Бензопирен• 2 часа назад

Яка у вас зараз температура в квартирі?

Зробіть вибір:
вже голосів: 78
15 та менше
25 та більше
Я-ваш шанс• 2 часа назад
Приватний будинок 23

Играю_на_кларнете• 2 часа назад
+18, вологість 39.
_Alekssandra_• 2 часа назад
+ 15
кураГАЛЯ• 2 часа назад
20, но обогреватель стоит. Если температура меньше, то котик в пяточки мёрзнет.
Тантрический кекс• 2 часа назад
Удалено администрацией...
Залізна пані• 2 часа назад
26, как на улице
Тантрический кекс• 2 часа назад

Коленная ложечка• 1 час назад
Автор, ну ви знайшли де запитати) 13 в мене вдома на батьківщині в Києві
автор Бензопирен • 1 час назад
Ответ дляКоленная ложечка
чому ’знайшли де’?
у мене 16
Удачная• 1 час назад
+20 с открытым окном
Наизнанку• 1 час назад
18- ть Миколаїв
Мишка-шалунишка• 1 час назад
Коленная ложечка• 1 час назад
Ответ дляБензопирен
чому ’знайшли де’?
у мене 16
Ну, я дуже змерзла, у дитини холодні ручки, вдягаю в 2 кофти. А тут як завжди про 26 і так далі. Я розумію, що то не факт що де 26 то прям краще місце на землі і зазвичай самій пофіг. Але зараз стан анабіозу якщо чесно.
Директриссимо• 1 час назад
Ответ дляКоленная ложечка
Я включила обогреватели. У меня около 20-21, не готова мерзнуть.
12 галюцинаций• 1 час назад
Ответ дляКоленная ложечка
26 - теж не дуже,
трохи забагато...
Коленная ложечка• 1 час назад
Ответ для12 галюцинаций
26 - теж не дуже,
трохи забагато...
О, мені навпаки таке красно. Я гарно себе почуваю в спеку літом. Ненавиджу холод і сирість, зараз мука пережити це міжсезоння, бо опалення з середини листопада і до кінця березня вже вимикають, 24го цього року. Я навіть стала погано реагувати на це перше тепло в березні. Знов і знов ця історія, перше сонечко і все - мерзніть
Мрію про пончик• 1 час назад
Не знаю. Но отопление включила еще 3 дня назад.
И я реально не помню конец апреля с включённым отоплением...
Малая Налегке• 1 час назад
Не знаю скільки, але працюють обігрівачі в двох кімнатах і осушувач майже цілодобово. Як тільки вимикається осушувач, то вологість 80 %.
parele• 1 час назад
Приватний будинок, опалення вчора та сьогодні не вмикали.

12 галюцинаций• 1 час назад
Ответ дляКоленная ложечка
ну тоді вам - або південіше, або своє опалення... щось треба робити
Тут надолго• 1 час назад
23,5. Опалення на день вимикаю, вночі трошки прогріваю
Коленная ложечка• 1 час назад
Ответ для12 галюцинаций
Південніше ніколи не хотіла переїжджати якщо чесно, і чоловік же не може. А своє опалення, це треба приватний будинок, а в Києві привʼязка до школи. Дитина може спокійно дійти туди 300 метрів, возити годину вранці - не впевнена, що хотіла б(
12 галюцинаций• 1 час назад
Ответ дляКоленная ложечка
не, ну тоді вибачте) Он в моєму місті як ’вбили’ централізоване опалення 20 років тому, то за декілька років, керівництво мало чим пишатися, звітуя про успіхи ’автономки’. Але не Київ, так...
Фиона Шрековна• 1 час назад
Київ, квартира в новобудові, тепла підлога в коридорі ввімкнена 2-й день, то зараз 19-20.
одиночка• 1 час назад
Укр_жіночка• 1 час назад
Квартира +23, окно на проветривании.
З вишневого садка• 1 час назад
+19,5.
Квартира в новобудові . Сплю з відкрити вікнами . Опалення не включала тижні 2 точно взагалі . Але як замерзну - то включу , мені супер така температура
Весняний Марафон• 1 час назад
Київ, квартира. 17 градусів. Але ми пережили зиму, коли не було світла, опалення, гарячої води. То нам нормально. Троєщина.
Вірю, я повірив• 1 час назад
20 по ощущениям. Встала посмотреть, но градусник сняла вместе с обоями недавно
Байрактарна• 1 час назад
Белье не сохнет. Как осенью.