Мавка• вчера в 15:29
Хто приймав Есциталопрам? Зайдіть будь-ласка
Лікую ГТР з іпохондрією. 28 днів приймала 10 мг, зараз 16 днів на 15 мг есциталопрам (медопрам). Було прикриття перші тижні.
Коли має покращати? Лікар каже, ще рано.
А мене поки хвилює втрата ваги, тремор рук, апатія, прокрастинація. Хоч і на роботу ходжу, і вдома справи роблю, але все через силу, немає ніякої радості. В голові одне "все пропало, мені нічого не допоможе". Чат жпт від мене вже в шоці.
Коли ви відчули покращення? І як саме ви зрозуміли, що це воно?
Дякую
Грибной_Дождик• вчера в 15:32
Десь за 2 місяці пр йому 10 мг налагодився сон, почали потроху з´являтися бажання.
Тро Нью-Йорку• вчера в 15:35
Можливо, цей АД вам просто не підходить. В мене покращення відчувалось вже через 2 тижні прийому. Так було на есциталопрамі і на золофті.
Как нефиг делать• вчера в 15:41
Близько 10 днів в мене був звіздєц, а потім якось покращилось. Місяці два нормально мені було. Але нещодавно був стрес і вже тижні два флешбеками повертаюсь до того стану який був до прийому. Від цього препарату навпаки знаю що набір ваги, бо спілкуюсь з дівчиною яка теж його приймає. Автор, можливо як писали вище вам не підходить цей препарат, бо півтора місяці безрезультатного прийому це забагато.
Ондатрова шуба• вчера в 16:52
Від нього зазвичай навпаки товстішають, морально стало легше майже одразу