Ластоноша• вчера в 15:00

Пром. Розетка. Чи є сенс там продавати одяг/взуття/аксесуари?

Суть питання в назві. Цікавить чи багато відмов і чи взагалі є замовлення. Цікавить саме думка тих підприємців які там продають а не диванних експертів.
So_so• вчера в 15:07
Вам надо на форум підприємців написать

IQ 80• вчера в 15:07
Я продаю. Другой товар. Отказы есть, но в основном из того, что люди читают жопой характеристики товара.
автор Ластоноша • вчера в 15:10
Ответ дляSo_so
Вам надо на форум підприємців написать
Категорія така є на форумі отже і тема доречна.
автор Ластоноша • вчера в 15:17
Ответ дляIQ 80
Дякую
Ушла и Пришла• вчера в 15:19
Продаю на Пром, не такий товар, як у вас, авторе, але продажі є, самі активні на цьому сайті, але готуйтеся до витрат самому сайту. Відмов на пошті не було, повренення декілька разів, з останнього не підійшов товар, і пару разів брак був, який може перевірити тільки людина у себе. Забирали, міняли товар, комусь грошову компенсацію робили без повернення. Все як всюди, в принципі, за виключенням стабільних продажів.
Ушла и Пришла• вчера в 15:20
Ответ дляIQ 80
Згодна з вами повністю, тому постійно удосконалюю опис оголошень, і в деяких випадках спосіб оплати міняю, тільки на рахунок, тоді по-любому вже зв´язуються.)
автор Ластоноша • вчера в 15:27
Ответ дляУшла и Пришла
Дякую. До витрат готова, щоб продати то усюди треба платити. Але щось не можу розібратись з комісіями та платними оголошеннями. Щось незрозуміло на сайті розписано.

Ушла и Пришла• вчера в 15:29
Ответ дляЛастоноша
Тисячу оголошень взяла за 6 тис., здається, разово на рік, а потім комісія з кожного продажу, в мене різні категорії - різні комісії, якщо повернення товару, то я пишу в підтримку на повернення. Ще розмір комісії залежить від обраного вами пакета, є на Ютюб відео на цю тему - пошукайте. І гарних вам продажів!
автор Ластоноша • вчера в 15:34
Ответ дляУшла и Пришла
Дякую. Йду шукати відео.