Щастя-здоровля• Изменено сегодня в 00:20
В вашей жизни был мужчина с которым чувства были самые сильные в вашей жизни?
В моей жизни было не мало мужчин с которыми были длительные отношения,но с одним из мужчин у меня были самые сильные чувства и секс был особенный ,я до сих пор не могу его забыть .Он был моей самой сильной и большой любовь ,но и самой сильной болью .
Не пью, не курю• сегодня в 08:52
Ответ дляИграйМойГормон
Думаю я прожила не менше. Але у вас є свої критерії щасливих і нещасливих родин. Ви ними міряєте, власними мірками, це не завжди правильно. То джерело дасте статистичне?
а как вы меряете - живут вместе значит это и есть любовь?
Ласковая_львица• сегодня в 08:52
Ответ дляИграйМойГормон
Я б цю тему давала почитати всім чоловікам, перед одруженням, для розуміння, що чекатиме їх в шлюбі. Неварто поспішати з вибором. Якщо ти не впевнений у власні чесності, якщо ти не можеш довіряти тому, з ким живеш поруч. Якщо ви взагалі неготові говорити відверто і закінчувати стосунки, коли вже їх не хочеться. Інакше це пожирання чужого часу, бездарна витрата, без сенсу, використання один одного виключно як ресурсу. Мені шкода людей, хто поруч з бля.ями і неважливо якої вони статі.
Яка гаряча ідеалістична промова. Життя взагалі не передбачає обов´язкової взаємної любові, яка чекає людину десь там. Я сумніваюся, що є мазохісти, які відмовляться від здорових щасливих стосунків. Але такі стосунки життям не гарантуються. Можна все життя намашатися їх знайти і збудувати, і таки не знайти.
І купа пар будують життя з тим, з ким можуть. І не обов´язково це щасливі стосунки. Часто це компроміс, який дозволяє прожити не одиноким. Але це хоча б не просране життя в очікуванні і пошуку великої любові.
А_я_ЛОЖУ!• сегодня в 08:54
Ответ дляНе пью, не курю
ничего не удержит вступить в брак?
Ничего не удержит уйти от жены и быть с любимой женщиной. Немало ведь разводится. Так что..
А так, гулящий женатик любит только себя, свой комфорт.
А_я_ЛОЖУ!• сегодня в 08:54
Ответ дляИграйМойГормон
Нічого не втримає залишатись поруч з жінкою, яку він не кохає. Якщо він має обох, трьох і більше, ні про яке кохання, окрім кохання до себе не йдеться. Ще може бути психологічне відхилення.
Може быть головка между ног руководит им, а не голова.
Кусюче сонечко• сегодня в 08:57
Был К которому, а не с которым. И между любовью с качелями и нелюбовью я таки выбрала нелюбовь.
ИграйМойГормон• сегодня в 08:58
Ответ дляНе пью, не курю
Я не міряю взагалі. Я намагаюсь міркувати логічно. Якщо люди зраджують, обманюючи інших людей, це не про кохання. Якщо люди з´ясовують стосунки в шлюбі це не обов´язково про відсутність щастя, це може бути побудова кордонів. Кожну, окрему ситуацію треба розглядати. Я ніколи не скажу що 90відсотків не кохають своїх дружин. Це нереально з´ясувати, ніяк.
Поліцейський патруль• сегодня в 08:59
Ответ дляНе пью, не курю
90% мужчин не любят своих жен
не любят но живут
значит все психи?
к женщинам тоже относится - если рассматривать долгосрочный брак
не любят но живут
значит все психи?
Откуда вы знаете про 90%?)
По ответам,то здесь половина женщин живут только из-за денег,потому что не умеют зарабатывать,им проще суп варить днями,чем выйти на работу
Поліцейський патруль• сегодня в 08:59
Ответ дляИграйМойГормон
Ви цю статистику як вирахували? Поділіться будь ласка методиками і джерелом. У вас стереотипне мислення.
Ага,прям 90%
Не пью, не курю• сегодня в 09:01
Ответ дляПоліцейський патруль
Откуда вы знаете про 90%?)
оспорьте, если сможете
речь о длительном браке
Хомо_сапиенс• сегодня в 09:01
Так. Я коли його просто побачила вперше - в мене подих перехопило. Але ми були обоє в шлюбах. Тому заборонила собі і думати про нього. Але життя постійно підкидало нам зустрічі: то в магазині, то на вулиці... А коли в мене шлюб почав розвалюватися - мені з цими зустрічами стало зовсім кепсько. Бо уява, попри волю, підкидала різні фантазії.
А через деякий час я дізналася, що і він розлучився. Так сталося.
Ну, власне, чоловік цей в мене не був, а є. Вже 15 років в шлюбі.
ИграйМойГормон• сегодня в 09:03
Ответ дляЛасковая_львица
Я рада що вам сподобалось. Якщо бути чесним із собою і партнером, це спроба щось ідеалізувати, то хай так буде. Біда в тому, що поки ви будуєте стосунки з тим, ким можете, не кохаючи, не поважаючи і зраджуючи з іншими, ви просираєте чуже життя, життя свого партнера, а вам морального права на це ніхто не давав. Він на це не підписувався.
