Добро с Кулаками• сегодня в 09:11

Дарують не круглу суму на др?

Доньку її подруга з плавання запросила на день народження. Мама сказала подарувати щось дрібне для творчості та гроші. Я купила набір для творчості близько 300 грн. Якщо у листівку покладу 1200, норм?
Чи дарують обов´язково 1000/1500/2000?
P.S. День народження святкують у квест-румі, без батьків. Іменинниці 9 років.
Марфа Українівна• сегодня в 09:12
Нормально

Настасья Пицун• сегодня в 09:12
Запросто
Мюллерная• сегодня в 09:14
Положите 1000 будет нормально.
Карамбулкул• сегодня в 09:16
Головне, щоб вам було комфортно цю сумму покласти
Полтавська галушка• сегодня в 09:18
сколько хотите, столько и кладите. вряд ли лишним 200 грн не будут рады)
автор Добро с Кулаками • сегодня в 09:21
Ответ дляКарамбулкул
Мені нормально. Тут проблема в тому, що через місяць день народження в моєї дитини, а в мене матеріальне становище краще, ніж в мами іменинниці. А всі ж орієнтуються на те, скільки грошей чи іграшку на яку суму їх дитині подарували. Не хочу, щоб вона відчувала себе зобов´язаною.
Діти минулого року ще не дружили, це вперше будуть один у одного на святах.
Белая и пушистая• сегодня в 09:21
Ответ дляДобро с Кулаками
1000 будет достаточно

Джинци на Флісі• сегодня в 09:22
Авторе, 1200 - то кругла сума.
От якщо 1223грн покладете, думаю, здивуєте, як мінімум.
Сон і дрімота• сегодня в 09:23
Дарують.
І на весілля теж.
У нас в одному з конвертів сума закінчувалася не то на 83, не то на 87 грн.
Це нормально.
Сиджу тихенько• 2 часа назад
Ого сейчас подарки. Дочке в прошлом году 19 лет было, повела подружек в ресторан, так только одна 1000грн подарила, остальные какую-то фигню в виде конструктора, бус и мыла
автор Добро с Кулаками • 2 часа назад
Ответ дляСиджу тихенько
Зараз ціни ого-го. Замовити квести, орендувати кімнату, їжа, напої - це все дуже дорого.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 2 часа назад
Ответ дляСиджу тихенько
Уже несколько лет по тысяче дарят на дни рождения. Детские. Все стало дорого и 500 уже ни о чем.
Ядвига Юсьлегко• 2 часа назад
Ответ дляДобро с Кулаками
Хто так орієнтується? Я без поняття хто і скільки дарував доньці