ЯяяКакаджамбо• сегодня в 09:55
В кого доньки - ви їм плануєте давати своє житло?
Напишіть свою позицію з цього приводу - чи повинні батьки забезпечити дівчинку базою, чи нехай йде жити де завгодно, її проблеми?
Нічна ненажера• сегодня в 12:04
Ответ дляЧупакабраЗеБест
мой в афти откзаался, был пошел , и сам откзаался.
и я его понимаю, я тоже пыталась учиться айти, аджде курс один окончила. не смоглла, меня аж тошнило.
Розумію. Рідна душа моєї доньки, яка теж ненавидить програмування. Закінчує ФКНК, математика. Мріє стати науковцем
Працює криптографом.
Закусенец• сегодня в 12:16
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ну жити з батьками їй може бути не комфортно...
Це її особисті труднощі
Томатико• сегодня в 12:28
Ответ дляЧупакабраЗеБест
моя позиция: мы только что насобирали на собственное жилье. больше сил нет. отдельное жилье вряд ли ей купим. пусть никуда не идет, пусть ижвет с нами. или у хорошего мужа.
куда угодно точно нет.
Ну ви як завжди
Гореотума• сегодня в 12:28
Ответ дляКудлата хмаринка
Заробіток — це одне. Як його правильно вкласти – зовсім інше. Серед мого оточення багато людей 25-35 років. Десь половина з них заробляє від 1200$. Є й 10к$+. Знаєте, хто купив житло через всіх? Ніхто. Молодь хоче мандрувати, брендовий шмот, ресторани і тачки. Щоб назбирати на квартиру, недостатньо просто отримувати декілька штук баксів. Оцей момент порадниці не враховують
В этом есть логика. Молодежь хочет жить и ради жтого и работает, а не ради квадратных метров с которые прилететь может в любой момент, а ты так жизни и не видел толком. Станут старше и остепенятся - тогда и о жилье подумают, хотя сейчас тенденции такие у молодежи переезжать и свету и нигде не привязываться
Томатико• сегодня в 12:28
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Та вас від української мови теж тошнило, я бачу
Позитивна• сегодня в 12:42
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
У мене дві доньки. І, на мою думку, я дала їм більше ніж квартири: хороших репетиторів, освіту в топових універах відповідно до схильностей кожної, яка їх прогодує незалежно від чоловіків. В дитинстві- максимально виправляла всі питання зі здоров´ям: є зауваження у ортопеда до спини - басейн, впав зір - найкращі окуляри, лінзи, треба виправити зуби - ортодонт і брекети. Щоліта - відпочинок на морі і просто табори. Плюс я завжди дівчаткам говорила, що вони мають їхати жити у більше і перспективне місто, яке самі оберуть. І квартири вони самі собі куплять такі і там, де самі схочуть. А грошей я добавлю, якщо вони у мене будуть і їм не вистачатиме. Поки все по плану.
Цікаво було б почути думки жінок, які поставили вам синю тітку під постом.
Адже, ви написали чи не найадекватнішу думку і позицію за всі шість сторінок теми.
Єдине, що мають дати батьки дітям - здоров´я та освіту.
Я така бойова• сегодня в 12:45
Ответ дляГарачий Чокалад
Це вже інша історія імвибір цвєї дитини. Але нерухомість є нерухомість. І не всі ’впахуються’. Найперше печіння ’якщо буде можливість’ ви його спеціально проігнорували?
ні, не проігнорувала, і також вважаю, що якщо є можливість, то варто купувати.
Я просто закцентувала увагу на іншому. Працювала в великих компаніях, де більшість - молодь, навіть на високих керівних посадах. З/п високі по міркам України, але +/- такі з/п і в конкурентних компаніях. Тобто не щось унікальне.
Багато хто знімає квартири в центрі Києва, щоб ближче до роботи, купити ’свою однушку’ їм взагалі було б неважко.
І ось це для мене було таким дуже переломним моментом, усвідомленням того, що вкладатись треба не в матеріальне, а в інтелектуальне.
І це не висопарна промова)) Для моїх батьків купити мені 1-кім квартиру було б непосильною задачею, мені навіть контракт в універі оплатити не могли. Але при цьому мама постійно хвалила за навчання, всі книги, мої курси-шмурси, батьки завжди оплачували. І зіграла саме ця ставка)
Тому як тут пишуть, що доньці ’півжиття треба буде голодувати’ - не треба, якщо сприяти розвитку інших якостей.
Тому якщо немає можливості забезпечити житлом, є інші більш надійні можливості інвестувати в благополуччя дитини.