Поліцейський патруль• сегодня в 09:02
Ответ дляНе пью, не курю
оспорьте, если сможете
речь о длительном браке
Мой дедушка любил бабушку,все мои подруги,кроме одной, замужем за нормальными мужчинами, которые их любят.
Поліцейський патруль• сегодня в 09:03
Ответ дляЛасковая_львица
Вам было бы приятно узнать,что с вами живут, потому что удобно,а ваш муж думает о другой и о фейерверках с ней?
Не пью, не курю• сегодня в 09:05
Ответ дляПоліцейський патруль
подруги в фейсбук и и инстаграм выставляют фото вдвоем и как они счастливы?
простите, просто последнее время наблюдаю картину - спалили его на измене - сразу серия фото где они вдвоем и как любят друг друга
поругались чуть ли не до мордобоя - опять серия фото любовь-морковь
Поліцейський патруль• сегодня в 09:06
Ответ дляНе пью, не курю
Я дружу 20 лет с тремя, зачем мне их соцсети? Ваша статистика из соцсетей? У меня таких намаханных нет фото с мужьями выставлять
Не пью, не курю• сегодня в 09:08
Ответ дляПоліцейський патруль
значит у них все хорошо
Не пью, не курю• сегодня в 09:10
Ответ дляИграйМойГормон
еще скажите что справедливости нет в этом мире
ИграйМойГормон• сегодня в 09:16
Ответ дляНе пью, не курю
Це не стосується теми.
Ласковая_львица• сегодня в 09:18
Ответ дляПоліцейський патруль
Зі мною і так живуть, тому що зручно. Як, в принципі, і я. Не знаю, чи думає мій чоловік про інших з фейерверками. Я нікого не тримаю поруч. На щастя, я не залежу від чоловіка фінансово.
І так, звісно я хотіла б собі інше життя і іншого партнера. Але мій чоловік - найкраще з того, що я змогла знайти для спільного життя. Так, мені гірко це зізнавати, що без любові. Що ж (((
Але в мене перед очима дві мої подруги, які взагалі не створили сім´ю і, повірте, в 50 років в пошуку і без дітей (яких вони хотіли), теж не велике щастя. Це не я додумала, це ми спілкуємся і це те, що вони самі озвучували.
Поліцейський патруль• сегодня в 09:19
Ответ дляЛасковая_львица
И как вам жить в нелюбви? Вы счастливая?
ИграйМойГормон• сегодня в 09:20
Ответ дляЛасковая_львица
Це дуже обмежене коло людей, з життя яких ви робите якісь загальні висновки. Є щасливі в шлюбі і нещасні самотні. Є нещасні в шлюбі і щасливі одинаки і одиночки. По різному буває. Але родина має на чомусь будуватись, бодай щось має єднати і чесність та повага, це не найгірший фундамент, якщо навіть без кохання.
Ласковая_львица• сегодня в 09:21
Ответ дляИграйМойГормон
Мені не сподобалася Ваша промова. Вона наівна і смішна.
Ви ніколи не будете знати, що в голові іншої людини.
В моїх стосунках з чоловіком все чесно. Окрім моїх дум, а це, на щастя, моя територія.
Оце фіфа• сегодня в 09:21
Только первая любовь была такая в школе, а потом я стала меркантильной сучкой)
Не пью, не курю• сегодня в 09:22
Ответ дляПоліцейський патруль
сколько вам лет что вы задаете такой вопрос?
ИграйМойГормон• сегодня в 09:26
Ответ дляЛасковая_львица
Якщо ви з чоловіком спокійно сприймаєте зради один одного, то ваша справа. Вам так комфортно, маєте право на будь що. Але я особисто не поважаю брехунів і зрадників. Це мої особисті цінності і переконання. До вас вони не мають жодного відношення.
P.s.Я не маю цілі вам подобатись.))
Поліцейський патруль• сегодня в 09:23
Ответ дляНе пью, не курю
Как мой вопрос связан с возрастом ?
40 будет в декабре
Не пью, не курю• сегодня в 09:24
Ответ дляПоліцейський патруль
Как мой вопрос связан с возрастом ?
40 будет в декабре
спасибо
просто в разном возрасте на многие вещи смотришь по разному
Поліцейський патруль• сегодня в 09:25
Ответ дляНе пью, не курю
спасибо
Я как в 20 считала,что нужно жить в любви,так и считаю. Все остальное это просранная жизнь
Ласковая_львица• сегодня в 09:26
Ответ дляПоліцейський патруль
Поганенько. Завжди краще бути здоровим, багатим і мати взаємне кохання.
Але ми будуємо своє життя на тому, що маємо, і на тому, що від нас залежить для змін.
Я нікому не рекомендувала б виходити заміж так, як я. Але я приймала своє рішення сама, тверезо і чітко розуміючи всі свої розклади. Хрінові буди розклади.