Потішаюся• 1 час назад
У чому проблема багатих людей?
2
Злюсь до кипіння• 1 час назад
В тому що немає чого хотіти, окрім влади. Вже чоловіків і неповнолітніх дітей є....ли, все придбали, залишились лише злидні, яких треба в стійло загнати.
5
1
Дівчина Бобула• 1 час назад
Та купа проблем може бути, крім грошей - зі здоров’ям, у відносинах, діти розчаровують. Якби багаті люди були всі щасливі, то не було б стільки знаменитостей мільйонерів з депресією, неврозами і т.п.
Пацака-задирака• 1 час назад
У всех есть проблемы! От проблем в отношениях, проблем со здоровьем, с детьми, на работе, с персоналом, с инвестициями и тд. Это просто другой уровень проблем. Если у человека нет проблем- он труп.И то, начинаются проблемы у его близких
Кнопкотиць• 47 минут назад
У них звичайні людські проблеми. В стосунках,на роботі і тд. Єдине,що деякі з них можна швидко подолать. Як кажуть,були б гроші.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу

