийшла заміж за ’ані риба, ані м´ясо’, народила дитину, розійшлася. Була у стосунком з чоловіком, жила в цивільному шлюбі, хотіла за нього заміж, а коли серйозно захворіла, той кинув її одним днем.
Інша вийшла заміж за заможного на 20 років старшого за неї, вирішила проблеми всіх близьких родичів, народила дитину. Закохалася в іншого, повідомила чоловіку про бажання розлучитися, а її любов дала задню. Не був готовий він змінювати своє життя. Декілька років подруга намагалася знайти собі відносини, але марно. Повернулася до чоловіка.
При цьому обидві були доволі гарними.
ИграйМойГормон• сегодня в 10:18
Ответ дляЛасковая_львица
Які загальні висновки?
Я можу зрозуміти що відчувають інші люди і ви це можете зрозуміти, що вони відчувають. Ми не роботи. Ми всі маємо почуття, емоції, і розуміння моральних цінностей, розуміння що своєї поведінкою ми завдаємо болю. Чужий біль розуміє будь хто, маючи емпатію. Хтось його ігнорує, живучи лише власним досвідом, власними цілями. Я про це. Для мене це не варіант. Якщо ваш фасад, ваша гра на публіку не лише зовні, а ще в середині родини, то ціна такому шлюбу копійка ламана. Ви своїм шлюбом намагаєтесь затикати свої травми, вирішувати свої психологічні проблеми. Головне що не самотня. Але без любові ніхєра не буде.
Ласковая_львица• сегодня в 10:32
Ответ дляИграйМойГормон
Ви ніколи не зрозумієте того, чого Вам не покажуть. І ніколи не вийдете за рамки свого теоретичного розуміння, поки не пройдете цим шляхом.
Я вже писала, так, зі взаємним коханням все краще. Питання в тому, що не в усіх те взаємне кохання є і буде.
Астоновитесь!• сегодня в 10:59
Ответ дляЩастя-здоровля
Справляюсь ,но иногда накатывает .Сейчас я стала сильнее ,чувства были сильные и помню его ,но быть с ним не хочу ,считаю что он не заслужил чтобы я его так помнила ,не достоин он этого .Все таки нехорошо он поступил ,он мне сделал очень больно ,я думаю что за это он свою расплату понес ,ведь я тоже понесла расплату за отношения с женатым .А вообще зла ему не желаю ,он мне как бы и безразличен уже ,скорее всего я скучаю за теми чувствами которые я испытывала .
Если бы вы справлялись с этой ситуацией, вы бы давно забили, забыли и счастливо жили бы своей жизнью. А вы до сих пор варитесь в этих чувствах , в прошлом . Вы недовольны своим мужем , интимной жизнью и собой.
Физрукая• сегодня в 11:00
Ответ дляХомо_сапиенс
Так. Я коли його просто побачила вперше - в мене подих перехопило. Але ми були обоє в шлюбах. Тому заборонила собі і думати про нього. Але життя постійно підкидало нам зустрічі: то в магазині, то на вулиці... А коли в мене шлюб почав розвалюватися - мені з цими зустрічами стало зовсім кепсько. Бо уява, попри волю, підкидала різні фантазії.
А через деякий час я дізналася, що і він розлучився. Так сталося.
Ну, власне, чоловік цей в мене не був, а є. Вже 15 років в шлюбі.
красивая история
Да, я блондинка!• сегодня в 11:58
Ответ дляГЛЮкоза
Та ладно. То просто він не хоче.
Ніяких сірих буднів. Ми з коханцем одружені 9 років, двоє спільних дітей. Досі сприймаю його, як коханця, і хочу його, і прикольно із ним, і секс класний.
Цікаво його послухати
Да, я блондинка!• сегодня в 12:03
Ответ дляИграйМойГормон
Ага, я просто сплю з одруженим і розумію що не кохає він жодну, а використовує для власного задоволення. Це ваша історія.Дві жінки, без абсолютної поваги до себе, без поваги до своїх других половин, обслуговують одного покидька, якому насрать на вас обох. Фу мля. Ну і тема.
Ну так, мені якось все одно, мене влаштовує те, що він мені дає, більшого ( відповідальності, штампів, сумісного побуту) я не хочу. Якщо розлучуся, заміж вдруге не піду, мені подобається, вільне життя
Сіґеле-міґеле• 2 часа назад
Я так думала, что есть тот самый … напридумала себе херни… типа незакрытого гештальта😆бросила мужа и к нему « тому самому» с двумя детьми ( моими)
Оказалось полное разочарование, которое длилось может быть год.. и я поняла, что если в первый раз не получилось, значит это уже конец.
Мы надумываем себе часто то, чего нет
Бавовнятий Пупс• 49 минут назад
Да. Были волшебные ощущения и чувства. Я впервые испытала, что это Он. Я была замужем и он женат. В какой то момент он исчез, появился через 3 месяца, сказал, что развелся. Я не смогла простить, потому что это было не в первый раз, мы уже до этого расставались по его вине. И в этот раз я пообещала себе, что больше не позволю сделать мне больно. Иногда общаемся, и я знаю, что меняет женщин одну за другой, мне так паршиво, я верила, что существует особенная связь, значит, нет. Всегда говорю себе, что больше не хочу общаться, но проходит время, и снова отвечаю ему на смс…