Неробименінерви• Изменено вчера в 21:13

Видалення щитовидки через високі антитіла

Лікар каже, що треба видаляти бо високі антитіла. ТТГ плаваюче від 1.8-5.6. Антитіла високі біля 1500.
Непозбувна Бентега• вчера в 22:02
Ответ дляБандерівка
Ніякі антитіла не звязані з серцем, візьміть ще 3 консультації у інших лікарів. Також дослідіть себе на дефіцити - феритин, вітамін Д, б12. АІТ це запалення, щитовидці погано без вітамінів та заліза. Також є багато інформації в інтернеті, є чудові книги про щитовидну. Вони не супер прям доказові у розумінні доказової класичної медицини, але є реальні відгуки як люди зменшують антитіла, в результаті покращується самопочуття та покращується робота щитовидної залози. Доказовим при АІТ є тільки селен, але чомусь не дуже активно робляться нові подальші дослідження, думаю що це комусь вигідно і розумна людина здогадається кому)) легше нічого не робити, вирізати орган за посадити людину пожитєво ходити в аптеку раз на місяць. Почитайте книги: Секрети щитоподібної залози - Ентоні Вільям, аутоимунный протокол - Еми Маерс. Я знаю особисто людей, які антитіла з 1500 знизили до 150 і почуваються чудово.
’Ніякі антитіла не звязані з серцем’.
Розкажіть про це людині, де в сім´ї мали постійну форму фібриляції предсердь з розширеними камерами внаслідок хвороби щз з високими антитілами. З дуже поганими прогнозами. Високі антитіла - це не завжди АІТ.

Непозбувна Бентега• вчера в 22:11
Ответ дляНеробименінерви
Мені б видалили ,я була в хірурга, але я не хочу якщо є шанс не видаляти.
Тобто виходить, що два лікаря - ендокринолог і хірург-ендокринолог некомпетентні?
Я завжди за те, щоб спробувати терапію замість хірургії. Але може варто хоча б зрозуміти, чому в них єдина позиція?
Вам телефонограмма• вчера в 22:11
Ответ дляБандерівка
Я в цій темі не дуже шарю, хоча теж маю вузли в щитовидці, але , прочитавши вашу відповідь автору, захотілось вам подякувати за те, що не полінились і написали. Інколи і маю питання, і хочеться порадитись з людьми, але як почитаю інших, які пишуть - гугл в поміч, тому подібне, то вже і не хочеться питати нічого. Дякую вам.)
Море Щастя• вчера в 22:13
Забийте ще всі результати обстежень в ШІ. Можете фото заключень поскидати з проханням проаналізувати. Розпише вам варіанти,а ви тоді з лікарем обговорите
Злюка бобер• 2 часа назад
Ответ дляЖиттє Бентежне
Рівень атитіл не має ніякого значення при нормальному ттг.
тоже самое мне сказал некомпетентный врач в дорогой известной клинике год назад, в этом году ТТГ резко скаканул вверх, пошла уже в гос поликлинику к врачу и она сказала, что если бы год назад начали лечение, то не допустили бы скачок ТТГ, теперь только гормоны(((
автор Неробименінерви • 2 часа назад
Ответ дляЗлюка бобер
Яке лікування? Хіба є лікування крім селену і аутоімунного протоколу харчування?