Гарачий Чокалад• сегодня в 12:49
Ответ дляЯ така бойова
Ну мова саме про квартиру в данной темі. Я теж ж сім´ї де не те, що квартиру, на дорогу не було коштів, і так само ледве могли сплатити за навчання в універі. Це і є причиною того, що я як шалена розвивала дитину з маличку. І зараз продовжуємо це робити. Але, якби не війна і ми б жили в своєму місті і в свої квартирі, то однозначно б окрім навчання розглядали ще й нерухомість. Звичайно гарна освіта - першочергово.
Я така бойова• сегодня в 13:01
Ответ дляГарачий Чокалад
у мене просто ще діти малі, і хоч зараз є можливість їх забезпечити житлом, хто знає, що буде через 10 років, враховуючи війну і повну нестабільність. Тому також накручую дітей навчанням.
Але вони такі безпечні( у них поки все є, і якихось особливих бажань наче і немає. Вчаться гарно, але без особливого якось натхнення ставати кращим і поглиблювати знання, якщо дається, Типу 9 - теж гарна оцінка)
Гарачий Чокалад• сегодня в 13:24
Ответ дляЯ така бойова
Ну в мене на оцінки трохи інші погляди, якщо чесно. Коли дитина перейшла до фізмат ліцею їм вчитель сказала в перший день ’ якщо ви прийшли за оцінками, то скажіть що вам поставити і можете більше на мої уроки не ходити’.
Це 7 клас. Відмінників декілька і це генії якісь 😅 в минулій школі у дитини було 11, тут 7 ) але вона 100% знає набагато більше; ніж всі відмінники з її старої школи’. Завдання з тих підручників для неї смішні, вони такі легкі навіть не вирішують в школі. Тому я більше за якість а не оцінки. Наприклад хлопець з її класу перемагає на багатьох олімпіадах і розуміє для чого йому це. Він хоче через олімпіади знайти спонсорів для навчання в Оксфорді 😅 . В дітей, які тут інші погляди, в принципі. Все заради професії. Деякі вже коди пишуть. Світогляд дитини перевернувся на 180. Бо тут діти чітко знають чому вони тут. Не всі, звичайно. Тім, кого засунули батьки, дуже важко. Вона і раніше думала багато за професію, бо я їй це внушаю, а зараз ще більше. Щоб розвиватись в цьому напрямку.
Мадам Подлинник• сегодня в 13:25
У моих родителей кроме большого частного дома от бабушки и дедушки ничего нет. Старший брат женился рано, привел невестку и с тех пор я стала чувствовать себя лишней в этом доме. А когда вышла замуж и переехала, брат вообще мою комнату забрал под свои нужды. Фактически, многие годы у меня ничего своего не было и в случае чего пришлось бы идти с ребенком на съем. Очень хочу чтоб моя дочь никогда не узнала, как это. И хоть она у меня единственный ребенок и ей делить нашу недвижимость не с кем, все равно одну из квартир через пару лет планирую оформить именно на нее. Считаю, для женщины это очень важно, иметь свою недвижимость.
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 13:25
Ответ дляТоматико
у вас ко мне какие то претензии?
Томатико• сегодня в 13:42
Ответ дляЧупакабраЗеБест
у вас ко мне какие то претензии?
К вашей грамотности
Латексне альтер ЕГО• сегодня в 13:42
Якщо є можливість, то краще придбати чи допомогти з купівлею хоча би скромного житла для доньки до весілля. Освіта так, база. Але це ще не гарантія успішної карʼєри, самодостатності та незалежності.
фан L.O.S.T.• сегодня в 13:49
Ответ дляЧупакабраЗеБест
это так.
это ее выбор, и он у нее есть. у мнея не было. у меня был один единственный вариант - иди живи где угодно.
у моей есть выбор: с нами,
если не комфортно можно чтото себе искать на съем,
переехать к мужу.
у моей есть выбор: с нами,
переехать к мужу.
У вас был выбор рожать или нет четверых детей в нищету. А у вашей дочери в нищете выбора нет.
Многие детям жильё при жизни покупают (это не о вас) и ещё оставляют наследство после смерти. Какое наследство оставите вы? По полкомнаты на человека?
А сыновьям вы хоть что-то оставите? Или будут у жён жить, как прыймаки?
Принцепесочка• 2 часа назад
Ответ дляГарачий Чокалад
Якщо буде можливість, то обов´язково. Хіба можуть бути аргументи проти?
1. Вона зекономить багато років свого життя, які витрачаються, щоб заробити на квартиру.
2. Вона не буде ’ в тюрьмі’ в чоловіка, бо завжди буде куди піти.
3. Вона зможе цю квартиру здавати.
4. Вона зекономить немалі кошти, не знімаючи житло.
Але я б все ж таки оформлювати на себе, в нас одна дитина. Для того, щоб уберегти її від будь-яких махінацій чоловіка. Бо люди можуть відкрити свою суть через багато багато років.
3. Вона зможе цю квартиру здавати.
Якось ми з чоловіком сміялися, що якби було куди піти, можливо, не святкували б 22 річницю разом. Якось дійшло до того, що я зібрала речі, а він розірвав свідоцтво про шлюб, ми обоє імпульсивні, з 18 років разом, і було різне у житті, але вночі завжди в одному ліжку, а це стирає всі негаразди.
Я така бойова• 1 час назад
Ответ дляГарачий Чокалад
у нас звичайний ліцей, самі по собі мене оцінки також не хвилюють, але для мене це один їз можливостей оцінити рівень знань і звернути на це увагу.
А де навчається ваша дитина, якщо це Київ?
Гарачий Чокалад• 1 час назад
Ответ дляПринцепесочка
Все це добре. Але бувають і зовсім інші історії. Де піти треба. А нема куди. І тоді жінки починають терпіти. Особливо, якщо є діти.
Гарачий Чокалад• 1 час назад
Ответ дляЯ така бойова
Русанівський ліцей.
Звичайно, але не завжди потрібно спиратись тільки на оцінки )
В попередній школі мою дитину не дооцінювала класний керівник. Не тому, що я мама - квочка і вважаю дитину найкращою. Це об´єктивно. Вона дивувалися, що вчитель англійською хвалить мою, а відмінницю сварить, але ’натягує’ оцінки, бо ’в классі найбільша кількість відмінників. Не пускала на брейн рінг, бо не відмінниця, хоча моя дитина в логічних завданнях фору дасть майже всьому тому класу. А вона просто вміє розставити пріоритети. Не важливі для неї предмети вона списує. Важливі вчить.
Для неї успіх - вступити до цього ліцею, наприклад, цим вона дуже питається, бо ’втекла ніс тому класному керівнику’ (так і каже. Отримати високу оцінку з основних предметів, бо тут вони об´єктивні і 9 тут буде як всі 15 там. Гарно здати залік, зайняти призове місце на олімпіаді, отримати похвали від вчителя, то взагалі краще за будь-які оцінки. В попередній школі не було об´єктивного оцінювання. Її подружка відмінниця взагалі все списувала і моя ж дитина не відмфнниця їй допомагала на контрольных 😅
ЧупакабраЗеБест• 1 час назад
Ответ дляфан L.O.S.T.
пойду форточку открою, чтото завистью запахло.
ЧупакабраЗеБест• 1 час назад
Ответ дляТоматико
К вашей грамотности
а у меня к твоей. и что? я же это тут не вываливаю, саомтсоятельно внутри себя как то переживаю
Томатико• 1 час назад
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ахаххаха, ну перечитайте
И не надо мне тыкать
Быдло
И не надо мне тыкать
Быдло
Кошка Мурка• 1 час назад
Нет. В своем жилье буду жить сама
И что значит «жить где угодно»? Я из своего дома детей не выгоняю, могут жить со мной
ЧупакабраЗеБест• 1 час назад
Ответ дляТоматико
Ахаххаха, ну перечитайте
И не надо мне тыкать
Быдло
И не надо мне тыкать
Быдло
быдло у тебя в айди паспорте.
Чарочка діда• 1 час назад
У меня сын, и квартира была куплена ещё когда он учился в школе. Моё твердое мнение - свое стартовое жилье хоть самое мизерное (хоть комнатка в общаге) - это сейчас базовый минимум. Мои родители получив трешку от государства не посчитали нужным помочь мне с жильем, хотя возможность была если бы поднять дупу и заморочиться этим вопросом. В итоге - ужасный брак с «квартирным», постоянные унижение и переезды к родителям с маленьким сыном. Тогда для себя точно решила, что у моего ребёнка будет свое жильё. Сейчас ему 20, квартира оформлена пока конечно на меня. Учится в Европе, квартиру сдаем. Дальше будет видно зависимо от ситуации в стране. И это мальчик, а будь дочь - сняла бы последние трусы и купила бы девочке В ПЕРВУЮ ОЧЕРЕДЬ свой угол, и никто меня не убедит в том что это необязательно. Знаем, плавали. Обязательно.
Крошка Енот• 1 час назад
нет, принципиально. Мы 25 лет содержали ее, давая возможность получить хорошее образование. Дальше - сама. Если нужна будет поддержака - пожалуйста (при возможности), но не на постоянной основе. Молодежи прекрасно живется на съемном жилье (поначалу платили мы, после 25 - все на ней). К тому же без собственной квартиры меньше будет соблазна начать ’программу размножения’ пораньше.
Принцепесочка• 1 час назад
Ответ дляГарачий Чокалад
Так, я розумію. Тільки б не бігали туди сюди після кожної сварки.